Proza(c)

O wszechstronności naszej gadać będziem, o polityce i mszach kościelnych takoż.
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Proza(c)

Post autor: Prozac »

Postawiłem bloga, na którym zamierzam publikować teksty różne i podłużne, z naciskiem na krótkie formy proza(c)torskie. Niegdyś wymienialiśmy się takowymi na forum, często owocowało to opiniami i dyskusjami które otwierały nowe drzwi. Nawet jeśli zdarzało się, że były to drzwi do piwnicy, miło będzie Was gościć na blogu.

http://wojtekanuszczyk.wordpress.com/

Zachęcam do odwiedzania, siebie do pisania i świat do kręcenia się w koło.
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Proza(c)

Post autor: Ślimak »

Veni, vidi, wpisałem się. Żądam spełnienia moich postulatów.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Proza(c)

Post autor: Prozac »

Dzięki za komcie, Sleem ;)

Opowiadanie o Toporiadzie... to ja takie napisałem? Miskuzi ziom, nie wiem o czym mowa. Co do "wprawkowości" pierwszego tekstu - jasne, to miniaturka, ale udana. Z czasem pojawią się dłuższe opowiadania, będziesz mógł pohasać po mnie do woli. Ale szczerze mówiąc, nie mam nic przeciwko temu, by do usranej śmierci pisać teksty króciutkie, dopóki będę z nich zadowolony i miał je pod kontrolą. Nic gorszego na świecie niż zwaliste, w nieskończoność ciągnięte teksty o potencjale, który doskonale pasuje do formatu "Uśmiechu losu". Ale to dygresja.
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Proza(c)

Post autor: Ślimak »

Prozac pisze:Opowiadanie o Toporiadzie... to ja takie napisałem? Miskuzi ziom, nie wiem o czym mowa.
http://topory.org/toporiada,2,toporiada,1,wyniki-kolejnych-konkursow,68 pisze:Z kolei Toporiadowy konkurs literacki wygrał Wojciech "Prozac" Anuszczyk.
A o to chodzi.

Edit: Nie wiem po co miałbym po tobie hasać, przecież mam pod ręką całą zgraję "wyborców UPR".
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Proza(c)

Post autor: Olynka Badi »

to była liryka! Wojtek przyznał się, że nie pamiętał jak to pisał... dowiedziałam się po czasie.
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
Cadogan
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 237
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:06
Lokalizacja: Wawa

Re: Proza(c)

Post autor: Cadogan »

"Ciemność" mi się podobała- trzymało w napięciu. Zamiast uczyć się obsługi AutoCada (robotyzuję się :D ) to czytałem o chłopaczkach.
Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk - Toporowy Przyjaciel
ODPOWIEDZ