Uwaga Nowy Serwer WoW!

A tu Pany Braty chleją, mordy wydzierają i gawędzą se o Marysinej rzyci.
Awatar użytkownika
LiTl
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:12

Re: Uwaga Nowy Serwer WoW!

Post autor: LiTl »

Ja bardzo chętnie bym do serwera dołączył lecz problem w tym iż nie mam płyt i patchy, wiem, że wszystko można pościągać ale jest może ktoś kto mi oszczędzi tego kłopotu?

Edit: mogę się ogłosić na paru forach gdzie znalazłoby się paru chętnych graczy.
„Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz aż się zepsujesz…”
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Uwaga Nowy Serwer WoW!

Post autor: ^sadam »

Piszę się na to! Gram aktualnie na Allseronie, ale wbiłęm 33lvl i mi się nie chce dalej jakoś. Też mam patcha 3.1.3 i najlepiej jak by taki właśnie był i u nas. Sklecimy ekipę dobrą i jazda!


Edit: Mógłbym być GSem Trolli albo Taurenów. W zależności od tego ilu chętnych będzie do grania tymi rasami (+sklecenie stałej ekipy do koksu, Trolle mają łatwiej, bo mogą z Orkami).
Obrazek
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Uwaga Nowy Serwer WoW!

Post autor: Skner »

z wowem jest o tyle miło ze wystarczy ze ktos wpadnie do ciebie z dyskiem na ktorym jest wow, kopiuj, wklej i juz masz... i wszystko dziala, tańczy i buczy
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
LiTl
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:12

Re: Uwaga Nowy Serwer WoW!

Post autor: LiTl »

a mogę liczyć na kogoś z dyskiem? np. Ciebie? :D poważnie pytam bo pamiętam jak z pół roku temu ściągałem jednego patcha cały dzień.
„Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz aż się zepsujesz…”
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Uwaga Nowy Serwer WoW!

Post autor: ^sadam »

Ze strony Blizzarda można pobrać całego WoWa ze wszystkimi dodatkami. Przy łączu 1MB to jakieś dwa dni ściągania (client 6,5GB, patche jakieś drugie tyle :D).
Obrazek
Awatar użytkownika
LiTl
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:12

Re: Uwaga Nowy Serwer WoW!

Post autor: LiTl »

tak, tylko, że trzeba się zarejestrować, mieć cd-key, który nie jest zarejestrowany i mieć pewność, że nie rozłączy Ci internetu :)
„Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz aż się zepsujesz…”
Awatar użytkownika
Hotshot
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 421
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Uwaga Nowy Serwer WoW!

Post autor: Hotshot »

z tego co pamietam, mozesz sciagnac wersje niby trial... nie potrzeba zadnych cd-keyow i daja jeszcze taki program do sciagania, ze wznawia przy zerwanym polaczeniu.... tak bylo kiedys....
Hotshot Biały
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Uwaga Nowy Serwer WoW!

Post autor: ^sadam »

Nadal tak jest, nie potrzeba żadnego CD-KEYa do ściągania. Pobierasz ze strony tylko mały pliczek instalacyjny i masz wyjebane. Możesz po trochu sobie ściągać. Z tego co wiem, to client się pobiera coś a'la P2P albo Torrent, w sensie nie od początku do końca, tylko może Ci pobrać trochę z początku pliku, trochę ze środka i trochę z końca, a potem to wszystko składa w jedno.

1. Wchodzimy na stronę http://wow-europe.com
2. Klikamy na ikonkę Free 10 days Trial
3. Zakładamy sobie konto Trial.
4. Ściągamy klienta WotLK
5. Aktualizujemy do wersji 3.1.3.
6. Zmieniamy realmlist
7. Możemy już się zalogować korzystając z przyznanego loginu i hasła.


Ja to ściągałem jakoś inaczej w ogóle, miałem instalera 6,5GB w jednym pliku, a tu widzę, że potrzeba 12GB aby w ogóle rozpocząć ściąganie.. Ale też chyba będzie działać.

Powodzenia!
Obrazek
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Uwaga Nowy Serwer WoW!

Post autor: Skner »

jak jusz serwer bedzie to się odezwij do mnie 502067326 instalacja z dysku na dysk to jakies 0,5h potrzebne będzie jakies 16 giga... na moim wowie mozna grac tylko w hordzie bo jak grasz w ally to przychodzi wielki zły ork zabija Cie i zjada całą Twoja rodzine... powarznie:P
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
LiTl
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:12

Re: Uwaga Nowy Serwer WoW!

Post autor: LiTl »

^^ no nic zobaczymy jak to będzie. Na razie włączę ściąganie i jeśli w miarę szybko się ściągnie to nie będzie problemu. W razie odwrotnej sytuacji dam Ci znać, dzięki. A tak BTW to ja zawsze byłem pro Horde. Planuję zagrać Rogue'm kościejem;)

sadam miałeś rację, moje stare oczy nie dopatrzyły triala:P
„Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz aż się zepsujesz…”
ODPOWIEDZ