!Wielki Konkurs Obozowy!

Po orczymy!
Awatar użytkownika
Thorsten
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:25
Lokalizacja: Nysa

Re: !Wielki Konkurs Obozowy!

Post autor: Thorsten »

I ja popieram! Jeden Orczy Obus w zupełności wystarczy :?
A jeśli mogę wspomnieć o czymś innym niż o tym orczym dramacie, to z dumą chciałbym się pochwalić, że ilość elfów rośnie! I przyrost naturalny jest całkiem zadowalający :D Jeszcze zobaczymy kto kogo będzie jadł! xD
Sonic
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 263
Rejestracja: 11 wrz 2008, 12:29

Re: !Wielki Konkurs Obozowy!

Post autor: Sonic »

Thorsten, wolę jeść szyszki niż Was ;) Będziecie robić najwyżej bąbelki w orczym jacuzzi ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: !Wielki Konkurs Obozowy!

Post autor: Mardock »

Thorsten pisze:I ja popieram! Jeden Orczy Obus w zupełności wystarczy :?
A jeśli mogę wspomnieć o czymś innym niż o tym orczym dramacie, to z dumą chciałbym się pochwalić, że ilość elfów rośnie! I przyrost naturalny jest całkiem zadowalający :D Jeszcze zobaczymy kto kogo będzie jadł! xD
Mięsko...
O o!
Awatar użytkownika
Shila
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 239
Rejestracja: 17 maja 2008, 17:24
Lokalizacja: Katowice

Re: !Wielki Konkurs Obozowy!

Post autor: Shila »

Sonic pisze:Będziecie robić najwyżej bąbelki w orczym jacuzzi ;]
To chyba niepotrzebne.
Odsyłam do trzeciej części Króla Lwa (Hell yeah!) i sceny, w której Pumba wychodzi ze źródełka zostawiając w nim Timona i Simbę :]
Awatar użytkownika
Grzybek
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 58
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:58
Lokalizacja: Wawka

Re: !Wielki Konkurs Obozowy!

Post autor: Grzybek »

Thorsten pisze:z dumą chciałbym się pochwalić, że ilość elfów rośnie! I przyrost naturalny jest całkiem zadowalający :D Jeszcze zobaczymy kto kogo będzie jadł! xD

Bombowo :) To w tym roku zamiast grochówki będzie można zrobić barszcz z elfimi uszkami. :twisted: Już się nie moge doczekać :mrgreen:
Wszyscy mamy źle w głowach...
Awatar użytkownika
Thorsten
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:25
Lokalizacja: Nysa

Re: !Wielki Konkurs Obozowy!

Post autor: Thorsten »

Elfy, jak wiadomo, nie działają na rośliny strączkowe a na szyszki, więc z produkcją bąbelków może być ciężko. Za to szyszki będą na pewno. Mam nadzieję, że orkowie przygotują coś ciekawego na handel ;)
I ja się nie mogę doczekać kiedy wywrę srogą zemstę za moje zeszłoroczne niedole! :twisted:
Awatar użytkownika
Shila
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 239
Rejestracja: 17 maja 2008, 17:24
Lokalizacja: Katowice

Re: !Wielki Konkurs Obozowy!

Post autor: Shila »

“Elves are wonderful. They provoke wonder.
Elves are marvellous. They cause marvels.
Elves are fantastic. They create fantasies.
Elves are glamorous. They project glamour.
Elves are enchanting. They weave enchantment.
Elves are terrific. They beget terror.
The thing about words is that meanings can twist just like a snake, and if you want to find snakes look for them behind words that have changed their meaning.
No one ever said elves are nice.
Elves are bad.”

:twisted: Za to je lubię.
Awatar użytkownika
Bananidło
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 702
Rejestracja: 16 maja 2008, 15:38
Kontakt:

Re: !Wielki Konkurs Obozowy!

Post autor: Bananidło »

Postaram się doprecyzować kwestię drugiego Orczego Obozu. Jeżeli coś pomyliłem to proszę o któregoś z organizatorów o poprawienie błędów.

:arrow: Istnienie dwóch obozów o tej samej nazwie jest niemożliwe. Choćby z tego względu, że osoby, które będą podejmować decyzję o udziale obozu w konkursie nie zgodzą się na dublowanie nazw.

:arrow: Jeżeli pociąga Cię noszenie futer, malowanie się na zielono i prymitywny klimat to istnieje obejście niemożliwości istnienia dwóch identycznych obozów. Zawsze możesz stworzyć obóz ogrów, trolli czy innych kreatur. Na przykład ma być na Toporiadzie obóz Armii Goblinów. Jeżeli jednak masz kopiować formę obozu orków to jest to bezsensowne i nieeleganckie.

:arrow: Zawsze można uczestniczyć w konwencie jako ork (czyli odpowiednio się ucharakteryzować) nie będąc członkiem Orczego Obozu. Każdy uczestnik mający ochotę ubarwić Toporiadę swoim przebraniem będzie na pewno mile widziany (choć nie wiem jak zareagowałyby orki na widok zielonego z innego klanu :) )

:arrow: Najlepiej jednak dogadać się jakoś z Orczym Obozem. Przecież nie są oni (aż tak ;) ) hermetyczni.
Kto gra w RPG, żyje podwójnie
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: !Wielki Konkurs Obozowy!

Post autor: Olynka Badi »

Bananidło pisze: :arrow: Zawsze można uczestniczyć w konwencie jako ork (czyli odpowiednio się ucharakteryzować) nie będąc członkiem Orczego Obozu. Każdy uczestnik mający ochotę ubarwić Toporiadę swoim przebraniem będzie na pewno mile widziany (choć nie wiem jak zareagowałyby orki na widok zielonego z innego klanu :) )
jak na orkusów przystało reakcję można przewidzieć...
EDIT:Poza tym do Ciebie Grothunie: Nie znam Cię i nie staram się osądzać, ale Twoje zachowanie jest bynajmniej nieeleganckie, a pomysł obozu absolutnie niekreatywny, a w kwestii obozu można się domyśleć, że kreatywność jest bardzo ważna sprawą. Wiadomo, że Orczy obus istnieje i jest Toporowy. Próba a nawet sam pomysł kserowania robi na mnie negatywne wrażenie.
Bananidło pisze: :arrow: Najlepiej jednak dogadać się jakoś z Orczym Obozem. Przecież nie są oni (aż tak ;) ) hermetyczni.
Napisane już było, że będzie przeprowadzona rekrutacja do Orczego Obosu, jeżeli znajdą się chętni. I jak ja pisałam, póki co tylko Bogdan wie jak ona będzie wyglądać, ale raczej się odbędzie. Nie jest to jeszcze doprecyzowane, więc proszę nie wymuszać podania konkretnych zasad wstąpiania do Obosu po pierwsze dlatego, że ja widzę to jako element zaskoczenia, a po drugie Ork musieć być Ork z krwia i kościa bez przygotowań zanim słońce Toporiadowe wstanie, bo wtedy to być pipa jak musieć się uczyć jak być Ork! :)
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: !Wielki Konkurs Obozowy!

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

Gobliny z pewnością postarają się podejść kreatywnie do swojego obosu i nie kopiować Orków :)
ODPOWIEDZ