Klimatyczne trailery z gier

O wszechstronności naszej gadać będziem, o polityce i mszach kościelnych takoż.
Awatar użytkownika
Trojden
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 265
Rejestracja: 17 maja 2008, 09:05

Re: Klimatyczne trailery z gier

Post autor: Trojden »

http://www.youtube.com/watch?v=FcMRkyoH ... r_embedded#! podobno scena ze skrzyżowaniem to fake, ale jeśli nawet to i tak pomysł jak i grafika robią wrażenie
"Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów"

Bhagawadgita/ J. Robert Oppenheimer
Awatar użytkownika
Sekret
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 613
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:46
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Klimatyczne trailery z gier

Post autor: Sekret »

Trojden to nie żaden fake. Naprawdę tak będzie wyglądać ta gra. Tylko żeby ją odpalić będziesz musiał sprzedać rodziców, ich chatę i może wtedy ci starczy na kompa, który ją udźwignie. :) Pomysł na gierkę klasa - połączenie Hitmana, GTA i Deusa. Czy można chcieć więcej? :)
Podpisy są fajne, więc mam i ja. :P
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Klimatyczne trailery z gier

Post autor: Prozac »

Sprzedam rodziców i chatę, ale muszę w to zagrać :D
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
Awatar użytkownika
Trojden
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 265
Rejestracja: 17 maja 2008, 09:05

Re: Klimatyczne trailery z gier

Post autor: Trojden »

Twórcą jest Ubisoft? Poczekam na wersję na PS3 :D
"Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów"

Bhagawadgita/ J. Robert Oppenheimer
Awatar użytkownika
Craven
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 100
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:18

Re: Klimatyczne trailery z gier

Post autor: Craven »

Niekoniecznie z tym sprzedawaniem.

http://www.youtube.com/watch?v=MOvfn1p92_8

To śmiga na normalnym sprzęcie. Drogi, topowy, ale nie jest to podpięte pod jakąś matrycę do renderowania cinematików ;)
Mateusz "Craven" Wielgosz
PRZYJACIEL TOPORÓW
Awatar użytkownika
Gerber
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 426
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:38
Lokalizacja: Rawa

Re: Klimatyczne trailery z gier

Post autor: Gerber »

Craven pisze:Niekoniecznie z tym sprzedawaniem.

http://www.youtube.com/watch?v=MOvfn1p92_8

To śmiga na normalnym sprzęcie. Drogi, topowy, ale nie jest to podpięte pod jakąś matrycę do renderowania cinematików ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sekret
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 613
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:46
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Klimatyczne trailery z gier

Post autor: Sekret »

Gerber możesz już zmieniać pieluchę. :D

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... V128yMKu0I
Podpisy są fajne, więc mam i ja. :P
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Klimatyczne trailery z gier

Post autor: Rijel »

Nigdy nie grałem w WoWa i pewnie nie zagram, ale mi się ten trailer i panda bardzo podoba :) ! To naprawdę takie świętokradztwo? Pamiętam, że były już chyba w W3, więc to nic nowego?

http://www.youtube.com/watch?v=wvYXoyxL ... r_embedded#!
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Gerber
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 426
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:38
Lokalizacja: Rawa

Re: Klimatyczne trailery z gier

Post autor: Gerber »

Awatar użytkownika
Avril
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2009, 16:26

Re: Klimatyczne trailery z gier

Post autor: Avril »

O mój mój, teaser trailer do Cyberpunka - odpalam go over and over again - jest tak cudny, że o muszę tylko 1. kupić lepszy sprzęt (na tym, co mamy, pewnie nie pojedzie), 2. zacząć wreszcie grać, bo chyba dla casualowego gracza będzie to zbyt trudne, no ale mam trochę czasu, żeby poćwiczyć, 3. obejrzeć na pocieszenie (bo trzeba czekać) Blade Runnera, 4. przeczytać znowu to i owo Gibsona. Kolejność niezobowiązująca.

Nawiasem mówiąc, jakaś podła szwinia kiedyś pożyczyła od nas podstawkę do CP2020 i nie oddała, więc nie mamy, a szkoda. Bym sobie z żalu i tęsknoty choć przeczytała.

Grałam w CP2020 z wielką, wielką przyjemnością, choć nie ukrywam, sceny walki zawsze nieco mnie peszyły i chyba nigdy się nie pokuszę, aby w tym systemie poprowadzić.

Co do trailera to powiem tak (niejako odpowiadając na hejterskie acz cienkie wpisy tego nędznego promila wpisów pod 4 mln odsłon na kanale CDProjectu):

- niby wiele się tam nie dzieje, ale cudownie oddaje klimat CP2020 (artwork, ten plakat na wystawie sklepu - z okładki jednego z dodatków) - zgrabne nawiązanie do Gibsona (Molly ukochana boska Molly) czy Dicka też jest;
- niepewność, czy policjant strzeli doskonale oddaje wielowyborowość gier w typie Wiedźmina;
- faktycznie, głowa tej panny nie odskakuje pod wpływem uderzenia pociskiem (a powinna), ale tu ja traktuję trailer nie jako symulację, ale jako kreację artystyczną; czyli nie tyle chodzi o idealne odwzorowanie fizyki, ile o pokazanie że panna jest nie do odstrzelenia zwykłymi sposobami, jest inna;
- że panna w stroju pokazującym jej piękne ciało, ok - żaden tam seksizm (to znaczy, seksizm owszem i ale nie na tym poziomie), na tego typu wszczepy kasa często lubi pochodzić z nieco szemranej działalności, gdzie taki styl jest mile widziany; trudno, żeby bohaterka ubrana była jak grzeczna żona z przedmieść.

O nie mogę się doczekać, no nóżkami przebieram, tyle jeszcze do wydania pełnej gry.
Centrum znajduje się w centrum całości, a jednak, ponieważ centrum do całości nie należy (nie jest częścią całości), całość ma swoje centrum gdzie indziej. Centrum nie jest centrum.

Jacques Derrida
ODPOWIEDZ