Komitet Organizacyjny

A co!
Awatar użytkownika
Bączek
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 603
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:03

Komitet Organizacyjny

Post autor: Bączek »

Komitet Organizacyjny przyszłej edycji :

Koordynatorzy:

-Rafał "Kraszan" Kraska - koordynator do spraw finansowo-organizacyjnych
-Hubert "Jankoś" Jankowski - koordynator do spraw programowych

Sekcja I
Organizator: Joanna "Aćka" Kruczyk
Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków dla gości konwentu. Opieka nad sklepem konwentowym.

Sekcja II

Organizator: Katarzyna „Bączek” Jastrzębska
Zakres obowiązków: Przygotowanie oraz dystrybucja wszelkich materiałów reklamowych ,tekstowych , informacyjnych związanych z Toporiadą przed konwentem i w czasie jego trwania. Między innymi :zaproszeń, programów konwentu, tablic informacyjnych ,tekstów reklamujących konwent w mediach, plakatów , identyfikatorów, koszulek, gazetki konwentu, dyplomów za konkursy ,listy obecnych na konwencie . Także obsługa akredytacji, opieka nad gośćmi i oprowadzanie nowo przybyłych konwentowiczów..

Sekcja III

Organizator: Piotr „Sąsiad” Witczak
Zakres obowiązków: Przygotowanie czwartkowego LARPA/LARPÓW

Sekcja IV:
Organizator:Andrzej „Jankes” Jankowski
Zakres obowiązków: Logistyka oraz rozplanowanie i nadzór nad dyżurami. Przygotowanie terenu Toporiady (między innymi namioty itp.) , opieka nad polem namiotowym.

Sekcja V:
Organizator: Konrad "k8" Kaczmarek
Zakres obowiązków: Opieka nad poszczególnymi punktami programu. Zapewnienie odpowiednich warunków i przygotowanie miejsca na poszczególne punkty programu. W razie potrzeby służenie pomocą i radą. Zakupienie nagród na konkursy.
Pilnowanie przestrzegania czasu trwania poszczególnych punktów programu.

Organizatorami są również:
-Maciej "Ślimak" Winnicki
-Wojciech "Prozac" Anuszczyk

Każdy Topór i każda Siekierka będą przydzieleni do jakiejś sekcji. Szczegółowego podziału dokona się na zebraniu organizatorów.
Awatar użytkownika
dessmon
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 74
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:05

Re: Komitet Organizacyjny

Post autor: dessmon »

czyli odnośnie reklamy i dołączania kogoś do listy sponsorów to do Bączka ?
Ostatnio zmieniony 09 mar 2009, 04:40 przez dessmon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Komitet Organizacyjny

Post autor: ^sadam »

Osobiście chciałbym się zgłosić do aktywnej pomocy przy... czymkolwiek. Ostatnio pomyślałem: "Nie ważne co Toporiada zrobiła dla mnie.. ważna co ja mogę zrobić dla Toporiady"... przy wcześniejszych edycjach trochę zlamiłem i chciałbym przy nadchodzącej coś zrobić, przydać się do czegoś :). Pomyślcie do czego mogę się przydać :).
Obrazek
Awatar użytkownika
k8
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 850
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:46
Lokalizacja: Warszawa/Rawa M.

Re: Komitet Organizacyjny

Post autor: k8 »

Sadam... "szef" kazdej sekcji jest zobowiązany do dobrania sobie kilku ludzi do pomocy z członków stowarzyszenia. Jak Cię cos konkretnego interesuje to zgłaszaj sie na pw.
A żeby Was pokręciło, a żeby Wam orzeszki spuchli !!!
Awatar użytkownika
Bączek
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 603
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:03

Re: Komitet Organizacyjny

Post autor: Bączek »

dessmon pisze:czyli odnośnie reklamy i dołączania kogoś do listy sponsorów to do Bączka ?
Jeśli chodzi o jakiekolwiek sprawy związane z reklamą to myślę, że do mnie . Będę weryfikować informację i przedstawiać wszystko pozostałym członkom Komitetu, zwłaszcza koordynatorom. Jeśli chodzi o sponsorów to sądzę, że to najpierw do koordynatorów, a ja już później będę się dowiadywać od nich (albo oni mnie powiadomią) co mi będzie potrzebne do zamieszczenia w reklamie,plakacie,ulotkach itp.
Awatar użytkownika
Przemas
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 211
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:22
Lokalizacja: Miasto kwarciane Rawa

Re: Komitet Organizacyjny

Post autor: Przemas »

Bączek pisze:Każdy Topór i każda Siekierka będą przydzieleni do jakiejś sekcji. Szczegółowego podziału dokona się na zebraniu organizatorów.
k8 pisze:"szef" kazdej sekcji jest zobowiązany do dobrania sobie kilku ludzi do pomocy z członków stowarzyszenia. Jak Cię cos konkretnego interesuje to zgłaszaj sie na pw.
Czyli jak dobrze rozumiem KAŻDY musi gdzieś być bo nie wiem już co i jak ? (i nie chodzi mi tu o to żeby się od roboty wymigać)
Kiedy miało by być to zebranie ?
Niemiec Moskal Nie Osiędzie,
Gdy Jąwszy Pałasza,
Hasłem Wszystkich Zgoda Będzie
I Ojczyzna Nasza.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Komitet Organizacyjny

Post autor: ^sadam »

Bączek pisze: Każdy Topór i każda Siekierka (...)
Nie wiem, czego tu nie rozumieć :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Komitet Organizacyjny

Post autor: Ślimak »

Ludziska - na zebraniu mają być tylko członkowie komitetu organizacyjnego ze względów logistycznych. Gdybyśmy się zwalili wszyscy to po pierwsze nie wiem gdzie by się to zebranie miało odbyć a po drugie nic byśmy nie ustalili w tyle osób.

I na tym zebraniu wszyscy zostaną przydzieleni odgórnie i potem sie będzie można spokojnie obrażać i kłócić.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Phishy
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 135
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:14

Re: Komitet Organizacyjny

Post autor: Phishy »

Deklarowałam Bączkowi, zadeklaruję i ogółowi pomoc w sprawach, hm, wizualnych, jeśli chodzi o teksty wszelakie, które dotyczyć będą Toporiady (korekty i takie tam inne).
Liczba graczy. Nie ilość. Na mój ogon! <><
Awatar użytkownika
Aćka
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 383
Rejestracja: 17 maja 2008, 13:29

Re: Komitet Organizacyjny

Post autor: Aćka »

Sadam na pewno będziemy potrzebować kogoś do obierania ziemniaków :D
la la la alko-ninja!
ODPOWIEDZ