Konwent Roku 2008

Tutaj zaś, wszelakie stare papierzyska przechowywać będziem.
AginaharijaR
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 21
Rejestracja: 08 wrz 2008, 17:25
Lokalizacja: skierki

Konwent Roku 2008

Post autor: AginaharijaR »

Ze strony informator.rpg.pl
Serwis Informator Konwentowy ogłasza rozpoczęcie głosowania w konkursie o Najlepszy Konwent Roku 2008 oraz Konwent Roku 2008 Wybór Konwentowiczów. W pierwszym z nich głosują przedstawiciele ubiegłorocznych imprez oraz serwisów fandomowych, w drugim głosujecie Wy - Uczetnicy poprzez formularz WWW

Pełen regulamin konkursu znaleźć można tutaj, lista konwentów biorących udział w głosowaniu znajduje się tutaj.

Głosować można do 15 kwietnia bieżącego roku, wyniki ogłoszone zostaną w ciągu 2 tygodni od zakończenia głosowania.

Konkurs jest kontynuacją odbywających się w latach ubiegłych konkursów o Najlepszy Konwent Sezonu.

Przypominamy, że przedstawiciele konwentów głosują mailowo - szczegóły podane są w regulaminie konkursu.
Link: http://www.informator.rpg.pl/nowosc/Kon ... -n3336.php

Może warto by było wspomóc naszą kochaną Toporiadę i zwiększyć jej szansę na zwycięstwo? :)
"Imperatyw kategoryczny Kanta jest tylko apriorycznym dodatkiem do transcendentalnej rzeczywistości."
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Konwent Roku 2008

Post autor: Jankoś »

Dzięki wielkie Wojborze ,że wrzuciłeś tą informacje.
Trzeba głosować i znajomych prosić o to samo!!!
Zwłaszcza ,że nie trzeba być zarejestrowanym na Informatorze ,wystarczy podać e-mail.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Konwent Roku 2008

Post autor: Prozac »

Panowie, to tylko konkursik na największą liczbę głosujących kolegów organizatorów. Dajmy sobie spokój ze zmasowanymi akcjami. Toporiada, szara eminencja polskiej sceny konwentowej, nie tyka się powszechnego degrengolu. Jesteśmy konwentem widmem, na którym podobno gra się w erpegi!
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Konwent Roku 2008

Post autor: Ślimak »

Niestety muszę się zgodzić.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Konwent Roku 2008

Post autor: Jankoś »

Ja nie, ale nie chcę mi się polemizować ;)
Bardziej mnie interesuje kto już wrzucił na Informator Toporiadę 2009?
Wie ktoś coś na ten temat ? Mówi komuś coś ta ksywka wrzucającego?
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Konwent Roku 2008

Post autor: ^sadam »

Prozac pisze:Jesteśmy konwentem widmem, na którym podobno gra się w erpegi!
Oj i tu się mylisz :). Wręcz przeciwnie, jesteśmy w miarę rozpoznawalni. Na Pyrkonie na widok nazwy TOPORY parę osób pytało się o szczegóły Toporiady, kiedy jest, jak to wygląda itd. Chociaż by, gdy zagadałem z ludźmi od Avangardy, którzy rozwieszali plakaty, zareagowali oni na nazwę. Mówili, że ktoś u nich na forum pisał o Toporiadzie i Toporach ogólnie.. Nie jest tak źle więc, skoro pamiętają nas ludzie z różnych zakątków Polski. Coraz więcej chętnych jest... Trzeba się przygotować na na prawdę większą ilość osób.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bananidło
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 702
Rejestracja: 16 maja 2008, 15:38
Kontakt:

Re: Konwent Roku 2008

Post autor: Bananidło »

Twoja wypowiedź, Sadamie, tylko dobitnie potwierdza słowa Prozaca. Ludzie coś tam słyszeli o Toporiadzie, ktoś może zna nawet osobę, która zna osobę której kolega był na tym konwencie, ale to tyle. Mimo, że hasło "Toporiada" mogło się obić komuś o uszy, mógł o niej gdzieś przeczytać, to pewnie niewiele osób wie na jej temat dostatecznie dużo.

Latający Holender też jest bardzo dobrze rozpoznawalny, wiele osób o nim słyszało, pewnie niektórzy spotkali się z osobami, które zarzekały się że widziały go na własne oczy, lecz nie zmienia to faktu, że to statek-widmo. Wydaje mi się, w czym w pełni zgadzam się z Prozaciem, że Toporiada to właśnie trochę takie konwentowe widmo.

A co do ilości osób: należy przygotować się na poważną selekcję, bo grozi nam przeludnienie...
Kto gra w RPG, żyje podwójnie
AginaharijaR
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 21
Rejestracja: 08 wrz 2008, 17:25
Lokalizacja: skierki

Re: Konwent Roku 2008

Post autor: AginaharijaR »

Spoko. Macie Panowie trochę racji, z tym że ja wrzuciłem to info z taką myślą: jakby się zdarzyło coś takiego że Toporiada by wygrała to czy nie łatwiej wtedy iść do potencjalnego sponsora i pokazać mu że "Toporaida to najlepszy konwent w Polsce" i wysępić więcej kasy? Nie wiem jak dokładnie konwent stoi z finansami na ten rok i możliwe że zrobiłem to troszkę pośpiesznie ale myślę że kaska zawsze sie przyda.
"Imperatyw kategoryczny Kanta jest tylko apriorycznym dodatkiem do transcendentalnej rzeczywistości."
Awatar użytkownika
savarian
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 288
Rejestracja: 30 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: The BestOwo Skierkowo
Kontakt:

Re: Konwent Roku 2008

Post autor: savarian »

Bananidło pisze: A co do ilości osób: należy przygotować się na poważną selekcję, bo grozi nam przeludnienie...
Postawcie Garego przed bramą :twisted:
"Na harfach morze gra;
Kłębi się rajów pożoga;
I słońce, mój wróg słońce;
wschodzi wielbiąc Boga!"
Awatar użytkownika
Xarion
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 717
Rejestracja: 18 maja 2008, 18:21
Lokalizacja: Rawa Maz.

Re: Konwent Roku 2008

Post autor: Xarion »

Popieram Banana :) Licząc nas, znajomych dalszych lub blizszych i rodzine :) dla ludzi z zewnątrz MAX 100 powinno zostać lub tak żeby suma nas wszystkich 200 nie przkroczyła bo bedzie klapa (mam na mysli Głuchów)
"Ludzie nigdy z takim przekonaniem i z taką radością nie angażują się w czynienie zła jak wówczas, gdy czynią to z pobudek religijnych".
-Blaise Pascal
Zablokowany