Spotkanie po latach.

Tutaj zaś, wszelakie stare papierzyska przechowywać będziem.
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Spotkanie po latach.

Post autor: Tęcza »

Hej! Do wszystkich, którzy kiedykolwiek uczęszczali do gimnazjum nr 2 w Rawie Mazowieckiej.
Szkoła organizuje spotkanie absolwentów. Odbędzie się ono 16 kwietnia w szkole o jeszcze mi nieznanej godzinie. Jak tylko będę pewność co do godziny spotkania to uzupełnię to właśnie tutaj.
Wejść będą mogły osoby, które wcześniej skontaktują się telefonicznie z...z kimś pod tym numerem 814-03-60. Piszcie jeżeli macie ochotę się wybrać. Chciałbym wiedzieć kogo się spodziewać
Rozpuszczajcie wici na naszce, gronie czy w innych portalach. Mnie się nie chciało tego robić. :)
Dziękuję za uwagę! :)
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Awatar użytkownika
Bączek
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 603
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:03

Re: Spotkanie po latach.

Post autor: Bączek »

Bardzo fajnie, że coś takiego zorganizowali :) . Z chęcią bym zobaczyła wszystkie znajome mordki, zwłaszcza te które tak wystawały na korytarzu pod pokojem nauczycielskim :P . Niestety nie będę mogła się wybrać :( bo akurat wyjeżdżam tego dnia do Krakowa. Szkoda, że to nie jest inny termin :(. Ale przynajmniej będę miała inny wkład w ten zjazd 8-) , a jaki - dowiecie się w kolejnym odcinku :P .
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Spotkanie po latach.

Post autor: Skner »

i ja bym na parkiet tam podbil...

dzwonilem tam... podobno all rusza od 9 na hali sportowej..jakies wystepy bla bla.. sranie w banie potem poczestunek tu moze byc ciekawiej ..ale zwarzywszy na godzine itd. to dostaniemy raczej jakas kawe i ciasto.. jesli ktos wie wiecej na ten temat niech pisze
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: Spotkanie po latach.

Post autor: Mardock »

Własnie wie ktoś coś więcej?Wstęp płatny czy nas wpuszczą za free?kto chce sie wybrać i kogo upijemy i zrobimy kompromitujące zdjęcia?
O o!
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Spotkanie po latach.

Post autor: Skner »

wjazd za free
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Zablokowany