Mistrzowie słowa

A tu Pany Braty chleją, mordy wydzierają i gawędzą se o Marysinej rzyci.
Awatar użytkownika
Czcibor
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 26
Rejestracja: 05 lis 2008, 22:37
Lokalizacja: Warszawa - Saskerland
Kontakt:

Re: Mistrzowie słowa

Post autor: Czcibor »

Wiedźma, Ty sobie na koronę mistrzyni ciętej riposty zasłużyłaś całokształtem twórczości. Jeszcze długo Ci jej nikt nie odbierze :P
Nastanie nowa era ciemności - i to my zgasimy światło!
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: Mistrzowie słowa

Post autor: Mardock »

Przedmelanż na rpgowej,Tęcza opowiada:
Sknerus się z hunterem założyli o skrzynkę wódki!2 lata temu,że za 5 lat,czyli Hunter ma jeszcze 2 lata!(mówi z przejęciem Tęcza)...

:shock: :lol: :D
O o!
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Re: Mistrzowie słowa

Post autor: Tęcza »

Impreza na RPG-owej. W jednym pomieszczeniu zebrały się wszystkie osoby, Jankoś wstaje żeby ogłosić coś "grubego" i se tak powiedział:
"Panie, panowie...i Ty Sylwku" ;)

P.S. o co Wam chodzi z tym dodawaniem. Do tej pory wydaje mi się, że dobrze to rozkminilem.
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Mistrzowie słowa

Post autor: Hunter »

Wiosna sie zaczela sloneczko swieci, wiec stwierdzilismy ze pojdziemy sobie na spacer poodychac swierzymi wiosennymi wielkomiejskimi spalinami ;]
Nijaki den.... yyy Teczynski marudzi ze musi sie wykapac (w koncu dzis 26 - jego dzien) i ogolic leb. Zbiera sie do tego od godziny i na domiar zlego jeszcze zachcialo mu sie srac... W pewnym momencie (Tecza z pelna powaga, dopiero po minucie ogarnal co sam powiedzial :P):
Hunter: Wpierdalaj sie juz do tej wanny!
Tecza: Juz mi sie odechcialo srac...
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Mistrzowie słowa

Post autor: Olynka Badi »

Takie oto właśnie jest życie Topora na P92. Już nawet nie wie, do czego się... :P I kurwa o godzinie młodej czwartej nie mam, z kim się napić browara, bo wszyscy śpią. Żądam zdania koszulek. Wstyd mi za was. Nie ma takiego spania!!!
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5228
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Mistrzowie słowa

Post autor: Jankoś »

Impreza po kręceniu spotu wyborczego, jednocześnie dzień wcześniej przyjęliśmy nowych członków Stowarzyszenia, na imprezie padało wiele dobrych rad w kierunku rekrutów, zdecydowanie najlepsza była ta:
- Członkostwo w stowarzyszeniu wiąże się także z ascezą... - zwraca się Sąsiad do Rusałki
-Moralną... - wtrąca Prozac
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5228
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Mistrzowie słowa

Post autor: Jankoś »

Będę się starał systematycznie uzupełniać ten dział bo wiele wspaniałych tekstów ginie w mrokach niepamięci.
Samochodem jadę ja ,Sąsiad i Ruda. Zmierzamy na after po urodzinach Kaczorka ,Ruda mocno zmelanżowana jeszcze po poprzednim dniu w pozycji półleżącej z nogami wystawionymi przez przednią szybą samochodu odbiera telefon(jak się później okazuje od Ojca) i wita g taką wspaniałą frazą:
-Siema Lubek jest sprawa ,jadę drogą i nie widzę końca...
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Mistrzowie słowa

Post autor: Olynka Badi »

Miałam mieć rozmowę kwalifikacyjną następnego dnia. Berna próbowała wyciągnąć mnie na wódkę.

Berna:Ty na pewno jutro masz tą rozmowę a nie w środę?
Ja: Na pewno. A nawet jeżeli miałabym mieć ją w środę to i tak bym nie piła.
Berna: To jak Ty sobie swoje życie wyobrażasz?
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Mistrzowie słowa

Post autor: Olynka Badi »

Na e-rawie w temacie założonym przez Wojtka o pomyśle na film dokumentalny o kaplicy na Sójczym padły słowa, które moim zdaniem są kwintesencją całej dyskusji.

Kret napisał:
Tak się zastanawiam, czy po kolędzie będzie do mnie przychodził jeszcze ksiądz czy już kominiarz...
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
Ziomek
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 366
Rejestracja: 26 paź 2008, 22:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Mistrzowie słowa

Post autor: Ziomek »

Siedzimy w mieszkaniu Aćki w Łodzi (ja, Ziomal, Wiś, Aćka i kumpela Pe z któregoś tam piętra z tej samej klatki). Kumpela zmęczona po całym dniu pracy (zmęczona, ale trzeźwa) po prostu położyła się spać. Wiś co jakiś czas szturcha ją palcem - sprawdza, czy czasem się nie obudziła. Cała reszta zajęta rozmową na jakiś tam temat (szczerze - nie pamiętam - nie, nie byłem tak pijany ;) ). W pewnym momencie Ziomal mówi:
- "To jest w ogóle chamstwo dotykać odciętą dziewczynę" (co jak powtarzam po raz kolejny - nie było związane z tym, co robił Wiś. Raczej nikt nie zwracał w tym momencie na niego uwagi - bo się nie odzywał).
Wiś, który jakimś cudem to usłyszał, z mega poważną miną na twarzy, podnosząc palec wskazujący prawej ręki do góry odpowiedział:
- "Ale ja tylko palcem...".
"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
ODPOWIEDZ