Wampir maskarada- grał ktoś ??

Tutaj zaś, wszelakie stare papierzyska przechowywać będziem.
Awatar użytkownika
GrothuN
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 47
Rejestracja: 18 paź 2009, 13:14
Lokalizacja: DalaraN

Wampir maskarada- grał ktoś ??

Post autor: GrothuN »

Mam pytanie czy grał ktoś w wampir maskarade ???? jeśli tak to proszę o wypowiedzi na temat klimatu itd...
I LOVE A COMBAT

FOR THE HORDE
TROLL MAGE
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Wampir maskarada- grał ktoś ??

Post autor: Ślimak »

Ja prowadziłem dwa razy i było zajebiście. Klimat zależy od MG i graczy, a nie od systemu tak naprawdę, banalne ale tak jest. O klimacie systemu możemy mówić jedynie w kontekście "w jakim klimacie napisany jest podręcznik". Podręcznik do Wampira maskarady moim zdaniem napisany jest w klimacie gothic-punk tak bym go określił, nieco podobnym do CP2020 przy czym ten drugi system zestarzał się a W:M raczej nie, a jeśli już to nie tak bardzo. Dla mnie klimat podręcznika to wampiry wciśnięte między Sisters of Mercy, Billy'ego Idola, Sex Pistols, Ramonezki i korporacyjne garniaki. To mój subiektywny odbiór bo podręcznik jest znacznie bardziej "pojemny interpretacyjnie". Co do klimatu w jakim prowadziłem to był on zdecydowanie bardziej nowoczesny i znacznie mniej "zagraniczny", było tu i teraz, a raczej tu i kilka lat wstecz (niewiele). Doskonale do klimatu wampira w moim wykonaniu pasuje Łódź i Rammstein (chociaż tego ostatniego nie używałem na sesji). Tyle z moich doświadczeń.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
GrothuN
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 47
Rejestracja: 18 paź 2009, 13:14
Lokalizacja: DalaraN

Re: Wampir maskarada- grał ktoś ??

Post autor: GrothuN »

ja grałem dwa razy i bardzo mi się spodobało ... klimat jest zawsze zajebisty tym bardziej jeśli akcja odbywa w czasie teraźniejszym i w gdyni i okolicach ... było zajebiście
I LOVE A COMBAT

FOR THE HORDE
TROLL MAGE
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: Wampir maskarada- grał ktoś ??

Post autor: Mardock »

Poproś na Toporiadzie Ryjka,on to świetnie prowadzi ja piszę się na tę sesję!
O o!
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Wampir maskarada- grał ktoś ??

Post autor: Rijel »

Mimo że od kilku lat nie prowadzę dla was zrobię wyjątek. Tylko ostrzegam, u mnie gra się tylko malkavianami!
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
GrothuN
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 47
Rejestracja: 18 paź 2009, 13:14
Lokalizacja: DalaraN

Re: Wampir maskarada- grał ktoś ??

Post autor: GrothuN »

czemu ?? ja wole gangrele
I LOVE A COMBAT

FOR THE HORDE
TROLL MAGE
Awatar użytkownika
Thorsten
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:25
Lokalizacja: Nysa

Re: Wampir maskarada- grał ktoś ??

Post autor: Thorsten »

W Wampira nigdy nie grałem, ale odpowiedź wydaje mi się dość oczywista:
Ponieważ Mistrz Gry ma pewną wizję, pomysł na przygodę, lepiej czuje się/woli klimat danej rasy/klanu/cokolwiek to jest w Wampirze. A jeśli komuś to nie odpowiada to może się do określonych przez MG zasad nie zastosować, odwrócić pleckami, wyjść z namiotu/pokoju i nie grać.
Zablokowany