Pro-Feel

A tu Pany Braty chleją, mordy wydzierają i gawędzą se o Marysinej rzyci.
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Pro-Feel

Post autor: Hunter »

Ogólnie automatyczne wylogowanie to zabezpieczenie przed nieuprawnionym użyciem forum. Czyli np. czytam posty, odchodzę od kompa, siada ktoś inny i pisze z mojego profilu jakieś głupoty ;]. Czas przez jaki ważne jest zalogowanie to na tą chwilę 1 godzina (np. od wejścia w jakiś temat czy kliknięcia w link do pisania posta). Jeśli na danym kompie tylko jedna osoba wchodzi na forum.topory.org to powinna ustawić sobie automatyczne logowanie. Ogólnie postaram się sprawdzić jutro (dziś ? :P) jak to rzeczywiście działa bo sam korzystam z automatycznego logowania i później będziemy ewentualnie myśleć co dalej z tym robić.

P.S.
Czy ktoś jeszcze ma taki problem?
Awatar użytkownika
Bączek
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 603
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:03

Re: Pro-Feel

Post autor: Bączek »

Nie jestem fanem automatycznego logowania i nigdy nie ustawiam tej opcji na żadnym koncie. Nie podejrzewam, aby ktoś z rodziny czy ze znajomych mógł wchodzić na moje konta , ale wolę dmuchać na zimne.
Zdarzało mi się pisać posta kilkanaście minut ale tylko dlatego, że w trakcie musiałam odchodzić od komputera. Jednakże nigdy nie trwało to godziny ( bo taki czas -z tego co zrozumiałam - powinnam mieć do dyspozycji po ostatnim odświeżeniu) i nawet wtedy zostałam wylogowana.
Awatar użytkownika
Hotshot
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 421
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Pro-Feel

Post autor: Hotshot »

A czy odchodząc od kompa wyłączasz internet? lub ktoś robi to za ciebie? widzę, że masz IP z netii, a na forum jest zabezpieczenie i sesja przypisana jest do adresu IP. Po restarcie netiostrady prawdopodobnie następuje zmiana tego adresu i to by było na tyle.

EDIT: Zresztą jak się odchodzi od kompa to forum oferuje taką magiczną funkcję "szkiców". Wystarczy zamiast "wyślij" nacisnąć "zapisz" i post zostaje zachowany w formie szkicu i można go później dokończyć. Zapisane szkice dostępne są w Panelu użytkownika.
Hotshot Biały
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Pro-Feel

Post autor: Skner »

jest jedna taka mała niedogodność na forum nie ma żadnego guzika,przycisku buttona czy czegoś takiego po wciśnięciu którego przed nami materializuje się piękna smukła buteleczka zimnego piwa... a naprawdę pilnie potrzebuje wcisnąć teraz taki guzik..

wyrażam nadzieję ze ten zjawiskowy brak takiego guziczka zostanie rychle naprawiony.
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Pro-Feel

Post autor: Hunter »

poprostu za slabo szukasz :D
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Pro-Feel

Post autor: ^sadam »

Sknerus, widzisz... zrobili błąd.. piwa nie ma, ale masz za to wysuwaną z kompa podstawkę pod nie :D
Obrazek
ODPOWIEDZ