cRPG jakies fajne?

A tu Pany Braty chleją, mordy wydzierają i gawędzą se o Marysinej rzyci.
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: cRPG jakies fajne?

Post autor: Hunter »

Ja mysle ze takie opinie na temat Tormenta sa spowodowane przede wszystkim jego odmiennoscia (sfery, nie da sie umrzec bla bla bla) a nie sama zajebistoscia ;] Ogolnie gra jest na prawde dobra ale jednak sa lepsze (D20 sux! :twisted: ) No i przede wszystkim mysle ze piate miejsce w rankingu najlepszych gier RPG wszech czasow SEKRETA jest jednak znamienite! :P

Ale Morrowind... prosiłem...
Awatar użytkownika
Sekret
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 613
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:46
Lokalizacja: ŁDZ

Re: cRPG jakies fajne?

Post autor: Sekret »

@Hunter - Morrowind ma coś w sobie (bo Oblivion już nie), coś tajemniczego, sennego, magicznego... No i to pierwszy cRPG, który oferował tak ogromny świat (i masę przedmiotów, np. te tysiące składników, z których robiłem mikstury :D) i całkiem sporą swobodę. Jest to też coś zupełnie innego od wszystkich D20 od Wizards of the Cost.

@Ziomek - klimatyczny to jest Fallout bądź Arcanum. Torment jest po prostu najlepszy z "baldurowatych" i tyle :)
Podpisy są fajne, więc mam i ja. :P
Awatar użytkownika
Ziomek
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 366
Rejestracja: 26 paź 2008, 22:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: cRPG jakies fajne?

Post autor: Ziomek »

TES2: Daggerfall miał zdecydowanie większy świat ;)
http://i.imgur.com/uBWCz.jpg
"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: cRPG jakies fajne?

Post autor: Hunter »

Sekret pisze:@Hunter - Morrowind ma coś w sobie (bo Oblivion już nie), coś tajemniczego, sennego, magicznego... No i to pierwszy cRPG, który oferował tak ogromny świat (i masę przedmiotów, np. te tysiące składników, z których robiłem mikstury :D) i całkiem sporą swobodę. Jest to też coś zupełnie innego od wszystkich D20 od Wizards of the Cost.

@Ziomek - klimatyczny to jest Fallout bądź Arcanum. Torment jest po prostu najlepszy z "baldurowatych" i tyle :)
Z tym 'sennego' rzeczywiście się zgodzę, mnie był w stanie uśpić :P
Awatar użytkownika
Cadogan
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 237
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:06
Lokalizacja: Wawa

Re: cRPG jakies fajne?

Post autor: Cadogan »

Daggerfall miał większy świat niż morrowind, ale brzydki i generowany losowo :P A Vvardenfell to było arcydzieło i rękodzieło :D
Dragon Age jest świetną gierką, z pewnością bardziej mi się podobał niż Arcanum :P

Jak jesteś na głodzie Sidianie, to spróbuj jRPG-a: Final Fantasy 7. Jeśli dasz grze szansę to jest duża szansa że bardzo ci się spodoba- ja sam ostatnio ją przeszedłem i dałem się wciągnąć w jej klimat, pomimo poligonów, których brzegami można chleb kroić.

Ewentualnie zobacz, jesli nie grałeś, Vampire the Masquerade: Bloodlines. Liniowe, ale klimatyczne i dające sporo frajdy.

No i dzięki za recenzję TW2, zastanawiałem się właśnie, czy nie dodać gierki do kolejki "gier do zagrania".
Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk - Toporowy Przyjaciel
Awatar użytkownika
Phishy
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 135
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:14

Re: cRPG jakies fajne?

Post autor: Phishy »

Cadogan pisze: Ewentualnie zobacz, jesli nie grałeś, Vampire the Masquerade: Bloodlines. Liniowe, ale klimatyczne i dające sporo frajdy.
Grał. Jakieś sto razy. ><
Liczba graczy. Nie ilość. Na mój ogon! <><
Awatar użytkownika
GrothuN
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 47
Rejestracja: 18 paź 2009, 13:14
Lokalizacja: DalaraN

Re: cRPG jakies fajne?

Post autor: GrothuN »

Neverwinter Nights - to jest klasyk

a co sądzicie o WoW -cataclism ??? podoba wam sie teraźniejszy klimat
I LOVE A COMBAT

FOR THE HORDE
TROLL MAGE
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: cRPG jakies fajne?

Post autor: Ślimak »

Jako admin serwera wowa chciałem napisać tylko jedno: dość mam pisania o wowie. :twisted:
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
GrothuN
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 47
Rejestracja: 18 paź 2009, 13:14
Lokalizacja: DalaraN

Re: cRPG jakies fajne?

Post autor: GrothuN »

jak kto lubi i jak kto chce ...
I LOVE A COMBAT

FOR THE HORDE
TROLL MAGE
ODPOWIEDZ