Termin Topo

A co!
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: ^sadam »

To może 6-8 sierpnia :twisted:?? Nie tak bardzo późno... a w wywiadzie i tak było mówione, że termin może się przesunąć o kilka tygodni :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: Jankoś »

Sadi co Ty masz w tym terminie?
Ten termihn ,który proponujesz bo wtedy prawdopodobnie będzie festiwal fantastyki w Zakopanem w którym ma wziąć udział orczy obóz i Topory w ogóle.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: ^sadam »

Co mam.. Co mam... Nie tylko pewnie ja.. Tychy są w tym terminie... Rok temu było tak wybornie, że obiecałem sobie, że na 100% znów tam pojadę... Cóż.. Taki urok wakacji (jak na złość, dwie ubiegłe Toporiady pokrywały się dokładnie z festiwalem w Węgorzewie).

Zakopane powiadasz.. To może jeszcze tydzień później :D? Przeszkadzało by to komuś? Może jakoś ustalmy coś wspólnie, niech każdy napisze co i kiedy jest i jakoś dojdziemy do porozumienia. Tak wiem... Nie każdemu będzie można dogodzić, ale to chyba lepsze, niż rzucanie terminami 'z góry'. To tak samo, jak by ktoś inny tą Toporiadę organizował i ustalił termin pokrywający się z Maratonem. I co wtedy? Nie fajnie tak zmuszać kogoś do wyboru.. Co by to zmieniło, jak by Toporiada była w sierpniu? Rozumiem, ktoś może nie mieć wolnego czy też jakiś wyjazd mieć.. Więc właśnie fajnie by było to ustalić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: Jankoś »

Analogia do maratonu jest nietrafiona bo pomoc WOPR jest nam bardzo potrzebna i dział to na zasadzie pomocy wzajemnej i choćby dlatego warto się liczyć tym terminem.
Nie ma takiej możliwości żeby się dogadać przy 60 osobach, nie mówiąc już o przyjaciołach Toporów żeby termin pasował każdemu, zawsze będzie jakiś festiwal, wyjazd itp.

Przy ustalaniu terminu będziemy się kierować tylko wydarzeniami mającymi wpływ na Toporiadę jako całość, a nie planami poszczególnych członków Stowarzyszenia.

Chyba ,że zgłosi się naprawdę spora grupa członków Stowarzyszenia ,której ten termin nie będzie pasował.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: ^sadam »

Rozumiem, tak jak napisałem, nie każdemu się dogodzi.. ale są osoby którym termin jest mniej lub bardziej obojętny... Każdy kto chce, mógłby wnieść swoje propozycje i ustosunkować się do propozycji innych i coś by się wybrało...
I skąd wiesz? A nuż będzie taki weekend nie kolidujący z większymi imprezami (większymi.. a nie, że muszę iść do babci na obiad :P). Z tego co przeglądałem, w poniższych terminach nie ma nic. Nie wiem, jak z innymi konwentami właśnie.. ale wszystko można dograć zawsze. Konwentów nam dostatek (a pro po.. PYRKON!).

Nie napisałeś Jankosiu.. Czy Toporiada nie mogła by być w sierpniu :). 13-15 :)?
Obrazek
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Termin Topo

Post autor: Rijel »

Sadam... jebnij się wielkim głazem :evil:
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: ^sadam »

No comment...

Jak byś nie był modem to byś dostał+1
A tak tylko ostrzeżenie słowne Ci mogę dać.. Ogarnij się, ja chcę coś wymyśleć konstruktywnego, żeby było dobrze, a Ty takie coś. I proszę, nie odpisuj i nie rób offtopa. Amen.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: Ślimak »

Odpowiem jak co roku - nie będziemy przesuwać terminu Toporiady dla jednego uczestnika a tym bardziej z powodu tego, że chce on sobie pojechać gdzie indziej - samo proszenie o to, żeby 150 osób dostosowało się do Twojego widzimisię jest co najmniej nie na miejscu.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Sekret
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 613
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:46
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Termin Topo

Post autor: Sekret »

Ślimak, lubię Cię m.in. za konkretne i szczere odpowiedzi. :) Mam nadzieję, że twój post skończy tę "dość głupią i niepotrzebną dyskusję". Hubert...ty to jednak jesteś cierpliwy. ;)
Podpisy są fajne, więc mam i ja. :P
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Termin Topo

Post autor: Jankoś »

Nawet kilka dni uczenia w zawodówce uczy cierpliwości :D Uwierz mi :D
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
ODPOWIEDZ