Najazd na Dalmację

Tutaj zaś, wszelakie stare papierzyska przechowywać będziem.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Najazd na Dalmację

Post autor: Jankoś »

W dniu dzisiejszym zamiast śpiewanek w Dalmacji jest impreza zaduszkowa w Zapiecku - lokalu zaprzyjaźnionym z Rafą mieszczącym się na Piotrkowskiej 43 .
Informuję o tym ponieważ ma wystąpić między innymi zespół ,który wykonuje utwory Jacka Kaczmarskiego. Mieli oni między innymi koncert dla Toporów w Dalmacji.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Najazd na Dalmację

Post autor: Jankoś »

Słuszna uwaga. Cała impreza zaczyna się o 21 więc warto być już przed 20.
Impreza jest darmowa.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Najazd na Dalmację

Post autor: ^sadam »

Ehhhh.. Znów impreza mnie ominie.. Gro osób, mimo wszystko, wiele osób na 'święta' wraca do Rawy, odwiedzić cmentarz, rodzinę itd. Trzeba będzie się jeszcze kiedyś na Toporowe śpiewanki umówić, cholernie mi się podobało ostatnio :).




Hubert pisze:Zapiecku - lokalu zaprzyjaźnionym z Rafą mieszczącym się na Piotrkowskiej 43 .
Ostatnio bardzo się zdziwiłem, kiedy dzień po tych moich pierwszych śpiewankach w Rafie, zobaczyłem Kaktusa i 'tego grajka co siedział przy barze i wymigiwał się od grania'. Pomyślałem, że 'jak to? do konkurencji szefostwo chodzi?' :D. Teraz już wiem dlaczego :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Bączek
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 603
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:03

Re: Najazd na Dalmację

Post autor: Bączek »

Jankoś pisze:Księżniczko Ty nie filozofuj tylko przybądź do Dalmacji!!!
Drogi Jankosiu, z chęcią bym przybyła ale niestety w piątki mam obowiązkowe lektoraty, a że jestem pilnym studentem, chodzę na wszystkie zajęcia :D, nie sposób wynaleźć sposobu :D bym pojawiła się w Łodzi. Ale przynajmniej dzisiaj nie będzie mi smutno, że Wy gdzieś tam bawicie się razem w wyśmienitym gronie bo wybieram się na imprezę Halloweenową do zaprzyjaźnionego akademika. Zarzucę jakieś prześcieradło na głowę i postraszę trochę :D .
A tak na poważnie, co do Dalmacji, to może gdybym wiedziała wcześniej to bym poważnie rozważyła tą propozycję, ale , że się dowiedziałam przed chwilą, to już jest za późno.
Zablokowany