Sprzęt muzyczny stowarzyszenia

Tutaj zaś, wszelakie stare papierzyska przechowywać będziem.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Sprzęt muzyczny stowarzyszenia

Post autor: Ślimak »

Proszę o umieszczenie tego tematu w jakimś adekwatnym i widocznym miejscu.

Od kilku dni posiadamy sprzęt muzyczny w postaci:

Zestawu nagłośnieniowego Proel Freepass 10 (kolumny 250W na stronę i powermixer - bardzo podstawowe opcje: obsługuje wejścia typu cinch, jack oraz XLR, posiada delay i reverb).

Dwóch mikrofonów Behringer XM8500 - podstawowy model ale do konferansjerki/karaoke się nada.

Sprzęt ów można podłączać do komputera za pomocą kabla minijack - cinch. Kabel został przeze mnie nabyty za 9 nowych złotych polskich. Mogę go odsprzedać stowarzyszeniu za dychę. :lol:

Jako że jest problem z magazynowaniem wyżej wymienionego zgłosiłem się na ochotnika na opiekuna sprzętu, niewykluczone jednak, że na dłuższą metę będę musiał go trzymać w sali prób w Nowym Mieście nad Pilicą w związku z powyższym, proszę pomyśleć o informowaniu mnie o planowanym wykorzystaniu tegoż z co najmniej 48 godzinnym wyprzedzeniem. Informowanie mnie w krótszym terminie może się wiązać z przywożeniem sprzętu z NMnP na własny koszt.

Pozdrawiam,
Kustosz-audiofil Maciej W.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Sprzęt muzyczny stowarzyszenia

Post autor: daf »

Możemy kabel odkupić Maćku za 4 zł 8-)

Pytanie moje brzmi następująco: czy sprzęt działa poprawnie? Testowaliśmy go w sobotę na grze miejskiej i był problem bo leciało tylko mono. Jeśli brakuje jakiejś przejściówki to proszę ją jak najszybciej dokupić i przetestować czy już jest git, bo jeśli jest coś nie tak ze sprzętem to będziemy musieli problem rozwiązać. Kasę za przejściówki/kable oczywiście pokrywa stowarzyszenie.

Czekam na newsy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Sprzęt muzyczny stowarzyszenia

Post autor: Ślimak »

Odpowiedź na twoje pytanie jest powyżej. Było mono, bo używaliśmy niewłaściwego kabla.
daf pisze:jeśli brakuje jakiejś przejściówki to proszę ją jak najszybciej dokupić i przetestować czy już jest git
Czy mi się wydaje czy ty używasz tutaj trybu rozkazującego? ;)
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Zablokowany