Propozycje programowe na TPR 2009

A co!
Awatar użytkownika
Tyska
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 20
Rejestracja: 06 wrz 2008, 14:02

Re: Propozycje programowe na TPR 2009

Post autor: Tyska »

Chciałabym zrobić konkurs rysunkowy ale trochę odbiegający od tego na poprzednim konwencie, chcę uniknąć powtórki, aby nie było nudno, a tym bardziej chcę go urozmaicić.

Wolałabym narazie nie zdradzać szczegółów, może póżniej tylko oranizatorom, aby to była niespodzianka.
Gary
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 92
Rejestracja: 06 wrz 2008, 14:11

Re: Propozycje programowe na TPR 2009

Post autor: Gary »

Prozac pisze:Niby jeszcze za wcześnie, ale czemu by sobie nie powymyślać... :-) Punktów programu mamy coraz więcej, coraz ciekawszych, niektóre nawet z tradycjami, więc trzeba walczyć o rozwój tej Toporiadowej dziedziny.

Konkurs Zombietyczny

Na pewno ciągnę dalej, tylko z większą pompą i wykopem :D Krótko rzecz ujmując - więcej dziedzin, więcej zabaw, więcej wnętrzności fruwających w powietrzu. Szukam chętnego/chętnej do współpracy przy konkursie zombie. Co dwie trupie głowy to nie jedna. Mile widziany ktoś z Orczego Obozu.

Projekcje filmowe

Społeczeństwo nie chce oglądać horrorów klasy "C"? I tak je dostanie! :twisted:
Dla odmiany pojawi się też fantastyka, można by zrobić 1,5h godzinny blok filmów Toporiadowych - od pradziejów, po rok 2008. Do tego popcorn w sklepiku i toporowe bilety.

"Pięć lat Toporiady" - panel dyskusyjny.

Zobowiązuje się poprowadzić. Późnym wieczorem, przy ogniu i piwku. Wspominki, może jakieś szersze wnioski. Punkt sentymentalny, miła sercu zapchajdziura.
Konkurs zombietyczny to dobry pomysł Wojtku(pomimo ,że nie skończyłeś filmówki i se na to nie zanosi) jednak co do projekcji to chcemy by goście przyjechali to nie mogą być to Twoje filmy(bo nie skończyłeś filmówki i se na to nie zanosi) i chcemy żeby goście przyjechali za rok.
Awatar użytkownika
Tyska
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 20
Rejestracja: 06 wrz 2008, 14:02

Re: Propozycje programowe na TPR 2009

Post autor: Tyska »

Przyszedł mi do głowy następny pomysł konkursu tj. planszówka z żywymi pionkami z pytaniami i zadaniami ze świata rpg. Bardzo bym chciała wykonać ten pomysł i prosić jedną bądź dwie osoby o współpracę i pomoc w realizacji pomysłu.
Awatar użytkownika
Przemas
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 211
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:22
Lokalizacja: Miasto kwarciane Rawa

Re: Propozycje programowe na TPR 2009

Post autor: Przemas »

Wpadł mi pewien pomysł na prelekcje.
Potrzebował bym jeszcze 1 osobę która zna się bądź lubi historie.
Mianowicie chodzi mi o historie ziemi rawskiej za przepięknej Rzeczypospolitej Szlacheckiej.Opowiedziane by było o historii Rawy oraz historie związaną ze szlachtą w rawie i nie tylko.
Posiadam Ubiór szlachecki, broń i wiedzę odpowiednią też. Myślałem żeby nie zrobic konkursu związanego z tą prelekcja.
Niemiec Moskal Nie Osiędzie,
Gdy Jąwszy Pałasza,
Hasłem Wszystkich Zgoda Będzie
I Ojczyzna Nasza.
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 38
Rejestracja: 05 kwie 2009, 20:49
Lokalizacja: Wolna Twierdza Tatar

Re: Propozycje programowe na TPR 2009

Post autor: Ojciec Dyrektor »

W mym spaconym umyśle narodził się transcendentalny dla niespaconych, tych co to normalni się zwą pomysł.

KONKURS: "Głupota z klasą"

Wzorowany na ubiegłorocznym Tatarskim konkursie, będzie jednak więcej śmiechu i pacenia umysłu (UWAGA dla normalnych, uciekać jak najdalej i nie odwracać się), wydaje mi się, że będzie również nieco trudniejszy. Istotą rzeczy będzie konsekwentne odgrywanie "przygłupa" - co wbrew pozorom nie jest łatwe, ale też nie trudne.

Na tę chwilę jest to idea, o szczegółach po uzgodnieniu z zarządem. Z góry niestety zaznaczam, iż na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie zagwarantować swojej obecności, ale jeśli ma przyszła była Żona :twisted: mnie nie ubije do tego czasu powinienem się zjawić :)
Gdzie będziesz za miesiąc, rok czy dwa? Jaką masz perspektywę? Robiąc to co robisz teraz. A co zrobiłeś/aś i robisz żeby to zmienić?
Awatar użytkownika
Przemas
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 211
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:22
Lokalizacja: Miasto kwarciane Rawa

Re: Propozycje programowe na TPR 2009

Post autor: Przemas »

Ojciec Dyrektor pisze: Wzorowany na ubiegłorocznym Tatarskim konkursie, będzie jednak więcej śmiechu i pacenia umysłu
Będzie ci ciężko coś takiego zorganizować
Ojciec Dyrektor pisze: (UWAGA dla normalnych, uciekać jak najdalej i nie odwracać się),
Chyba linki pomyliłeś :lol:
Niemiec Moskal Nie Osiędzie,
Gdy Jąwszy Pałasza,
Hasłem Wszystkich Zgoda Będzie
I Ojczyzna Nasza.
Awatar użytkownika
Ojciec Dyrektor
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 38
Rejestracja: 05 kwie 2009, 20:49
Lokalizacja: Wolna Twierdza Tatar

Re: Propozycje programowe na TPR 2009

Post autor: Ojciec Dyrektor »

My jesteśmy od koncepcji, uczestnicy od implementacji :twisted: heherehe (w murzyńskiej pracy mam czarny humor :evil: )
Gdzie będziesz za miesiąc, rok czy dwa? Jaką masz perspektywę? Robiąc to co robisz teraz. A co zrobiłeś/aś i robisz żeby to zmienić?
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Propozycje programowe na TPR 2009

Post autor: Jankoś »

Proszę tych(Savarian,Tysia,Podczach,Żuczek) ,którzy wstępnie deklarowali organizację jakiś atrakcji o potwierdzenie.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
savarian
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 288
Rejestracja: 30 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: The BestOwo Skierkowo
Kontakt:

Re: Propozycje programowe na TPR 2009

Post autor: savarian »

Tor łuczniczy otwarty przez około 1h - 100%
Pokaz walki (nie dłużej niż 30 min) - 99%
Nasza obecność, przez cały czas - BEZCENNE :twisted:
"Na harfach morze gra;
Kłębi się rajów pożoga;
I słońce, mój wróg słońce;
wschodzi wielbiąc Boga!"
Awatar użytkownika
Przemas
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 211
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:22
Lokalizacja: Miasto kwarciane Rawa

Re: Propozycje programowe na TPR 2009

Post autor: Przemas »

Ja jak najbardziej potwierdzam. Tylko Jankoś pamiętaj że tylko w piątek dam rade
Niemiec Moskal Nie Osiędzie,
Gdy Jąwszy Pałasza,
Hasłem Wszystkich Zgoda Będzie
I Ojczyzna Nasza.
ODPOWIEDZ