XV Maraton pływacki

Tutaj zaś, wszelakie stare papierzyska przechowywać będziem.
Awatar użytkownika
Jankes
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 987
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: XV Maraton pływacki

Post autor: Jankes »

Jest. Powinno być jeszcze:
Ziomek:kierowca

Nie wiem czemu nie wkleiła mi sie całość.
Nikt nie jest doskonały.
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: XV Maraton pływacki

Post autor: Skner »

Chciałbym poinformować , że mimo szczerych chęci pomocy przy Maratonie nie będę mógł jej udzielić, spowodowane to jest tym iż wyjeżdżam w poniedziałek na szkolenia do wawy na cały tydzień i chciałbym spędzić niedziele z młodym i Jola w dinolandzie:D Dowiedziałem sie o tych szkoleniach dopiero wczoraj, dlatego najmocniej przepraszam za zamieszanie jakie spowodowałem.
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
Jankes
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 987
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: XV Maraton pływacki

Post autor: Jankes »

Wobec absencji Joli i Sknerusa podział zadań wygląda następująco:
Zbiórka na przystani o 11.

Pomoc techniczna:

Sadam
Daf

Biuro:
Ruda
Jankoś
Suja
Paula
Rijel
Banan

Okrąglak:
Mati
Bączek
Badi

Sędziowanie:
Mniejsze zuo
Mardock
Sekret

Kierowca:
Ziomek
Nikt nie jest doskonały.
Awatar użytkownika
Ziomek
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 366
Rejestracja: 26 paź 2008, 22:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: XV Maraton pływacki

Post autor: Ziomek »

Ja tylko chciałem powiedzieć, że nie dam rady być dłużej niż 14-15.
"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: XV Maraton pływacki

Post autor: Rijel »

Maraton udany? Osobiście mam poczucie spełnienia ;) . Cieszę się zwłaszcza, z obecności nowych gości na RPGowej, Ani, Pawła i gitarowej premiery Włodzimierza Wysockiego!
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Jankes
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 987
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: XV Maraton pływacki

Post autor: Jankes »

Chciałbym gorąco podziękować całej TOPOROWEJ EKIPIE, która pomagała mi przy organizacji XV Maratonu Pływackiego.
Biuro funkcjonowało wyśmienicie, w okrąglaku wszystko było przygotowane na czas. Jednym słowem SUPER. Jeszcze raz wielkie dzięki. Szczególne podziękowanie dla Badi za to, że się poświęciła i była dyspozycyjna jako kierowca.
Nikt nie jest doskonały.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: XV Maraton pływacki

Post autor: ^sadam »

Oj tak.. podobało mi się. Zwłaszcza, że to mój pierwszy maraton. Jeśli tak to ma wyglądać co roku, to ja chętnie zawsze pomogę :).

A potem na RPGowej też było świetnie. Obudziłem się o jakiejś 8 rano, hyh. Mardok został zdetronizowany ze swojego stanowiska toporowego barda :D :twisted:.

I własnie.. Dziękuję ślicznie, Badi za podwózki i wytrzymanie tego dnia bez %. Nawet żul musi kiedyś wytrzeźwieć ;). A tak dziękuję, bo po przyjeździe na RPGową chyba nikt tego nie zrobił, ani słowem się nie odezwał.. Chociaż może się mylę :P. Głupio mi się zrobiło i się poczuwam teraz do nadrobienia tego :).


Więcej takich spotkań :).
Obrazek
Zablokowany