Toporiada 2010 WRAŻENIA

Po orczymy!
MMochocki
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 24
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:14

Re: Toporiada 2010 WRAŻENIA

Post autor: MMochocki »

Avril pisze:@Boin et consortes z "łagodnego zejścia" - "Tato, Jak jest tarło po niemiecku?"

A tak:
http://www.tekstowo.pl/piosenka,rammste ... hzeit.html
A niech mnie... :o :shock: :? :lol:
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Toporiada 2010 WRAŻENIA

Post autor: Prozac »

O-ouuu! :lol:
W przyszłym roku zapraszamy Rammstein.
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
MMochocki
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 24
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:14

Re: Toporiada 2010 WRAŻENIA

Post autor: MMochocki »

Julia pisze:A jednak żyje... ;)
1. Prozak, Ty mężu niewierny, po co za mną tak krzyczałeś jak jechałam, moja najdroższa rodzicielka o mało co na zawał nie zeszła. ;P
Uuu, niedobrze. To znaczy, że będę musiał utajnić fotki z nadrzecznej wyprawy, bo jeszcze wyjdą poza Internet i zaszkodzą zdrowiu. Możesz dostać na priv. :p
Awatar użytkownika
Thorsten
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:25
Lokalizacja: Nysa

Re: Toporiada 2010 WRAŻENIA

Post autor: Thorsten »

MMochocki pisze:Uuu, niedobrze. To znaczy, że będę musiał utajnić fotki z nadrzecznej wyprawy, bo jeszcze wyjdą poza Internet i zaszkodzą zdrowiu. Możesz dostać na priv. :p
Nie ma takiego utajniania! Niech świat się dowie, co się tu wyprawia!
Awatar użytkownika
Avril
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2009, 16:26

Re: Toporiada 2010 WRAŻENIA

Post autor: Avril »

Thorsten pisze: Nie ma takiego utajniania! Niech świat się dowie, co się tu wyprawia!
Nie chcesz tego :twisted:
Centrum znajduje się w centrum całości, a jednak, ponieważ centrum do całości nie należy (nie jest częścią całości), całość ma swoje centrum gdzie indziej. Centrum nie jest centrum.

Jacques Derrida
Awatar użytkownika
Julia
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 17
Rejestracja: 19 sie 2010, 08:44

Re: Toporiada 2010 WRAŻENIA

Post autor: Julia »

Torsten życie Ci już chyba zbrzydło... To nie jest groźba, tylko przyjacielskie ostrzeżenie. ;)
"Życie człowieka ma kolor jego wyobraźni" Więc moje życie wygląda jak sen starego hipisa na dragach...
Awatar użytkownika
Julia
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 17
Rejestracja: 19 sie 2010, 08:44

Re: Toporiada 2010 WRAŻENIA

Post autor: Julia »

http://www.photoblog.pl/#biulka/73253787/topo2010.html
A tu taki mały kolaż ;) Piguła powiedziała, że nawet oddaje nastrój Topo ;)
"Życie człowieka ma kolor jego wyobraźni" Więc moje życie wygląda jak sen starego hipisa na dragach...
Awatar użytkownika
Ketotifen
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 9
Rejestracja: 11 sie 2009, 09:24
Kontakt:

Re: Toporiada 2010 WRAŻENIA

Post autor: Ketotifen »

Prozac:
Bardzo się cieszę, że moje fotopstrykownictwo, choć trochę się podoba.
Starałem się jak mogłem!
Gdy nie piłem ;)
Poza galerią toporową dorzucam trochę fotek do mojej galerii, ale w wersji B&W bo takie lubię
http://www.garnek.pl/dayqiri/a

Pozdrawiam gorąco wszystkich ciężko i nieuleczalnie chorych na RPG !!!!!
Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Toporiada 2010 WRAŻENIA

Post autor: daf »

I jak?
Toporiada jest zajebista!
Najlepszym dowodem na to były błyskawiczne odpowiedzi rzucane przez ludzi o to zapytanych.
Akcji związanych z Topo mam w głowie bez liku. 99% z nich to niemożliwie pozytywne wspomnienia, które gdy tylko wpadną na chwilę do mej głowy sprawiają, że dopada mnie nie kontrolowany śmiech.
Myślę że Topory a szczególnie Organizatorzy to mądre typy, którzy po zeszłorocznym starciu we Fryszerkowych lasach wyciągnęli bezbłędne wnioski i wprowadzili je perfekcyjnie w życie.
Można mówić wiele o panującej atmosferze i oczywiście będą to same przyjemne określenia. Mnie osobiście urzekło zaangażowanie, życzliwość i wariactwo wielu nie- i znajomych osób. "Takie rzeczy tylko na Toporiadzie" jest hasłem którego nie trzeba ani trochę tłumaczyć.
Uważam że polskie konwenty powinny uczyć się od naszej Toporiady, która na łeb bije wszystkie z osobna. Klimat, swoboda i przemyślane punkty programu powinny być podstawowymi fundamentami na których organizowane są zjazdy dla osób zajaranych RPGami i Fantasytką.
Chciałbym podziękować po porostu Wszystkim obecnym na Toporiadzie 2010 bo to dzięki wam było tak zajebiście!

VIVAT TOPORY!!!
VIVAT TOPORIADA!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: Toporiada 2010 WRAŻENIA

Post autor: Mardock »

Toporiada skończona,niestety.A ja cały czas mówię o o,pokazać pokazać,końcówki wyrazów mówię 3 razy,i lgnę do ludzi.
Jak było?Bosko.To najlepsza Toporiada na której byłem,wszystko było wspaniałe,a nade wszystko ludzie,bo to właśnie oni stanowią o wyjątkowości i sile tego konwentu.Więc będzie teraz personalnie:

-Michałowi Mochockiemu,który został dla mnie osobowością konwentu,Michale,jesteś wielki!(i Oli za miseczki :D) dzięki za świetnego Larpa!(tu należy podziękować też Cinkowi,daliśmy radę:) )
-Orkom za orczenie,hasiok i resztę.
-Julii za zdobycie tytułu miss Toporiady.
-Sywii która jednak ma więcej niż 15 lat :lol:
-Pauli za świetną zabawę oraz o o! Tyś jest najlepsza :)
-Wisiowi za nocleg i za rozpoczęcie,masz rację ,daliśmy radę:)
-Wszystkim obozom za wspaniałe ukoloryzowanie naszej Toporiady,szczególnie Neuroshimie,Elfom i Goblinom
-Organizatorom torom torom za organizacje i za to,że nie było ciepłej wody(naprawdę za to dziękuję!),co pozwoliło mi ogarniać się.
-Dominowi za pomoc ze sprzętem,oraz Chaosiakom za Kantyczke yczke yczke
-Ketotifenowi za 80%centowe szaleństwo parówek :)
-Dafiemu za ogół
-Goblinom za koszulkę i za wszystko,szczególnie Zawiemu szabrownikowi :D i ByBusowi
-Koleżance z obozu Cthulhu za 1 tarło wodza ;)
-k8 za pomoc przy akredytacji

Dziękuje nade wszystko uczestnikom!Bez was Toporiada mogła by być nudnym spendem rpgowców z dziewiczym wąsem,smutnych i zamkniętych w sobie,a nie jest! Wiwat Wam za to!
O o!
ODPOWIEDZ