Toporowy Sylwester 2008

Tutaj zaś, wszelakie stare papierzyska przechowywać będziem.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Jankoś »

W tym roku chciałbym aby Toporowy Sylwester odbył się w naszej zaprzyjaźnionej łódzkiej knajpie czyli w Dalmacji/Rafie.
Koszt będzie identyczny jak w zeszłym roku tyle ,że w znacznie bardziej klimatycznym i przyjaznym miejscu.
Wspomniany koszt to 90zł od osoby(w tym trzy gorące posiłki, przystawki, napoje, owoce itp. oraz oczywiście knajpa tylko dla Nas) alkohol we własnym zakresie i tu jak w zeszłym roku proponuje 0,5 l(10zł) cytrynówki na osobę .
Czyli całkowity koszt to 100zł od osoby.
Tak wielu z Nas tymczasowo bądź na stałe mieszka w Łodzi ,że nie będzie problemów z noclegami.
Lokal jest już wstępnie zarezerwowany ,ale oczywiście jeśli nie będzie chętnych lub też będziecie mieli lepszy pomysł na miejsce można to jeszcze odwołać.

W tym roku trzeba będzie być znacznie bardziej konsekwentnym jeśli chodzi o limit osób bo w zeszłym roku mnóstwo osób narzekało na tłok.
40 osób to moim zdaniem maximum.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Shila
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 239
Rejestracja: 17 maja 2008, 17:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Shila »

A jakie są kryteria, by do tych 40 osób należeć?
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Jankoś »

Topory + wszyscy Nasi Przyjaciele (Feniksy, Dziki Bez,Piotrków, Ty:),Piotrków, Tulia, Craven,Człowiek-Namiot) itd.
Myślę ,że wewnątrz tego grona będzie obowiązywała zasada "kto pierwszy ten lepszy" z delikatnym wskazaniem na Toporów jednak.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Gerber
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 426
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:38
Lokalizacja: Rawa

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Gerber »

O Sylwestrze w Dalmacji już chyba kiedyś rozmawialiśmy o ile mnie pamięć nie myli. Jeśli chodzi o młodszą ekipę to wszyscy są co do tego pomysłu entuzjastycznie nastawieni (ale chyba o tym pisać nie muszę). Jednak nie chce mi się wierzyć Hubercie, że zmieścimy się w limicie 40 osób; no chyba, że sporo ludzi w tym roku ma oddmienne plany na świętowanie Nowego Roku i ekipa się uszczupli. Mnie w zeszłym roku niestety nie mogło być na Toporowym Sylwestrze; teraz mam nadzieję, że to nadrobie :)
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: ^sadam »

Oj tak! Sylwek w Rafie to wspaniały pomysł :). Zacna ekipa i klimatyczna miejscówka. Piszę się, oczywiście, na 99,99% (nigdy nie wiadomo, może meteor spadnie na mój akademik albo też ognie piekielne pochłoną Rafę, a Belzeboss właśnie od niej zacznie podbój Świata :twisted:).

Myślę, że w 40 osobach się nie zmieścimy jednak. Lepiej jednak planowo pozostać przy tych 40, wyjdzie może ~55. Jeśli podniesiemy poprzeczkę do 60 np. to wyjdzie ~70 :D. Więc.. tak, tak Imperatorze, 40 osób to maks :twisted:.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Jankoś »

Wolałbym żebyśmy tego limitu za bardzo nie przekroczyli. Inaczej będzie ciasno i niewygodnie.Zresztą Kaktus by się na to nie zgodził o ile wiem.
Dobrze by było żebyście wstępnie chociaż się deklarowali jak już to kilka osób powyżej uczyniło. Pozwoli to zorientować się czy i jak duży zaistnieje problem nadmiaru chętnych.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Ślimak »

Wstępnie - my nie idziemy - wiadomo czemu...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
DzuDzu
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 110
Rejestracja: 17 maja 2008, 14:20
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: DzuDzu »

Ja jestem bardzo ZA!

postaram się zapłacić jak naj peryndzy
Awatar użytkownika
Bananidło
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 702
Rejestracja: 16 maja 2008, 15:38
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Bananidło »

I mnie można wpisać na listę chętnych.
Kto gra w RPG, żyje podwójnie
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Jankoś »

Kiedy padł pomysł zrobienie Sylwestra w Rafie razem ze Ślimakiem stwierdziliśmy,że chcielibyśmy go jakoś urozmaicić, najlepiej jakimś koncertem.
Padło na koncert szantowy bo jest to chyba najpowszechniej w naszym gronie lubiana bądź chociaż najbardziej akceptowana muzyka.
Koncert oczywiście zajmowałby tylko część imprezy jakieś 2-3h.
Są dwie opcje do wyboru:
1.Henryk "Szkot" Czekała ,muzyk Mechaników Szanty jednego z najlepszych szantowych zespołów w Polsce koszt jego występu to 30 zł od osoby czyli koszt Sylwestra wynosiłby 130zł.
2.Madziar ,nasz znajomy ,który o ile się orientuje nie jest profesjonalnym muzykiem ,ale świetnie gra i śpiewa szantowe kawałki. Koszt występu to około 10zł od osoby czyli 110 zł za całego Sylwestra.

Proszę wszystkich tych ,którzy choćby wstępnie wybierają się na sylwestra o szybki głos w tej sprawie.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Zablokowany