Przed Topo '09

A co!
Awatar użytkownika
Cadogan
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 237
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:06
Lokalizacja: Wawa

Przed Topo '09

Post autor: Cadogan »

Panie i Panowie, a raczej Siekierki i Topory. Zaczął się już lipiec, do konwentu zostało lekko ponad miesiąc. Jednakże nadal pozostało kilka kwestii, o które chciałbym publicznie zapytać, a nie znalazłem do tego odpowiedniego tematu:

1) Materiały reklamowe
Mam tu na myśli wszelkie plakaty, filmy, teksty. Z tego co wiem, przynajmniej część z nich jest już ukończona (plakat Gerbeera na przykład, btw. bardzo fajny ;) ). Mam nadzieję, że te, które są jeszcze dopieszczane szybko zostaną pokazane i będą mogły posłużyć promocji konwentu

W zeszłym roku film zapowiadający konwent, choć był bardzo fajny, pojawił się ledwie kilka dni przed Topo. Z tego powodu wiele osób, które filmik ten z pewnością zainteresował, nie miało już okazji zaplanować wybrania się na imprezę.

2) Goście
Jest to sprawa, która mnie osobiście bardzo ciekawi. Czy jacyś goście potwierdzili swój zamiar przybycia na Toporiadę '09? Nie trzymaj nas Jankosiu w niepewności ;) (tak, mam świadomość, że ta sprawa cały czas może i pewnie jest, nadal załatwiana i omawiana. Mimo to, ciekawość mnie zżera, nie wspominając już o tym, że lista bardziej znanych gości planujących odwiedzić konwent sama w sobie jest także pewnym materiałem reklamowym).

Pozdrawiam
Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk - Toporowy Przyjaciel
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Przed Topo '09

Post autor: Jankoś »

Ad 1 Plakat będzie rozwieszony na Avangardzie , w RPG-owej knajpie Paradox , w Rafie i nie bardzo mam pomysł gdzie bo takie plakaty rozwiesza się przede wszystkim na konwentach. Teksty promujące są o ile wiem na :Valkirii, Tawernie RPG, Zielonej Wieży, forach SMERFa, Bestiariusza,Runedaru, na stronach konwentu Porytkon. Pojawią się jeszcze na Strefie RPG, Polterze i jeszcze kilku dużych forach RPG/Fantasy.
Olała Nas całkowicie Gildia i Informator w tym roku nie odpowiadając na maile, postaram się Borga dorwać na Avangardzie i pogadać. Wrota Wyobraźni są właśnie likwidowane.
Filmik jest uzależniony od Prozaca, scenariusze są ,ale póki on nie skończy filmu który kręci w Warszawie nic nie zrobimy. Na to nie ma rady.

Ad 2 Z gośćmi jest ciężko ,ale walczymy w sumie po to pojechałem na Avangardę głównie. Na dzień dzisiejszy jest Jacek Komuda, Michał Mochocki i Witold Jabłoński.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Przed Topo '09

Post autor: Skner »

CO DO PLAKATOW... TO MOZNA JE ROWNIERZ DAC DO KSIEGARNI O TEMATYCE RPG.... JEDNA Z GOBLINEK PROWADZI TAKOWA W WWA NA PL.WILSONA ROK TEMU PLAKAT TAM WISIAL
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
Hotshot
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 421
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Przed Topo '09

Post autor: Hotshot »

Chyba wiemy co Prozac robi w warszawie :P
http://www.joemonster.org/art/11881/III ... otorelacja
Hotshot Biały
Awatar użytkownika
ania
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 66
Rejestracja: 04 lis 2008, 17:45
Lokalizacja: Łódź/Katowice

Re: Przed Topo '09

Post autor: ania »

Jeśli chcecie mogę wziąść i rozwiesić parę w Katowicach, np w Bardzie albo w jakiś takich tematycznych miejscach :)
"nie karmić turystów"
Awatar użytkownika
Cadogan
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 237
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:06
Lokalizacja: Wawa

Re: Przed Topo '09

Post autor: Cadogan »

Na pewno by to nie zaszkodziło :)
Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk - Toporowy Przyjaciel
Awatar użytkownika
Craven
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 100
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:18

Re: Przed Topo '09

Post autor: Craven »

Lekko OT powiem, że widziałem plakaty na Avangardzie i wyglądają bardzo dobrze!
Mateusz "Craven" Wielgosz
PRZYJACIEL TOPORÓW
Awatar użytkownika
Sekret
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 613
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:46
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Przed Topo '09

Post autor: Sekret »

A czy ktoś mógłby wrzucić screen tego plakatu na forum? Bo bardzo ciekaw jestem, jak wygląda.
Podpisy są fajne, więc mam i ja. :P
Awatar użytkownika
k8
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 850
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:46
Lokalizacja: Warszawa/Rawa M.

Re: Przed Topo '09

Post autor: k8 »

A żeby Was pokręciło, a żeby Wam orzeszki spuchli !!!
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Przed Topo '09

Post autor: Skner »

świetny... naprawdę ładny... duuurzo leprzy niż w tamtym roku moim zdaniem...

można by je było handlować... każdy by chciał taki zawiesic sobie nad łurzeczkiem przecie... po piątaku na przykład
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
ODPOWIEDZ