Toporowy Sylwester 2008

Tutaj zaś, wszelakie stare papierzyska przechowywać będziem.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Jankoś »

Z uwagi na mniejszą ilość osób niż była od początku planowana, koszt koncertu (którego nie mogę już odwołać niestety) wzrośnie o 5zł od osoby.
Pieniążki te zbiorę na samym Sylwestrze. Przepraszam za tą zmianę ,która wynika z przyczyn ode mnie niezależnych.


_____________



Ostatnie informacje związane z Sylwestrem.
Ponieważ nie udało się zebrać nawet tych 35 osób, nie mówiąc już o wcześniej umówionych 45 na Sylwestrze będzie około 10 osób znajomych Kaktusa przy oddzielnym stoliku. Biorąc pod uwagę wszelkie obsuwy zmiany ,kręcenia z naszej strony nie bardzo miałem argumenty żeby się temu sprzeciwiać.

Sylwester zaczyna się o 21 projekcją filmu(mam nadzieję) ;) ,potem koncert ,który potrwa tyle ile będziemy chcieli.
Potem muzyka puszczana ze sprzętu w związku z czym proszę żeby kążdy zgrał na płyty w formacie audio to czego chciałby na sylwestrze słuchać.

Kolejna sprawa to przystrojenie sali. Jeśli uważacie ,że jest nam to potrzebne do szczęścia to proponuje zjawić się w Rafie wcześniej z balonami i tym podobnymi gadżetami. Ja będę tam już od około 19 30.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Sąsiad
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 731
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:58
Lokalizacja: Tatar-a-Karak

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Sąsiad »

Zgram płytę manieczek. Będzie kicanie jak ta lala. 2Unlimited R in Da House!

Bójcie się :evil:
"Kiedyś obudzicie się ze zdziwieniem, że dymają was z każdej strony na zmiany. Raz dobre, raz lepsze".
Awatar użytkownika
ziomal
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 77
Rejestracja: 26 paź 2008, 21:55

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: ziomal »

Jankoś pisze:Ostatnie informacje związane z Sylwestrem.
Ponieważ nie udało się zebrać nawet tych 35 osób, nie mówiąc już o wcześniej umówionych 45 na Sylwestrze będzie około 10 osób znajomych Kaktusa przy oddzielnym stoliku. Biorąc pod uwagę wszelkie obsuwy zmiany ,kręcenia z naszej strony nie bardzo miałem argumenty żeby się temu sprzeciwiać.
ja to sie wogole ciesze, ze ten sylwester bedzie, a to ze 10 znajomych kaktusa bedzie dodatkowo to problemem nie jest.
Sąsiad pisze:Zgram płytę manieczek. Będzie kicanie jak ta lala. 2Unlimited R in Da House!

Bójcie się :evil:
hmmmm, manieczki to mi sie kojarza z porzadnym bum, bum, bum, tekno, tekno, tekno, no ale jak tam chcesz :D
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Jankoś »

Największy z żyjących reżyserów poinformował mnie właśnie ,że film będzie ,ale nie zdąży na 21 wobec czego zaczynamy koncertem,a projekcja filmu przesuwa się na 23.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Jankoś »

Po heroicznej walce :D udało się doprowadzić do III już Toporowego Sylwestra.
Chciałem tylko krótko podziękować K8 i Mafefce za pomoc w przygotowaniach oraz Nemronowi bo zachował się jak prawdziwy przyjaciel(On już wie dlaczego).

Ciesze się ,że prawie wszyscy okazali się ostatecznie ludźmi odpowiedzialnymi
i przywrócili mi wiarę w sens organizowania takich imprez.

O samej imprezie mogę napisać tylko ,że bawiłem się bardzo dobrze.
Kraszan zabiłeś mnie tą whisky :D , Prozac a Ty mnie dobiłeś Jackiem :D ,ale dla tych rozmów było warto.
Pozdrowienia dla wszystkich sylwestrowiczów z Rafy i gości z Piotrkowskiej 92.


P.S.Proszę tych, którzy nie zrobili tego na Sylwestrze,a ja nie chciałem w takim dniu robić zamieszania o przelanie mi na konto tych 5zł od osoby za koszty koncertu, które rozłożyły się na mniej osób niż to było pierwotnie planowane. Pisałem zresztą o tym w którymś z poprzednich postów.Wiem ,że 5zł to mało ,ale razy 34 daje 170zł ,które wyłożyłem z własnej kieszeni.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Jankes
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 987
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Jankes »

Co do 5 zł, a nawet więcej, masz u mnie jak w banku dlatego, że Madziar grał nie tylko wspaniałe szanty ale również kawałki do tańczenia i wspaniale się przy tym bawił. Wszystkim tym którzy wątpili w sens zaproszenia zespołu daje do przemyślenia bo jak zauważyłem bawili się świetnie przy tego rodzaju muzyce.
Dzięki Ślimakowi za Madziara i Ernesta, bawiłem się świetnie w bardzo dobrym towarzystwie Toporów, którzy mieli ochotę przyjść do Rafy.
Tak trzymać Jankoś, tak trzymać Ślimak, tak trzymać Kaktus, Mumin i Żółwik.
Dzięki wszystkim za wspaniałą atmosferę i wspaniałą zabawę w imieniu swoim i Uleńki.
Rafa Moją knajpą, Topory moim życiem.
Nikt nie jest doskonały.
Farai
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 124
Rejestracja: 16 maja 2008, 17:47
Lokalizacja: SK-CE

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Farai »

Naprawdę było bardzo zacnie, nie myślałem że będzie aż Tyle FULL Wypas jedzenia. Ale chętnie się pisze na podobną imprezę.
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Prozac »

Dzięki wszystkim za świetną imprezę! Jak dla mnie - najlepsza toporowa potańcówka od czasów Okrąglaka, a właściwie to nawet lepsza, bo zarządziła mimo bolesnego braku wielu osób. No, ale dla równowagi był Sąsiad :D

Motto imprezy: Róbmy rock&roll.
Ja się starałem :mrgreen:
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: ^sadam »

@Wojtas: Weeeeelcome to the juuuungle :twisted: !!!!!! Twój taniec z jemiołą owned :P.

Było pozytywnie, aczkolwiek spodziewałem się czegoś innego i jakiegoś większego zespolenia, wspólnoty :D (tak tak, Sadam znów swoje :twisted: ). Może nie miałem humoru, a może przestają mnie kręcić takie imprezy.. nie wiem :). Było w porządku.. wódeczka dobra, jedzonko pyszne (brawa dla naszych kucharzy :P). Żałuję, że tyle jego zostało.. bo teraz głoduje :D. Podziękowania głównie dla organizatorów i osób, które miały swój wkład w tą imprezę i bez których nie odbyła by się ona. Dzięki dla wszystkich, za dobrą zabawę, śmiechy, śmieszne akcje (pozdro dla murzy.. afrykańczyków z Matrixa :P) i tym kilku osobom, za trochę większe niż minimalne zainteresowanie i za rozmowy :). Dzięki wielkie ekipie z aftera w Strefie P92. Chrum! Wróciłem o 10 do domu.. Chrum :) !!
Koncert udany, można było potupać nóżką, pośpiewać.. co kto woli. Jedyny mankament to uciążliwy brak miejsca i ciągłe przepychanki przy barze.. ale to już chyba urok Dalmacji, z tego co zauważyłem :). Dzięki jeszcze raz i szczęśliwego nowego.. żeby był mniej problematyczny niż ubiegły.. żeby wszystko przychodziło łatwiej.. żeby wszystko było prostsze.. takie jak chcemy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Toporowy Sylwester 2008

Post autor: Rijel »

Jankoś pisze:P.S.Proszę tych, którzy nie zrobili tego na Sylwestrze,a ja nie chciałem w takim dniu robić zamieszania o przelanie mi na konto tych 5zł od osoby za koszty koncertu, które rozłożyły się na mniej osób niż to było pierwotnie planowane. Pisałem zresztą o tym w którymś z poprzednich postów.Wiem ,że 5zł to mało ,ale razy 34 daje 170zł ,które wyłożyłem z własnej kieszeni.
Przy najbliższej okazji oddam, podobnie jak kapelusz Mafwfki, który dziwnym trafem znalazł się u mnie :) .

Sylwester nie tylko jeden z najlepszych toporowych, ale jeden z lepszych w ogóle! Bardzo dziękuję za towarzystwo zarówno wszystkim z Piotrkowskiej 79, 92 i "before'a" na Jaracza(?) :) . Przede wszystkim jednak tym z którymi wracałem do życia pierwszego stycznia ;) .
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Zablokowany