Toporiada 2010 moze za wcześnie ale warto podyskutować

Po orczymy!
Awatar użytkownika
ziomal
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 77
Rejestracja: 26 paź 2008, 21:55

Re: Toporiada 2010 moze za wcześnie ale warto podyskutować

Post autor: ziomal »

GrothuN pisze:a jak wygląda sprawa larpa ?? i czy można palić ognisko koło namiotu (w naszym wypadku będzie to NS-ka (wojskowy namiot przerobiony na namiot orkowy :) ) )
bo będziemy chcieli upiec sobie kiełbaski albo kurczaka jakiegoś do piwka bądź do własnymi rękami pędzonego winka :)
w zeszlym roku byl kategoryczny zakaz rozpalania ogniska gdziekolwiek na terenie toporiady (wyjatekiem bylo to jedno ognisko, przy ktorym odbywalo sie zakonczenie). orkusy znalazly sposob na ominiecie tego zakazu, innych ognisk nie widzialem
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Re: Toporiada 2010 moze za wcześnie ale warto podyskutować

Post autor: Tęcza »

Jeżeli chodzi o orkusów. Panowie jest pytanie, czy chcecie zrobić własny orczy obóz czy planujecie dołączyć do naszego?

EDIT:
P.S. Przepraszam jeżeli nie pamiętam(tym bardziej jeżeli poznałem) człowieka o ksywce Grothun.
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: Toporiada 2010 moze za wcześnie ale warto podyskutować

Post autor: Mardock »

GrothuN pisze:(wojskowy namiot przerobiony na namiot orkowy :) ) )

Ha ha ha ha Orczy Wóc sie uśmiać. Pipa musieć pokazać ze móc być orkusa,nie ma tak ,że przyjśc pipa i powiedzieć moja chcieć byc orkusa.Jedyne orkusa być NASZA orkusa!

Zrozumieć czy musieć użyć nienacka?

A jak ktura pipa pomyślec ze muc byc orkusa to znaczy ze byc glupia bo orkusa byc jak Bogdan przez moja powiedziec ze byc orkusa.

Moja konczyc i reszta zamknac japa
Urban Ninja pisze:Jeżeli chodzi o orkusów. Panowie jest pytanie, czy chcecie zrobić własny orczy obóz czy planujecie dołączyć do naszego?

EDIT:
P.S. Przepraszam jeżeli nie pamiętam(tym bardziej jeżeli poznałem) człowieka o ksywce Grothun.
Moja tesz nie pamietac taka pipa.a Tfoja sie zamknac.
O o!
Awatar użytkownika
Thorsten
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:25
Lokalizacja: Nysa

Re: Toporiada 2010 moze za wcześnie ale warto podyskutować

Post autor: Thorsten »

I ja tak pomyślałem. Pierwsze co orkowie powinni zrobić w takim wypadku (nawet przed skórowaniem elfa) to zjeść konkurencyjne plemię.

Btw. A jak to jest z tym ogniskiem? Trzeba przyznać, że obóz bez ogniska, choćby i bardzo małego, to nie obóz. Elfi obóz jaki będzie taki będzie ale jakieś ogniseczko by się nam przydało.
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Toporiada 2010 moze za wcześnie ale warto podyskutować

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

Gobliny tez mają zamiar mieć w obozie kociołek, żeby w nim zielony sos do elfich żeberek ;) uwarzyć, tez przydałoby się podpalić pod kociołkiem..
:twisted:
Awatar użytkownika
GrothuN
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 47
Rejestracja: 18 paź 2009, 13:14
Lokalizacja: DalaraN

Re: Toporiada 2010 moze za wcześnie ale warto podyskutować

Post autor: GrothuN »

no w sumie to planujemy dołączyć do orkusów ... i nie ja jeden ale jeszcze 3 osoby więc będzie sporo ... ok skoro niema ogniska to ok ... ale własnego grilla (przytachanego z domu) można rozpalić ?? czy też nie ?? i ja nie być pipa ... bo pipa panie wodzu chędożony to elf ... mroczny , jasny ciemny czy sraczkowaty , duży czy mały , gruby czy chudy ... ale elf ... no i to wszystko a co do namiotu to wam wszyscy kły pogubićie ( może nie dosłownie ) ale bedzie zajbisty
I LOVE A COMBAT

FOR THE HORDE
TROLL MAGE
Awatar użytkownika
k8
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 850
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:46
Lokalizacja: Warszawa/Rawa M.

Re: Toporiada 2010 moze za wcześnie ale warto podyskutować

Post autor: k8 »

Jako organizator muszę Was poinformować, że z tymi ogniskami to się nie rozpędzajcie... pamiętajcie że będziemy w lesie a to dużo zmienia. Dotyczy to również grilla...jeżeli już to w wyznaczonym przez organizatorów miejscu. Kwestia jest do przedyskutowania wśród organizatorów i właścicielami ośrodka.
A żeby Was pokręciło, a żeby Wam orzeszki spuchli !!!
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Re: Toporiada 2010 moze za wcześnie ale warto podyskutować

Post autor: Tęcza »

Co do sprawy ogniska/ognisk, rozumiem i nie mam absolutnie nic przeciwko.
Jednak jeżeli chodzi o grilla w orczym obozie(jakimkolwiek, nawet nie naszym) to przepraszam Panowie ale nie ma takiego nieklimatycnego grillowania. Ork to ork i raczej grilla by w obozie nie rozpalił. :) To takie moje subiektywne zdanie. :)
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: Toporiada 2010 moze za wcześnie ale warto podyskutować

Post autor: Mardock »

Pipa byc kazda kto woc powiedziec ze pipa.Elfia pipa to elfia pipa-pipa nadpipami.

Moja zrobić konkursa na nowych orkusóf,jak wasza przejsc ogledzina,okazac sie tfarda jak pała wodza,sprytna jak pół wodza,i klimacic jak cwierc wodza to moc byc w obosa.Jak sie okazac ze pipa to pipa won.

nie ma ze chciec i planowac.bo moja zaplanowac obiada z taka pipa jak miec ochota.
rozumiec?takie tarło załatwiać sie inaczej.za zgoda nasza.
O o!
Awatar użytkownika
GrothuN
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 47
Rejestracja: 18 paź 2009, 13:14
Lokalizacja: DalaraN

Re: Toporiada 2010 moze za wcześnie ale warto podyskutować

Post autor: GrothuN »

O wy ... a na jakiej zasadzie będzie wyglądać taki test na orkusa ?? i w jakim sensie będzie on prowadzony ????
I LOVE A COMBAT

FOR THE HORDE
TROLL MAGE
ODPOWIEDZ