Poza Czasem

Gier wszelakich opisanie...
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Poza Czasem

Post autor: Skner »

niestety nie wiem za wiele na temat tego systemu.. miałem okazje raz zagrać na topo 07 i bardzo mi się spodobał. Prowadził nam Dr Sąsiad i chciałbym go prosić o napisanie czegoś więcej na temat tego systemu.
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Poza Czasem

Post autor: Wiś »

Wybrany abonent jest czasowo nieosiągalny, a mówiąc jaśniej Somsiad nie zarejestrował się jeszcze na forum. Powiem, że ludzie pragną jego prozy, napewno nie odmówi.
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Poza Czasem

Post autor: Skner »

Udało mi się nawiązać kontakt z współautorką systemu. Pracują nad 2 edycja systemu http://blog.pozaczasem.pl/ dr Sąsiedzie jesli chciałbyś nawiązać z nia polemikę o tym jak powinna wyglądać 2 cześć,to mogę dać Ci jej meila.
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Poza Czasem

Post autor: Hunter »

Somsiad chce czy nie chce już się zarejestrował ;]

http://www.topory.fora.pl/paplarnia,23/ ... .html#6891
Sąsiad
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 731
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:58
Lokalizacja: Tatar-a-Karak

Re: Poza Czasem

Post autor: Sąsiad »

Troszkie poczytałem właśnie o 2nd edition i pewnie kilka wątków z niej zapożyczę, ale opieram się dalej na oryginale. Tym niemniej ten blog jest bardzo użyteczny dla kogoś, kto chciałby nieco więcej dowiedzieć się o historii świata czy poszczególnych plemionach.
"Kiedyś obudzicie się ze zdziwieniem, że dymają was z każdej strony na zmiany. Raz dobre, raz lepsze".
Malesiak
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 5
Rejestracja: 30 gru 2016, 12:14
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Poza Czasem

Post autor: Malesiak »

Mi ten system jakoś nie przypadł do gustu.
ODPOWIEDZ