Wrażenia z Toporiady

A co!
Awatar użytkownika
Phishy
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 135
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:14

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Phishy »

Bączku: nieoficjalnym członkiem (hue, hue) Twojej sekcji był jesio Sidian, który ładnie nam złożył program ;)
Liczba graczy. Nie ilość. Na mój ogon! <><
Awatar użytkownika
Bączek
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 603
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:03

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Bączek »

Phishy pisze:Bączku: nieoficjalnym członkiem (hue, hue) Twojej sekcji był jesio Sidian, który ładnie nam złożył program ;)
Masz rację :!: Wiedziałam, że o kimś zapomnę. Wybaczcie. Wkład do mojej sekcji mieli również Ryjek i Ziomek ;) .
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Tęcza »

"Shishka 79" (moje miejsce pracy)

K - Klient
J - Ja

K - Witam, chciałem zapytać czy ma pan uszczelkę do takiej wazy(wyjmuje wazę z plecaka)
J - Pokazać, pokazać!

Spojrzał na mnie jak na debila i niechętnie podał mi szklaną rzecz.

To tyle co do Toporiady! Chciałbym tam wrócić! Mało tego. Obiecuję Wam wszystkim, że jeżeli kiedykolwiek będę miliarderem i będę mógł sobie pozwolić na życie z % to co roku będę organizował Toporiady całoroczne i Was Panowie i Panie będę na nich utrzymywał.

Moje ostatnie życzenie? Chciałbym umrzeć na Toporiadzie! :)
Pozdrawiam... :)
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Rijel »

Urban Ninja pisze:To tyle co do Toporiady! Chciałbym tam wrócić! Mało tego. Obiecuję Wam wszystkim, że jeżeli kiedykolwiek będę miliarderem i będę mógł sobie pozwolić na życie z % to co roku będę organizował Toporiady całoroczne i Was Panowie i Panie będę na nich utrzymywał.

Moje ostatnie życzenie? Chciałbym umrzeć na Toporiadzie! :)
Pozdrawiam... :)
Długo byśmy nie pożyli, za to jak... Ja się dołożę! :P
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Mardock »

Mi się dziś śniła Toporiada na przemian z Woodstockiem który tez był mega udany w tym roku.Kurde naprawdę i mnie dopadło spaczenie bani po topo :shock:

Ja chce znów bezkarnie mówić 'pokazać,pokazać' !!
O o!
Awatar użytkownika
Galtan
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2009, 12:40
Lokalizacja: Białobrzegi
Kontakt:

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Galtan »

No niestety Mardoczku ale 360 dni trzeba odczekać
chba ze zagrasz jakas sesyje.
Fight is my live!!!
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Skner »

sesja to nie TOPO....

ja do konca życia bende żałował ze mogłem byc tylko 2,5 dnia...tez mi sie po nocach sni.. głosu jeszcze nie odzyskałem...
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Hunter »

ja jeszcze sie nie wysentymencilem wiec to zrobie ;]

- dziekuje organizatorom za to ze moglem znowu uczestniczyc w erpegowym swiecie jakim jest toporiada (oczywiscie benkowi tez ze pozwolil ;])
- dziekuje kasi za to ze moglem byc w jej sekcji i dzieki temu prawie nic nie robic :D ciesze sie ze nowa strona sie podoba wszystkim oprocz sknerusa ;]
- dziekuje wszystkim orkusom za tarlo
- Dziekuje nowo przyjetym orkusom orkusom za to ze sie odwarzyli ;]
- dziekuje goblinom za przypilnowanie bogdana. mam nadzieje ze dalista mu tam cos mocniejszego bo jak nie to gniew thgazgasza na was spadnie ;]
- dzikuje piotrkowskim zlomiarzom za to ze rosnie nam godna konkurencja. ale wasze krany suszarki itp i tak w naszym swiecie nie dzialaja :P
- dziekuje Nixowi za to ze zostalem synem juliana ;] pimp my balista i wjazd na pelnej kurwie na drugi poziom kopalni miazdzy :D
- dziekuje wszystkim ktorzy sie odwarzyli wziac udzial w orczych atrakcjach i tym ktorzy mysleli ze w czasie naszego glownego konkursu beda mogli wydupcyc corke wodza (frajerzy :P)
- dziekuje elfiej pipie za to ze byla i przezyla ;] i oby ich bylo wiecej za rok. zwlaszcza elfic to sie po wymieniamy :D
- dziekuje goblinskiemu bardowi za:
"Przyjechalem do Fyszerki
Myslalem ze cos zalicze
Ale nie wiedzialem ze elf
wykupi orczyce"
;]
- dziekuje wszystkim z ktorymi moglem walczyc w czysto erpegowy sposob (za pomoca kostki ;]) w sobotni wieczor
- dziekuje wszystkim ktorzy zostali w niedziele na noc za to ze zostali (mimo ze ja nie moglem :P)
- dziekuje ...
- dziekuje ...
- dziekuje ...
- dziekuje ...
- dziekuje ...
- dziekuje ...
- dziekuje ...
- dziekuje ...

W puste miejsca karzdy se moze dopisac co chce :P

Aha jeszcze dziekuje Sąsiadowi ktory uwaza ze orkusy rozwalily mu larpa :P - z checia z toba o tym porozmawiam ;]
Awatar użytkownika
Ziomek
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 366
Rejestracja: 26 paź 2008, 22:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Ziomek »

Obiecany skan z Głosu. Wiwat InowROCŁAW!
http://i27.tinypic.com/25gqs81.jpg

Wersja orcza:
http://i27.tinypic.com/2s1b0a1.jpg
;)
"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
Awatar użytkownika
Człowiek-Namiot
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 188
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:59
Lokalizacja: _!_S_T_O_L_Y_C_A_!_
Kontakt:

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Człowiek-Namiot »

ekchm...ten, Dżudżu, o czym opowiadałeś panu redaktorowi? :D
Człowiek Namiot pie***li zasady!
I nie jest frajerem!

Obrazek
ODPOWIEDZ