Wisia wynurzenia

O wszechstronności naszej gadać będziem, o polityce i mszach kościelnych takoż.
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: Wisia wynurzenia

Post autor: Mardock »

Niestety Wisiu zgadzam się z Prozaciem,popracuj nad biciem na gitarze,szczególnie w szybszych partiach,i wzbogacaj muzykę tak jak sugerował Ślimak.
O o!
Awatar użytkownika
Xarion
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 717
Rejestracja: 18 maja 2008, 18:21
Lokalizacja: Rawa Maz.

Re: Wisia wynurzenia

Post autor: Xarion »

Zostań politykiem nie muzykiem ;)
"Ludzie nigdy z takim przekonaniem i z taką radością nie angażują się w czynienie zła jak wówczas, gdy czynią to z pobudek religijnych".
-Blaise Pascal
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Wisia wynurzenia

Post autor: Wiś »

Wojtku - ku Twojemu pewnemu, jak sądzę, zasmuceniu nie usunę tego utworu z internetu. Nie wiem czy masz mnie za istotę nie myślącą samodzielnie, czy za zwykłego debila, ale skoro umieściłem ten utwór w internecie to chcę, żeby tam był. Wydaję mi się to jasne. "Dobro sprawy" mam serdecznie w dupie.

Marcinie - nie będę pracował nad biciem na gitarze, gdyż nie jestem gitarzystą, nie umiem grać na gitarze i nie jest moją ambicją granie na gitarze. Utwory, które zamieszczam muszą mieć jakieś muzyczne tło, i zawsze będzie to gitara, gdyż a) najłatwiej ją nagrać, b) z reguły komponuje na tym instrumencie. Nie będę również wzbogacał utworów, gdyż nie widzę w tym najmniejszego sensu. Nie jest to moja ignorancja względem słuchaczy, tylko zwykle - znudziłbym się tym. Wzbogacać mogę coś za co wiem, że ktoś mi zapłaci.

Łukaszu - dobre rady i emotikonki na końcu zdania również mam serdecznie w dupie, także zamiast prób stania się moim psychologiem, ja z kolei, radzę Ci pograć więcej w brydża.

Dzięki, szczere, za wypowiedzi, zawsze jest to dla mnie weryfikacja tego, co robię. Oszczędźcie sobie jednak na przyszłość dobrych rad/krytyki muzycznego tła(które nie ma żadnego znaczenia)/ i rad dot. tego co powinienem i nie powinienem umieszczać w internecie. Naprawdę, dość jest poetów i prozaików, którymi mogę się karmić, gdy chcę poczytać o bzdurach. Rozumiem, że Wam się nie podoba, i bardziej zadowoliłaby mnie tego typu wypowiedź - nie podoba mi się - niż silenie się na cokolwiek innego.

W sobotę poprawiam wokale w WD i robię jeszcze jeden numer w KaDaafi Studios. Stay tuned (if u want to).
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Wisia wynurzenia

Post autor: Ślimak »

Fajny pokaz urażonej dumy... Zważ tylko, że jeśli wstawiasz coś do netu to:

a) musisz się liczyć z recenzją, najczęściej krytyczną (co więcej sam aktem publikacji dzieła o tą recenzję prosisz),

b) niezbywalną cechą recenzji jest opinia recenzującego na temat tego co należy zmienić, żeby było lepiej,

c) jeżeli ktoś podpowiada ci jakieś rozwiązania to dlatego, że chce dla ciebie jak najlepiej i chciałby dołożyć swoją cegiełkę do twojego rozwoju,

d) dyskutowanie z opiniami słuchaczy jest słabe, mimo że kuszące - wiem to sam popełniałem kilkakrotnie ten błąd.

Innymi słowy, te opinie wynikają z sympatii do Ciebie i chęci pomocy, więc może spróbuj je przyjąć jak się przyjmuje podarunek, a nie się na nie obrażać.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Wisia wynurzenia

Post autor: Wiś »

Nie widzę w swoim poprzednim poście urażonej dumy. Na jedyną merytoryczną wypowiedź a propos mojego utworu (Mardocka) odpowiedział bez złośliwości, w sposób w miarę merytoryczny. Na dwie pozostałe odpowiedziałem "odpierdolcie się" w paru zdaniach, żeby ładnie wyglądało. No i zauważ, Maćku, że cokolwiek z recenzją wspólnego miał tylko post Mardocka.
Ślimak pisze: d) dyskutowanie z opiniami słuchaczy jest słabe, mimo że kuszące - wiem to sam popełniałem kilkakrotnie ten błąd.
Nie dyskutuję z opiniami. Jak widać w poprzednim poście akceptuję i rozumiem, że się nie podoba - nawet to szanuję. Odpowiedziałem tylko na posty adekwatnie do ich poziomu.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Wisia wynurzenia

Post autor: Ślimak »

Wiś ja jednak widzę w twoim poście urażoną dumę i uważam, że odpowiedziałeś znacznie poniżej poziomu domniemanych zaczepek, ale to tylko moja opinia. Twój cyrk, Twoje małpy, ale zachowując się w ten sposób raczej nie licz na jakikolwiek wypowiedzi w temacie Twojej twórczości, bo wątpię, żeby ktokolwiek chciał coś pisać mając w perspektywie takie reakcje.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Wisia wynurzenia

Post autor: Wiś »

Zapraszam do zapoznania się z profilem na fb i kanałem na yt rawskiego zespołu Beefer, w którym mam przyjemność się udzielać.

Profil na fb

Kanał na yt

Efekt pracy ostatnich dni to kawałek "W Ogień", enjoy:

Beefer - W Ogień
ODPOWIEDZ