Konkurs

A tu Pany Braty chleją, mordy wydzierają i gawędzą se o Marysinej rzyci.
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Konkurs

Post autor: Kraszan »

Szwendając się po Rawie natknąć można się nawet w dzisiejszych czasach na początki prehistorycznej działalności Toporów z zamierzchłych czasów. Pamięć może i mam słabą ale ponad 20 grafiti w Rawie zrobiliśmy. Ile ocalało nikt nie wie.

Dlatego ogłaszam konkurs na udokumentowanie historii toporowego istnienia w dawnych czasach.
Kto pierwszy prześle fote grafiti rawskiego z logiem naszym z czasów historycznych ten otrzyma ode mnie upominek całkiem miły i prawdziwy. :)

Na potwierdzenie że takie istnieją sam sie poszwendałem i odnalazłem jeden istniejący graffit . oto on poniżej.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Xarion
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 717
Rejestracja: 18 maja 2008, 18:21
Lokalizacja: Rawa Maz.

Re: Konkurs

Post autor: Xarion »

Zlazłem się okrutnie. Odwiedziłem cmentarz, technikum,garaże przy XXXstce,"zagrode", zalew i nic (musze się jeszcze dostać do piwnicy w bloku nr 5, ale wszędzie domofony :/ ) Natomiast znalazłem coś, co jest na 100% działalnością prehistorycznych Toporów ( logo z okładki Samael - Ceremony of opposites).

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
"Ludzie nigdy z takim przekonaniem i z taką radością nie angażują się w czynienie zła jak wówczas, gdy czynią to z pobudek religijnych".
-Blaise Pascal
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Konkurs

Post autor: Kraszan »

zgadza sie Xarionie i obok tego samaela powinien znajdować sie również logotyp toporowy, za wole walki niezłomność i zniszczenie cholewek należy Ci się 1 nagroda .Nagroda odtwarzacz MP3 do odebrania u mnie na Toporiadzie :) . jesli jeszcze komuś sie uda odnaleść to zapraszam do konkursu. jeszcze 2 nagrody czekają. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Xarion
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 717
Rejestracja: 18 maja 2008, 18:21
Lokalizacja: Rawa Maz.

Re: Konkurs

Post autor: Xarion »

Podziękował :D
"Ludzie nigdy z takim przekonaniem i z taką radością nie angażują się w czynienie zła jak wówczas, gdy czynią to z pobudek religijnych".
-Blaise Pascal
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Konkurs

Post autor: Ślimak »

Ja wiem gdzie jest jedna ale nie jestem w stanie zrobić zdjęcia - u Lonia na teczce :)
Poza tym o ile pamiętam kilka było zamalowanych: na kotłowni koło 5, na mojej klatce w 5 była albo czacha albo Józwa z Samaela, kojarzę, że była gdzieś na garażach na Tomaszowskiej, być może także na garażach na SSolidarności ale ta już na pewno jest zamalowana.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Prince of Darkness
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 24
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:00

Re: Konkurs

Post autor: Prince of Darkness »

Jeśli chodzi o działalność Toporów, absolutny klasyk! Oryginał zdjęcia za kilka lat osiągnie niebotyczne ceny :lol: - rok 1996:

Obrazek

Od lewej:
Jacek "NPC", Loniu/Dziadek, PofD, Lopez. Z drugiej strony obiektywu Kraszan lub Cinek. W tle Bunkier :D

PS. na klatce Sleema w 5-ce nie było głowy z okładki samaela. Jeśli ktoś takowej poszukuje powinien raczej poszukać na garażach k. ul.Tomaszowskiej/Zalewu, tak mniej więcej pod banerem reklamowym firmy fotograficznej ;)
"Burn me a fire in the reptile house
In the colour and the carnage fall me down
My face in the fire in the reptile house"
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Konkurs

Post autor: Kraszan »

o ja cie i lopez w mojej koszulce ironów co podarowałem mu na chyba 18 urodziny. szacun. :) to juz klasyk. ksiąze zapodaj fotki tego typu gdzies na ftpa. bo polowy tego ja nie mam a by sie zdało miec. zwłaszcza te z bunkra.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Konkurs

Post autor: Kraszan »

a i na zdjeciu jest jeszcze zając. ten bez łba :) .
Obrazek
Awatar użytkownika
Prince of Darkness
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 24
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:00

Re: Konkurs

Post autor: Prince of Darkness »

Kraszan, to zdjęcie jest właśnie klasykiem, gdyż innych, starszych o ile mnie pamięć nie myli NIE MA. Nie ma też chyba innych prehistoryczno-toporowych zdjęć. Z tego co wiem były dwa podobne do w/w i jedno jest u mnie :)

Jeśli interesuje Cię ono, daj mail (zgubiłem gdzieś) - poślę Ci je.
"Burn me a fire in the reptile house
In the colour and the carnage fall me down
My face in the fire in the reptile house"
Awatar użytkownika
Phishy
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 135
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:14

Re: Konkurs

Post autor: Phishy »

Prince of Darkness pisze:Jeśli chodzi o działalność Toporów, absolutny klasyk! Oryginał zdjęcia za kilka lat osiągnie niebotyczne ceny :lol: - rok 1996:

Obrazek

Od lewej:
Jacek "NPC", Loniu/Dziadek, PofD, Lopez. Z drugiej strony obiektywu Kraszan lub Cinek. W tle Bunkier :D

Jeny, Loniu miał kiedyś WŁOSY! ;D
Liczba graczy. Nie ilość. Na mój ogon! <><
ODPOWIEDZ