Lokalizacja Topo 2009

A co!
Shadus
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 24
Rejestracja: 15 lip 2009, 07:50
Lokalizacja: Białobrzegi Radomskie

Re: Lokalizacja Topo 2009

Post autor: Shadus »

Haha:D Pilica moją rzeka:D Mam przed nią wstręt, mdli mnie na jej widok, jest zdradziecka, obleśna zatruta, ale i tka się w niej pływa:P Świetna lokacja. I nawet niedaleko od Białobrzegów. Drużyna białobrzeska z Panteonu wyrusza:>
Awatar użytkownika
Shila
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 239
Rejestracja: 17 maja 2008, 17:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Lokalizacja Topo 2009

Post autor: Shila »

Ej, Misiaki...
Na stronie jest:
Organizatorzy będą odbierać konwentowiczy z dworca PKP w Tomaszowie Mazowieckim w następujących terminach:
Czwartek: 17
A w Programie, że konwent zaczyna się o 16. Czyli, że jak chcę być odebrana z Tomaszowa to przegapię pierwszą godzinę?
Jest też możliwy odbiór z Inowłodza. Prosimy wtedy o kontakt na numer 603 665 107
Zakładając jednak, że dotarlibyśmy do Inowłodza... To od której możemy dzwonić i z kim połączymy się pod tym numerem, bo nie mam go w telefonie? :(

No i w ogóle jak się dostać do Inowłodza z Tomaszowa? Bo na stronie MZK Tomaszowa nic nie mogę znaleźć .>>.

Ej, ja tam nie dotrę zwyczajnie =_=
Awatar użytkownika
Hotshot
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 421
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Lokalizacja Topo 2009

Post autor: Hotshot »

Prawdopodobnie dobry rozklad:
Obrazek
A - nie kursuje w niedziele i święta
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
S - kursuje w dni nauki szkolnej
U - nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
m - nie kursuje 24.XII. i 31.XII.
i - kursuje 01.11.
L - nie kursuje 25-26.XII,Nowy Rok, i 2 dni Św.Wielkanocy
r - nie kursuje w Boże Ciało
E - nie kursuje w letnie wakacje szkolne od 01.07.-31.08.
B - kursuje codziennie oprócz sobót
n - nie kursuje 24.,31.12. oraz w Wielką Sobotę
b - nie kursuje w Boże Ciało ,11listopada.01.05.
N - nie kursuje 25 XII i 1 dzień Wielkanocy
Hotshot Biały
Awatar użytkownika
Jankes
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 986
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Lokalizacja Topo 2009

Post autor: Jankes »

Jeszcze raz przypominam, że lokalizacja konwentu i dogodny dojazd podane są na stronie TOPORIADY. Tam również podane są godziny odbioru gości z dworca w Tomaszowie Mazowieckim. Z Tomaszowa kursują również autobusy do Inowłodza, a do konwentu z Inowłodza to już tylko 4 km
W razie czego dzwonić do mnie 603 665 107, ale przypominam, że konwentobus kursuje tylko w określonych godzinach.
Nikt nie jest doskonały.
Unshine
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 53
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:13
Lokalizacja: Warszawice
Kontakt:

Re: Lokalizacja Topo 2009

Post autor: Unshine »

Jankes, pytają się ludzie (ja) o dokładniejsze niż na stronie informacje o położeniu konwentu, pytają się inni (Shila) skąd i czemu niedogodność w jedynym dojeździe opisanym na stronie, a Ty na to:
Jankes pisze:lokalizacja konwentu i dogodny dojazd podane są na stronie TOPORIADY
Sprawdziłem. Wciaż nic. Ani dojazdu, który by gwarantował takiej np. Shili wyraźnie pragnącej dotrzeć na godzinę otwarcia bram konwentu taką możliwość. Ani lokalizacji innej, niż tajemniczy napis Fryszerka w środku lasu na jakiejś mapce.

Wprawdzie gobliny już nie przybywają w czwartek, a w środę i na Topo jadą zaraz za Toporami, ale i tak ponowię swoje pytanie. Raz, że może odpowiedź jest komu innemu potrzebna (a uwierzył w Kraszanowe obietnice doszczegółowienia danych), a dwa, że po prostu nie lubię, jak się zlewa moje pytania ;o).

Na razie jedyne co wiem o lokalizacji konwentu to to, że jest gdzieś we Fryszerce. Ze strony wiem, że to na wschód od Inowłodza, że jest tam Pilica, i że Fryszerka jest między dwiema drogami, bardziej północną i bardziej południową. Fakt, że jest tam Pilica każe mi sądzić, że tylko jedna z tych dróg zaprowadzi mnie do celu. Na 50% szans próba samodzielnego trafienia z Inowłodza do Fryszerki w oparciu o informacje ze strony sprawi, że nie ujdzie mi to na sucho.

Jeśli jednak uda mi się dotrzeć do Fryszerki, to i tak jestem, jak ten napis na Waszej mapce, w lesie. Bo co dalej? Nie podaliście nawet, czy ośrodek jest na północnych obszarach Fryszerki, czy na południowych rubieżach, czy może centralnie w środku wioski. Jeżeli cała Fryszerka składa się tak naprawdę tylko z ośrodka, to tego też nie podaliście. Podejrzewam, że ktoś od Was tam był i mógłby chociaż takie informacje rzucić, a nie twierdzić, że dogodnym dla mnie będzie dojechać tylko zgodnie z założonym przez Was planem (sorry, nie jestem w stanie inaczej interpretować prób wysyłania mnie z Fryszerki do Inowłodza, żeby mi ułatwić dojazd na konwent, a tak mniej więcej brzmiała pierwsza odpowiedź na moje pytania).

Ogólnie rozumiem, że Fryszerka jest trochę od Was daleko i niekoniecznie macie możliwość pojechać tylko dla naszkicowania planu (jeszcze takiego, żeby nie wiódł na manowce), ale tak długo, jak nie jestem w stanie trafić w oparciu o stronę Toporiady do samej furtki, bez uciekania się do dodatkowej pomocy czy ślepego trafu, nie piszcie, że jest podana lokalizacja konwnetu.

Co do autobusów innych, niż Toporobus, to dodam jeszcze jedno. Niektóre z tych autobusów nie prowadzą tylko do Inowłodza, ale i do samej Fryszerki. Zawsze godzinka marszu mniej.
Obrazek
Ale wciąż nie bardzo wiadomo, jak dość z autobusu na konwent.
Wódki nie pijam, ja nią duszę dezynfekuję!
Awatar użytkownika
Shila
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 239
Rejestracja: 17 maja 2008, 17:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Lokalizacja Topo 2009

Post autor: Shila »

Dziękuję.
No nic. To przyjdzie mi się spóźnić na rozpoczęcie. Mam nadzieję, że na LARPa w takim razie zdążę. Nigdy nie byłam w tamtych okolicach (Vilith też nie), więc jakiekolwiek dotarcie tam busami czy PKSami raczej graniczy dla mnie z cudem. Tym bardziej, że widzę po godzinach odjazdów, że i tak nie dotarlibyśmy na czas. Chyba, że wyjedziemy w nocy...
Pojawia się u mnie zwątpienie... Wychodzi mi na to, że całe dotarcie tam zajmie nam jakieś... ponad 8 godzin. It's frightening me. No ale nic, się zobaczy.

EDIT: Um. Mam pomysł .>>. Może się znajdzie jakaś dobra, uczynna duszyczka, która znajdzie siły, żeby własnym, prywatnym samochodem podjechać po nas do Tomaszowa? Jeśli nie, to zrozumiem. Zresztą jak mi się uda kogoś namówić, to pewnie ktoś inny i jeszcze inny i następny też by chciał. No, ale jakby jednak... To poproszę o kontakt przez PM na forum w celu podania danych kontaktowych. W zamian mogę postawić piwo, być miła (!) i ładnie się uśmiechać ;) (i oddać za paliwo też :P )
Awatar użytkownika
Jankes
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 986
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Lokalizacja Topo 2009

Post autor: Jankes »

Przepraszamy uzupełnimy to w dniu następnym.
Fryszerka jest położona na trasie Inowłódz Radom. W Inowłodzu pierwsza droga w lewo tuż za mostem na Pilicy. Są wyraźne drogowskazy na Radom i Białobrzegi, broń boże na Opoczno.
W Fryszerce przy smażalni ryb skręcamy w lewo za parkingiem w las, następnie prosto 300 m i skręcamy w prawo, dalej 500 m prosto i skręcamy w lewo 200 m i już konwent.
Ponadto w samej Fryszerce znajdują się dobrze widoczne znaki kierujące do ośrodka harcerskiego ze strzałkami wskazującymi drogę do owego.

Przypominam, że w razie problemów dzwońcie do mnie 603 665 107
Nikt nie jest doskonały.
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Lokalizacja Topo 2009

Post autor: Kraszan »

dane do nawigacji gps na fryszerke

N 51 31 29 42
E 20 16 12 10

zdjecia wrzuce jutro .
Obrazek
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Lokalizacja Topo 2009

Post autor: Skner »

Ja trafiłem tam za pierwszym razem,ale wsumie nie jestem kobieta... mi wystarczyło pytać o freszerke, stannice ZHP w samymm Inowłodzu...

nie mniej jednak gdzie te foty??
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Lokalizacja Topo 2009

Post autor: Kraszan »

w nowym temacie nawigacja gps. :)
Obrazek
ODPOWIEDZ