MERP Raj Utracony

Gier wszelakich opisanie...
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: MERP Raj Utracony

Post autor: Ślimak »

Mam już koncepcję postaci... Mogę zagrać? :)
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5228
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: MERP Raj Utracony

Post autor: Jankoś »

Ja też. Jeśli nie na żywo to może przez forum chociaż.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: MERP Raj Utracony

Post autor: Rijel »

Mój wcześniejszy post mógł być trochę niejasny, więc go sprecyzuję. Też się zapisuję :) . Masz już trzech, kiedy pierwsza sesja? Jutro? Mnie pasuje :wink:
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Bączek
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 603
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:03

Re: MERP Raj Utracony

Post autor: Bączek »

Mi również udało się przebrnąć :wink: . Chyba niedosyt po Toporiadzie został. Może trochę długie te posty, ale informacje są dosyć wyczerpujace jak dla osoby początkującej. Pozwalają zorientować się we świecie jeśli ktoś nie czytał Władcy Pierścieni (ale czy to mozliwe :?: :!: ) bądź nieco zapomniał.
Awatar użytkownika
savarian
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 288
Rejestracja: 30 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: The BestOwo Skierkowo
Kontakt:

Re: MERP Raj Utracony

Post autor: savarian »

Szczerze to nigdy jakoś nie byłem zwolennikiem PBF ani innych czat sesji. Jednak skoro chcecie zagrać to jest mi, aż nie sposób odmówić. Tylko ja nawet nie wiem jak sie gra PBF ;p dajcie chwilę czasu, poszperam po innych forach. Poprzyglądam sie innym sesja na forumach. W tym czasie chętni mogą słać koncepty postaci na prv... zobaczymy co z tego będzie. Mówię szczerze, nie obiecuje ale już staram sie przełamać, a jeśli udało by sie live a nie PBF to nawet bym sie nie zastanawiał. To też jest jeszcze do przemyślenia :)
"Na harfach morze gra;
Kłębi się rajów pożoga;
I słońce, mój wróg słońce;
wschodzi wielbiąc Boga!"
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: MERP Raj Utracony

Post autor: Hunter »

Szczerze mówiąc to po przeczytaniu tych opisów też bym z chęcią zagrał jeśli dałoby radę :] Ale to tylko jakby udało się zorganizować jakąś sesyjkę na żywo bo mam rozkraczoną klawiaturę :P
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5228
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: MERP Raj Utracony

Post autor: Jankoś »

Żeby spotkać się w takim składzie na żywo musielibyśmy chyba na moich i Kraszana urodzinach zagrać :D
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: MERP Raj Utracony

Post autor: Rijel »

Tez miałem na myśli raczej grę na żywo, te forumowe sesje... :wink: Wystarczy ściągnąć Savariana w jakiś weekend do Rawy, tak żeby Ślimakowi pasowało, a my się już chyba jakoś dostosujemy:).
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
savarian
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 288
Rejestracja: 30 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: The BestOwo Skierkowo
Kontakt:

Re: MERP Raj Utracony

Post autor: savarian »

nom właśnie "te forumowe sesje"... ja wiem, ze czasem się nie da ale RPG bez "playowania" na żywo strasznie nie odpowiada mi zarówno jako MG jak i graczowi...

------------

Niestety zmieniłem pracę, na taką która jest bardziej absorbująca i nie pozwala już siedzieć non stop przed kompem ;p dlatego tez pomysł PBF nie będzie mógł zostać zrealizowany. Gdy wracam po 10h do domu zbyt wiele rzeczy mam do zrobienia by poświecić czas na odpisywanie na forumie. A szkoda bo inaczej raczej nie poprowadzę MERPa za szybko :/
"Na harfach morze gra;
Kłębi się rajów pożoga;
I słońce, mój wróg słońce;
wschodzi wielbiąc Boga!"
Awatar użytkownika
savarian
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 288
Rejestracja: 30 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: The BestOwo Skierkowo
Kontakt:

Re: MERP Raj Utracony

Post autor: savarian »

poniekąd w temacie

Jak niektórzy wiedza prowadząc MERPa zawsze umieszczałem przygody w IV Erze bo ją uważam za najciekawszą do grania. W zwiazku z tym na Polterowym blogu zamieściłem swój autorski minifelietonik dotyczący Śródziemia i MERPa w IV Erze.

Ponieważ spotkał się z odzewem ze strony poltetrowiczów i wywiązał ciekawą merytorycznie rozmowę chciałem zareklamować go i tutaj. Może ktoś dołączy sie do tematu :)
A jeśli tekst mu się spodoba i ma konto na Polterze zachęcam do dania mi polecajki ;)

Link:
http://polter.pl/Savarian,blog.html?8089

Pzdr
"Na harfach morze gra;
Kłębi się rajów pożoga;
I słońce, mój wróg słońce;
wschodzi wielbiąc Boga!"
ODPOWIEDZ