Termin Topo

A co!
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: ^sadam »

Ślimak pisze:Odpowiem jak co roku - nie będziemy przesuwać terminu Toporiady dla jednego uczestnika a tym bardziej z powodu tego, że chce on sobie pojechać gdzie indziej - samo proszenie o to, żeby 150 osób dostosowało się do Twojego widzimisię jest co najmniej nie na miejscu.
Przecież nie o to mi chodzi... Nie zrozumieliście... Być może inny termin nie robił by innym różnicy. Patrzyliście na terminy innych konwentów, maraton, zloty rycerskie i tak dalej.. czemu więc i tego nie wziąć pod uwagę? I tu naprawdę nie chodzi o jakieś 'widzimisię'. Z zasady już mówicie 'nie', a nadal nikt nie napisał, co by się stało gdyby Toporiada była w sierpniu. Jest coś wtedy? Nikt nie zgłosił sprzeciwu... Fakt, teraz możecie wejść na IK i znaleźć pierwszy, lepszy konwent w tym terminie.. bo po co zmieniać coś dla jednej osoby? To wbrew naszym zasadom, to nie na miejscu, nasz honor na tym ucierpi... Przecież termin nie jest na 100% zatwierdzony. Nikt się nie ustosunkował do mojej propozycji...
Obrazek
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: Hunter »

Proszę tylko nie 13-15 bo 15 to święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny! :P
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: ^sadam »

Już pisałem wcześniej o poważnych 'imprezach', a nie typu 'obiad u babci' czy jakieś tam święto, więc Hunterku proszę, bez takich :D.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: Hunter »

Nie szanujesz moich uczuć religijnych!
Mogę być zagorzałym i dumnym Katolikiem dla którego to święto jest BARDZO WAŻNE!!!
Zresztą mam nadzieję, że w naszym bezbożnym społeczeństwie zachowało się oprócz mnie paru wierzących RPG'owcó...
A właściwie to dlaczego by nie zrobić toporiady 20-22??? Przeszkadzało by to komuś w czymś???
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: Jankoś »

Jeśli nie będzie poważnych argumentów przeciw Toporiada będzie w lipcu. Jak co roku.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: Ślimak »

^sadam pisze:To wbrew naszym zasadom, to nie na miejscu, nasz honor na tym ucierpi...
I w dodatku jest to zupełnie niepoważne. Bardzo trafne podsumowanie.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Xarion
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 717
Rejestracja: 18 maja 2008, 18:21
Lokalizacja: Rawa Maz.

Re: Termin Topo

Post autor: Xarion »

Sadam ale niektórzy pracują i muszą urlop wypoczynkowy z dużym wyprzedzeniem zaplanować jeśli wogóle chcą liczyć na wolne w czerwu lub lipcu. Musze sie szybciej zdecydować niż inni, bo im później tym mniej terminów wolnych :D:D:D
"Ludzie nigdy z takim przekonaniem i z taką radością nie angażują się w czynienie zła jak wówczas, gdy czynią to z pobudek religijnych".
-Blaise Pascal
Awatar użytkownika
Bananidło
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 702
Rejestracja: 16 maja 2008, 15:38
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: Bananidło »

Toporiada 2009 zaczyna się naprawdę dobrze! Mamy dopiero luty a już poważne dyskusje na forum! Jak tak dalej pójdzie to bojówkarze FWTOA w ogóle nie będę potrzebni w tym roku ;)
Kto gra w RPG, żyje podwójnie
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Termin Topo

Post autor: Rijel »

Nie wiem czy to jest "dyskusja" i czy jest "poważna" ;)
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: Jankoś »

Bardzo celna uwaga Rijelu.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
ODPOWIEDZ