Urządzenia sanitarne na Toporiadzie

A co!

Czy umywalnie na Toporiadzie to dobry i realny pomysł?

Tak, chciałbym umyć się czasami.
25
71%
Nie! Woda na Toporiadzie! Nigdy!
5
14%
Sadam, idź się lecz...
5
14%
 
Liczba głosów: 35

Awatar użytkownika
Dziczek
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 111
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:41
Lokalizacja: Orczy obós
Kontakt:

Re: Urządzenia sanitarne na Toporiadzie

Post autor: Dziczek »

apropo wody to trzeba by uśmiechnąć się do Soni:)ona ma chyba najbliższy kontakt z sadownikami.a oni tam mają takie wieeeeelkie beczkowozy metalowe w których spokojnie można trzymać wode...duuuużo wody:)byc może ,,Jej Stary":) też taki ma więc kwestia dogadania i ogrzania wody:) takie beczkowozy są metalowe.więc jakby wlać wode gdzieś z tydzień wcześniej i postawić na pełnym słońcu to nie była by derastycznie lodowata,lub podłączyć coś w rodzaju termy.nie jestem specem w takich sprawach ale uważam ze potrzeba matką wynalazku, a konstruktorów w naszym gronie nie brakuje.
Obrazek


Amasa kajooo Tęcza!!!!
Sonic
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 263
Rejestracja: 11 wrz 2008, 12:29

Re: Urządzenia sanitarne na Toporiadzie

Post autor: Sonic »

nie,nie uśmiechajcie się do mnie,błagam-spróbuję porozmawiac z kims na ten temat:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Urządzenia sanitarne na Toporiadzie

Post autor: Skner »

eh.. czlowiek troszke w wowa sobie pogra a tu za plecami juz spiski heretyckie wyrastają!!!! co to ma być? robimy Toporiade czy budujemy oczyszczalnie sciekow??


Myć sie?? na stos z nimi i głazem !!!!

"szambo na calym terenie"... cholernie interesujace... mogłoby sie wspaniale komponowac z Orczym obosem... jestem za


A tak poważnie... proponowalbym porozmawiac z szanownym gejowym i wladca lasu.. wydaje mi sie ze ma on wysoki level w robieniu imprez na swoim terenie... i moglby nam co nieco podpowiedziec i doradzic... na ostatniej topo farmiłem u niego repe.. i o ile pamiec nie zawodzi, to przebakiwal cos o jakis rozkladanych prysznicach, ktore o zgrozo, ponoc posiada. :shock:
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
DzuDzu
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 110
Rejestracja: 17 maja 2008, 14:20
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Urządzenia sanitarne na Toporiadzie

Post autor: DzuDzu »

A po kiego prysznice?

500m dalej jest piekny strumyk, w ktorym goscilismy...

Pakujemy pelnego busa ludzi, desantujemy ich przy rzece, jedziemy po reszte.

a te pienioadze na prysznice chetnie Orczy Obus przyjmie na "artefakty"

Dziekuje.
Awatar użytkownika
Dziczek
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 111
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:41
Lokalizacja: Orczy obós
Kontakt:

Re: Urządzenia sanitarne na Toporiadzie

Post autor: Dziczek »

srutututu:D Gejowy prysznice moze i ma ale wody w gajówce brakuje....ciśnienia nie oszukasz...a czy gajówka jest juz wogole zarezerwowana?bo lepiej zarezerwowac i potem w razie co odwolac gdyby spala dala rade niz zeby okazalo sie ze ktos akurat robi 18stke w gajówce w ten weekend
Obrazek


Amasa kajooo Tęcza!!!!
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Urządzenia sanitarne na Toporiadzie

Post autor: Olynka Badi »

No Magda ma rację pozostanie na lodzie nie wyszłoby nikomu na zdrowie, ale myślę, że Państwo Orgaznizatorstwo czuwa :)
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
ODPOWIEDZ