Toporiada w hasłach

A co!
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Toporiada w hasłach

Post autor: Hunter »

Jankoś pisze: Na Toporiadzie 2007 nastąpiło znaczne rozszerzenie składu Toporowej ekipy. Dołączyli tak zwani mroczni.
2006 ;]
Awatar użytkownika
Phishy
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 135
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:14

Re: Toporiada w hasłach

Post autor: Phishy »

Mnie Topo 2008 kojarzy się z jednym hasłem, mianowicie "Suja, goń mnie".
Suja, ponieważ odwalałam mu podania na serwer, po tym jak mnie poznał, chciał mnie zabić. Ale że był kontuzjowany, to mogłam mu tak dokuczać.
W tym roku zapowiedział zemstę.
Liczba graczy. Nie ilość. Na mój ogon! <><
Awatar użytkownika
Cadogan
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 237
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:06
Lokalizacja: Wawa

Re: Toporiada w hasłach

Post autor: Cadogan »

Nie wiem jak to się stało, że nie przyszło mi to wcześniej do głowy :P :

Wiwat hańba!

Nie jestem pewien szczegółów powstania tego okrzyku, choć jak mi się zdaje narodził się podczas Topo2006 po słwaentym wystąpieniu wymienionego wyżej imć Sąsiada-Benedetta. Niektórzy zakrzyknęli "wiwat" inni "hańba" a jeszcze inni i jedno i drugie :D
Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk - Toporowy Przyjaciel
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Toporiada w hasłach

Post autor: Rijel »

Cadogan pisze:Nie wiem jak to się stało, że nie przyszło mi to wcześniej do głowy :P :

Wiwat hańba!

Nie jestem pewien szczegółów powstania tego okrzyku, choć jak mi się zdaje narodził się podczas Topo2006 po słwaentym wystąpieniu wymienionego wyżej imć Sąsiada-Benedetta. Niektórzy zakrzyknęli "wiwat" inni "hańba" a jeszcze inni i jedno i drugie :D
Ten okrzyk jest chyba dużo starszy niż Toporiada :)
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporiada w hasłach

Post autor: Jankoś »

Zdecydowanie tak co nie zmienia faktu ,że może się wielu osobom z Toporiadą kojarzyć.
Autor tematu coś się obija :D
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporiada w hasłach

Post autor: Ślimak »

Wiwat Hańba pochodzi chyba z któregoś z turniejów organizowanych przez BHZR, można by poprosić o genezę tutaj...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Toporiada w hasłach

Post autor: Kraszan »

a nie z POTOPU ???
Obrazek
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporiada w hasłach

Post autor: Ślimak »

Cadogan pisze:Nie wiem jak to się stało, że nie przyszło mi to wcześniej do głowy :P :

Wiwat hańba!

Nie jestem pewien szczegółów powstania tego okrzyku, choć jak mi się zdaje narodził się podczas Topo2006 po słwaentym wystąpieniu wymienionego wyżej imć Sąsiada-Benedetta. Niektórzy zakrzyknęli "wiwat" inni "hańba" a jeszcze inni i jedno i drugie :D
Vivat hańba na drugiej Toporiadzie ryczałem ja. Powiedzenie to sprzedał mi Loniu, który zaś zasłyszał je bodajże, na którymś z turniejów skarbu kwarcianego gdzie to jakiś szlachetka w pijanym widzie wykrzykiwał z częstotliwością strzałów z kałacha na wojnie w Czeczenii teksty: "Vivat [dowolne słowo]!" - stąd też wzięły się dwa najbardziej spektakularne: "Vivat hańba!" oraz "Vivat wstyd!". Zastrzegam, że powyższa historia może być wytworem mojej sklerozy lub/i starczej demencji.
Człowiek-Namiot pisze:PS. Nie wiem, czy to superhasło Toporiady, ale Ślimak mógłby nakreślić, o cóż kaman z tym namiotem 14 i Vikingiem, bo ni w ząb nie kojarzę :roll:
Proponuję oglądnąć ponownie film z Topo 2008, a wszystko się wyjaśni.

Teraz ode mnie:

Dobra kiełbaska!

"Lord Gasin jest zadziwiającym przykładem człowieka, który z RPGami ma styczność przez 4 dni w roku a mimo to nieźle mu to wychodzi." Bezsprzecznie Toporiady są coraz lepsze, dzięki lepszej organizacji, większej ilości atrakcji i przede wszystkim większej ilości wspaniałych ludzi. Ci jednak, którzy byli na początku drogi zawsze z sentymentem będą patrzeć na pierwsze edycje. Niepowtarzalny klimat Kalenia oraz grupy ludzi, którzy pierwszy raz porywają się na coś (jak na ich miarę, wtedy) wielkiego, w moim przekonaniu uosabiała właśnie osoba Gasina, który nagle z wielkim hukiem powrócił do RPGowego światka po latach nieobecności, aby ponownie zeń zniknąć po zakończeniu konwentu. I tak do następnego roku... :twisted: Dobra kiełbaska to kultowy tekst pierwszych (jakże niedoskonałych w porównaniu z późniejszymi) filmików post-Toporiadowych. Tekst na tyle kultowy, że kończy reżyserska wersję DVD z mojego wesela i Bóg mi świadkiem, że nie mógłbym marzyć o lepszym.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Cadogan
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 237
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:06
Lokalizacja: Wawa

Re: Toporiada w hasłach

Post autor: Cadogan »

"Erpegie pacy umys!"
Mnie się to hasło baaardzo kojarzy z Topo, jednakże o opis poproszę Drwiciela, jako że to chyba on jest autorem tego tekstu (choć oczywiście mogę się mylić)
Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk - Toporowy Przyjaciel
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Toporiada w hasłach

Post autor: Wiś »

ja jestem niepełnoletni i lata 91-2007 pamietam jak przez mgle. Prosze innych, ktorzy towarzyszyli mi podczas tej pamietnej chwili (bodajze Jankos i Prozac). :mrgreen:
ODPOWIEDZ