Skarbiec TOPORIADY 2009

A co!
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Skarbiec TOPORIADY 2009

Post autor: Skner »

Wszystko ładnie i piknie...udało nam sie uciułać na poprzednie Toporiady.. ale jak to po Topoiadach bywa nasz skarbiec nie tylko świeci pustkami ale nawet błyszczy debetami ....

a problem rośnie bo i liczba uczestników wzrasta.. jak nam sie zwali 300 osob za rok. to srały skały i tylko prowident nas uratuje.. a tego byśmy chyba nie chcieli... dlatego poki fala entuzjazmu jeszcze nie opadła, proszę wszystkich o dokonywanie dobrowolnych wpłat na konto Toporowe
,
15 9291 0001 0054 1718 2000 0010
z podpisem "datek na konwent"

robiąc to wcześniej unikniemy sprzedaży nerek, handlu dziećmi i wykręcania kaloryferów z klatek.

Pozwoliłem sobie zaktualizować numer konta - Hunterros
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
DzuDzu
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 110
Rejestracja: 17 maja 2008, 14:20
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Skarbiec TOPORIADY 2009

Post autor: DzuDzu »

Uwaga Uwaga Ogłoszenie Dodatkowe Uwaga Uwaga

Prosze o zgłoszenie sie osob ktore straciły lejce o odszukanie ich w stosie Stu Dwudziestu par odnalezionych na Terenie Konwentu.

http://www.allegro.pl/item402902270_lej ... skora.html

Dziekuje
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Skarbiec TOPORIADY 2009

Post autor: Skner »

KROWA MAć, dzudzu ... bez spamu!!! jak ja tego nienawidze....powini chłostą. za to karać...

zatem przypomne aby w tym temacie pisac kto i ile wpłacił.. WPŁACIL..(zrobil to już).. oczywiście jeśli ktoś wpłaci a nie chce sie chwalić to Wielki Hałabała i tak mu to wynagrodzi .....(rezerwacją miejsca parkingowego w środy do południa przed chata sołtysa w Pysiorkach Małych)

Poniżej był kolejny post Dzu-dza. Ktoś go usunął. To byłem JA. Gestapo także czasem nienawidzi spamu ;)
Pozdrawiam Mod PofD"



__________________________



Plotka głosi że na przyszłej Toporiadzie ma być max 200 osób... jeśli ta plotka to nie plotka a fakt.. to mój spacony sknerusowy umysł wydedukował co następujące...

5 ostatnich miejscówek wystawić na allegro ----> dochód na Toporiade ----> 5 osób łatwo spacyfikować przez 195 osób... A imć Komuda robi nam reklamę po innych konwentach
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
k8
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 850
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:46
Lokalizacja: Warszawa/Rawa M.

Re: Skarbiec TOPORIADY 2009

Post autor: k8 »

Jest to jakiś pomysł natomiast nie wiem czy coś takiego przejdzie. Uważam że poradzimy sobie jeżeli każdy poczuwający chodź trochę odpowiedzialny za tooriadę wpłaci małą dotacje na konto toporiadowe. Nie należy również zapominać, że najprawdopodobniej już niedługo będziemy mieli formalne stowarzyszenie więc i o sponsorów będzie łatwiej.
A żeby Was pokręciło, a żeby Wam orzeszki spuchli !!!
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Skarbiec TOPORIADY 2009

Post autor: Jankoś »

Myślę, że warto w tym miejscu podziękować Nemronowi i Faraiowi za wsparcie finansowe Stowarzyszenia ,a więc przede wszystkim Toporiady.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Skarbiec TOPORIADY 2009

Post autor: Jankoś »

Tym razem podziękowanie za finansowe wsparcie Toporiady należy się Cadoganowi.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Skarbiec TOPORIADY 2009

Post autor: Jankoś »

W tym miesiącu szczególne podziękowania za wsparcie Toporiady darowiznami dla Anny "Shili" Ługowskiej i Wojciecha "Prozaca" Anuszczyka
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Skarbiec TOPORIADY 2009

Post autor: Jankoś »

Przypominam ,że skarbiec Toporiady jest już w pełni otwarty i można do niego wrzucać opłatę za wstęp na konwent.
Jeśli ktoś jest już pewny ,że będzie i ma możliwość zapłacić prosimy ,żeby zrobił to już teraz. Zwłaszcza Topory i członkowie komitetu organizacyjnego powinni świecić przykładem :D
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Skarbiec TOPORIADY 2009

Post autor: Jankoś »

Tym razem podziękowanie za darowizny na Stowarzyszenie należy się Mateuszowi "Cravenowi" Wielgoszowi i Andrzejowi "Jankesowi" Jankowskiemu.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
ODPOWIEDZ