Wesołych Świąt

Tutaj zaś, wszelakie stare papierzyska przechowywać będziem.
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Skner »

polecam wam do obejrzenia film "Zeitgeist" tam jest dużo o religiach i jest powiedziane skąd się to wszystko mniej więcej wzięło i skąd w tak wielu religiach obchodzi się podobne święta w w mniej więcej tym samym czasie.... i w ogóle jest tam dużo o wałkach i mnóstwo teorii spiskowych.. ogólnie niezły film ... jak ktoś lubi pranie mózgu
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
savarian
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 288
Rejestracja: 30 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: The BestOwo Skierkowo
Kontakt:

Re: Wesołych Świąt

Post autor: savarian »

Wracając do słodkiej świątecznej atmosfery :)

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku, radosnego Jule i Wesołych Świąt dla wszystkich, życzy:
Drużyna Najemna Dziki Bez

Obrazek
"Na harfach morze gra;
Kłębi się rajów pożoga;
I słońce, mój wróg słońce;
wschodzi wielbiąc Boga!"
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Wesołych Świąt

Post autor: ^sadam »

OwNed :D!!







PS: zbieram się do odpisania na banankowy post, ale jakoś mi się nie chce.. to już może innym razem, co by nie psuć faktycznie atmosfery (nie nie.. nie mam problemów z gazami :P).
Obrazek
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Wesołych Świąt

Post autor: Ślimak »

Sadi: Całą i najtrafniejszą polemikę jaką można przeprowadzić z Tobą na ten temat przeprowadził Ryjek w swoim pierwszym poście w tym temacie. Odpowiedź "prawda w oczy kole" była również typowo nastoletnią odpowiedzią. Dla mnie jest to rodzaj prawdy zwany gówno-prawdą. Błędnie zakładasz, że jesteś jedyną na świecie istotą na tyle oświeconą, aby widziała wszystkie wymienione przez ciebie zjawiska, błędem jest również zakładanie, że my szaraczki takiego oświecenia potrzebujemy. Podpowiem: widzimy to, ale mamy to w dupie, bo nie obchodzi nas los szarej masy i mamy wolną wolę i siłę, aby brać z tego co nam się podoba, a to co się nam nie podoba, odrzucać. Twoja wiara w ludzi i bezinteresowną chęć czynienia dobra jest zastraszająco niska, ja ci tylko współczuje kręgu ludzi w jakim się obracasz na co dzień, że wytworzyli oni u ciebie takie poglądy. A jak masz coś przeciwko Wigilii i prezentom - Twoja wola, Twój wybór, zawsze możesz w niej nie uczestniczyć i odmówić przyjęcia prezentów. Chociaż podejrzewam, że skarpetki i dezodorant przyjąłeś i kopertkę z Kazimierzem Wielkim też.

Sav: Błędnie mniemasz i ty sądząc, że wykładnią wiary jest Pismo Święte lub tym bardziej nauki zbuntowanego proroka i samozwańczego Boga Jezusa Chrystusa - odstępcy od wiary jego przodków i heretyka w oczach prawowiernych Żydów. Jedyną wykładnią wiary katolickiej jest KKK i nie chodzi tu bynajmniej o Ku-Klux-Klan tylko o Katechizm Kościoła Katolickiego - czyli nauczanie instytucji posiadającej jedyne i niezbywalne prawa do wiary rzymsko-katolickiej.

Dla mnie z całym szacunkiem dla Was panowie jest to słodkie pierdzenie idealistów, które mimo całego swojego uroku ma szansę jedynie stać się wesołą rozrywką dla ludzi mających choćby niewielki kontakt z rzeczywistością.

Pozdrawiam i życzę Wam aby następne Święta były na tyle dobre, abyście za rok mogli napisać "to co pisałem w roku 2008 było stekiem bzdur" - bo tak naprawdę Wasze nastawienie do świąt jak i do każdego innego okresu w ogóle zależne jest głównie od Waszego samopoczucia.

Pax,
Ślimak
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
savarian
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 288
Rejestracja: 30 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: The BestOwo Skierkowo
Kontakt:

Re: Wesołych Świąt

Post autor: savarian »

EEE tam Sleem nie umiesz się bawić. Za rok będę miał to samo :) a nawet wcześniej. Mamy przecież tyle pełnych uczuć świąt. Walentynki, Wielkanoc, Hallowen i sryliard innych. Na każde coś znajdę. Już szykuje esej o tytule "Jak to niedobry kościół ukradł nam rodowitym Wikingom święto Ostary i nazwał je Wielkanocą, czyli opowieść o tym jak to wikingowie pierwsi malowali jajka i czcili zające" Do tego każde święto mnie wqurza bo jestem zbuntowanym nastolatkiem, idealistą i lubię pisać posty na forum, bo chociaż ktoś na nie odpisuje i Forum Topory podskakuje w rankingu "forów polskich" urządzanym na podsumowanie nowego roku przez teleświat i program drugi telewizji polskiej. No i jak każdy antyświątczak (lewicowy odłam zielonoświątczaków czyli wyznawców GandzioGooda nie mylić z grupą wyznaniowa o podobnej nazwie) uznaję tylko jedną prawdę tzw. gooowno-prawde ;) a jedynym bogiem świata jest....
JOKER!!!!

"Why so serious?"
"Na harfach morze gra;
Kłębi się rajów pożoga;
I słońce, mój wróg słońce;
wschodzi wielbiąc Boga!"
Zablokowany