Wrażenia z Toporiady

A co!
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Wrażenia z Toporiady

Post autor: Rijel »

6 sierpnia, pierwszy punkt programu za kilka godzin, pierwsi konwentowicze już we Fryszerce. Oficjalnie obyło się bez większych spięć, wszystko dopięte na ostatni guzik.

TOPORIADĘ V CZAS ZACZĄĆ!
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Anhelius
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 31
Rejestracja: 24 wrz 2008, 11:13

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Anhelius »

Było jak zwykle zaje****** :D:D
Ivor
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 8
Rejestracja: 13 wrz 2008, 22:39

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Ivor »

Imprezę uważam ze bardzo udaną. Miło było spotkać się ze starymi znajomymi i poznać osoby z którymi dotychczas nie miało się okazji spotkać w realu.

W pamięci pozostaną mi przede wszystkim zbieranie szyszek na zlecenie Thorstena (o obiecane browary upomnimy się za rok), aby mógł kupić sobie orczycę i owej orczycy odbijanie z rąk orków (wiarołomcy). Poza tym bardzo fajny LARP, sesja w Amber i chwile spędzone przy planszówkach w Games Roomie.

Mam nadzieję, że za rok znów spotkamy się w podobnym, a nawet większym towarzystwie i powtórzymy tegoroczną świetną zabawę.

PS. Czy orkowie odnaleźli Bogdana?
Awatar użytkownika
Nurgling
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 151
Rejestracja: 05 maja 2009, 09:52

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Nurgling »

TAAARRRRRŁŁŁŁŁŁOOOOO!!!!!!

Było niesamowicie!

Atmosfera WOW
Sesje RPG WOW
Fajne laski (sosnowe) WOW
Kible WOW :P

Przyjeżdżam za rok i za rok i za rok.
Bo warto.
Bardzo.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2009, 18:29 przez Nurgling, łącznie zmieniany 1 raz.
5 minut planowania oszczędza 2 godziny pracy
Awatar użytkownika
Człowiek-Namiot
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 188
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:59
Lokalizacja: _!_S_T_O_L_Y_C_A_!_
Kontakt:

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Człowiek-Namiot »

A ja zanim napiszę, że bardzo mi się podobało, to ponarzekam, a co! :-)
- wysoka awaryjność systemów sanitarnych!
- LARP - przed następnym proponuję jednak dokładnie wyłuszczyć zasady, bo kilka osób narzekało na zachowanie współgraczy ciskających, wyginających, duszących etc...jak papier-nożyce-kamień, to chyba jednak trzeba to powiedzieć, podkreślić i wytłumaczyć
- klimat nieco siadł - ognisko jako miejsce nie stanowiło punktu centralnego, scalającego, miejsca spotkań - pewno kwestia za dużego terenu, być może ilości ludzi

Pewno coś tam jeszcze by się znalazło, ale już sobie daruję :-)
Było superekstra, bardzo mi się, jak zresztą zwykle, podobało i piąteczka dla organizatorów - 2 godziny obsuwy, to nie obsuwa ;-)
Sklepik bardzo dobry, profesjonalnie prowadzony i jak można było zauważyć dość niezbędny. Ja bym jeszcze dorzucił sprzedaż szlugów spod lady i byłby hejnał!
Wielki też szacunek, pozdrowienia i gratulacje pomysłów, zaangażowania i chęci dla wesołków spod znaku TARŁA i Totema - Potema, oraz dla śmieciuchów z DiSStorit- w takich okolicznościach przyrody i niepowtarzalnych Neuroshima była całkiem maliniasta! :-)
Coś jeszcze? Nie, chyba sami wiecie, że jesteście całkowicie zajebiści i wspaniali i że bardzo mi się miło z Wami wszystkimi spędzało ostatnie 4 (!) dni i że organizatorzy są mistrzami świata we wszystkim i nadludźmi.

Pozdrawiam.
Człowiek Namiot pie***li zasady!
I nie jest frajerem!

Obrazek
Mag
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Mag »

No ja wam taką relację teraz szykuję, że się przez następne 5 lat nie pozbieracie :twisted: . A tak serio to pełna pewnie będzie dziś wieczorem albo jutro rano. Ogólna impresja, to poza wysoką awaryjnością systemów sanitarnych to było zajefajnie... Zagrałem chyba najbardziej poj*****ą (pozytywnie) sesję w życiu (Neuroshima), świetną sesję Poza Czasem u Sąsiada (przez 1 dzień z tej sesji pochodziła najśmieszniejsza scena w mojej karierze RPGowca). Poza tym dużo by mówić, poczekajcie na pełną relację.

A tak przy okazji to się przywitam, bo przed konwentem nie chciało mi się rejestrować :)
http://asg-yesnomaybe.blogspot.com/
-----
- Co robi elf na goblińskim ognisku?
- Piecze się!
Awatar użytkownika
Galtan
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2009, 12:40
Lokalizacja: Białobrzegi
Kontakt:

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Galtan »

Wrażenia wspaniałe, to moje pierwsze Topory na których byłem i nigdy nie zapomnę całej zabawy przez te 3 dni które tam spędiłem, pozdrowienia dala calego zespołu Toporów i wszytkich o od klubu RPG Panteon w Białobrzegach.
Fight is my live!!!
Paweł
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2009, 21:12

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Paweł »

Niesamowita atmosfera, orki, gobliny, nawet elf, dwie świetne sesje (chylę czoła przed Mniejszym Sąsiadem i Podczahem), koncert na zakończenie, dni których szybko nie zapomnę.
Ktoś powiedział, że Toporiada trwa za krótko. Coś w tym jest...

A!
Byłbym zapomniał.
Takich ilości piwa jeszcze nie widziałem:)
Awatar użytkownika
ARTUT
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 6
Rejestracja: 09 sie 2009, 22:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: ARTUT »

Panie i Panowie!

Byłem już na baaaaardzo wielu konwentach i z niejednego kufla piwo już piłem, ale bezdyskusyjnie Toporiada 2009 była najlepszym konwentem na który kiedykolwiek się wybrałem.

Miejsce, atmosfera i ludzie biły na głowę absolutnie wszystko!!!

Jestem totalnie zaskoczony ekipą Toporów, która jest rewelacyjnie zgrana, życzliwa i pełna entuzjazmu dla tego co robi.

Właśnie wrzucam na Valkirię fotorelację z imprezy, a pewnie pojawi się tam także obszerna relacja.

Dziękuję serdecznie jeszcze raz za możliwość wzięcia udziału w prawdziwym święcie polskiej fantastyki!!!
Awatar użytkownika
Zawisza
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 64
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:58
Lokalizacja: Gród Jomsborg

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Zawisza »

Wiwat Toporiada!!!
Dziękuje wszystkim organizatorom!
Szczególnie Jankesowi i Jankosiowi-Kocham Was(Jankes pamięta dlaczego).
Uznanie dla Bączka i Rijela,dwójki największych pijaków ;)

"Dziękujemy jako Armia Goblinów wszystkim uczestnikom konkursów z którymi przegraliśmy!!! :lol: "(dzięki temu Topory zaproszą nas na następną Toporiadę ;)

Uściski dla wszystkich!!!

P.S.
Uważam tak samo jak Człowiek-Namiot,teren za duży.
"Et In Arcadia Ego"
Do zobaczenia tam...
ODPOWIEDZ