Koncerty :)

O wszechstronności naszej gadać będziem, o polityce i mszach kościelnych takoż.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Koncerty :)

Post autor: ^sadam »

Człowiek-Namiot pisze:Sadamie, odpowiedając na Twoje pytanie <skretch, skretch> koncert DKM kosztuje w przedsprzedaży 90 pln, a w dniu koncertu zyliard złotych. Znaczy chyba 110, czy może 130...

I ja się wybieram na Łudstok!
Tak, tak, to, że ktoś ma bliżej do 30 niż dalej i że pracuje w międzynarodowej korporacji finansowej nie oznacza, że nie może się czasem sponiewierać jak nieboskie stworzenie, o nie!
Znaczy tradycyjnie będę z forum PP zapewne, ale piszę, że jakby co, się będziemy szukać!
Nie wiem, czy coś wiadomo o ciapongach, ale wstępny plan mam jechać we czwartek jakoś w nocy czy coś :)

Ass-dam, a pamiętasz, że na Tpr gramy i ryczymy SDM, co nie? :twisted:

Na DKM nie będę niestety.. Po oddaniu długów moja sakwa trochę schudła, więc kasy starczy na styk na Ku Przestrodze i Woodstock. Jeśli będzie większa ilość ludzi, to można pomyśleć o jakiejś rawskiej/toporowej wiosce, a jeśli nie.. to każdy pewnie się w swoją stronę rozejdzie, a na browara będziemy się umawiać :P.

Human-Tent, pamiętam.. pamiętam... zrób śpiewniczki i rozgrzewaj paluchy na struny :P. Możemy próbę na Woodzie zrobić :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: Koncerty :)

Post autor: Mardock »

Ja również jadę na Woodstock,Aśka Ż. też,i kaczorek którego znacie również.
O o!
Awatar użytkownika
Człowiek-Namiot
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 188
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:59
Lokalizacja: _!_S_T_O_L_Y_C_A_!_
Kontakt:

Re: Koncerty :)

Post autor: Człowiek-Namiot »

a ja to już nie wiem, czy jadę, a to z uwagi, że albowiem, kurwa, na oficjalnej stronie nie ma CONFLICTU.
dziękuję, pozamiatali.
chuj, kurwa.
dupa!
Człowiek Namiot pie***li zasady!
I nie jest frajerem!

Obrazek
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: Koncerty :)

Post autor: Mardock »

http://www.youtube.com/watch?v=UiInBOVH ... re=channel

On będzie na Woodstocku,jebać guano,to mój główny koncert,jakbym leżał pijany macie mnie na to siłą zaciągnąć!!!!!

Kolo wymiata!
O o!
Awatar użytkownika
Bananidło
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 702
Rejestracja: 16 maja 2008, 15:38
Kontakt:

Re: Koncerty :)

Post autor: Bananidło »

Odświeżając temat:

Dziś w rawskim MDK-u o godzinie 19 gra jazzowy zespół Muariolanza. Wstęp jedyne 10 zł. Po przesłuchaniu kilku kawałków jestem pod wielkim wrażeniem, bardzo mi się podobają i wybieram się na pewno. Zainteresowanych zapraszam do osobistego sprawdzenia kapeli na stronie:

http://www.myspace.com/muariolanza
Kto gra w RPG, żyje podwójnie
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5234
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Koncerty :)

Post autor: Jankoś »

Zostałem poproszony przez Pawła Bubę Ołtarzewskiego o przekazania zaproszenia dla Toporów na koncert bluesowy ,który on organizuje ,połączony z wystawą malarską.
Niestety odbędzie się w dość nieszczęśliwym dla Nas terminie bo w najbliższą sobotę o 19 w kościele ewangelicko-augsburskim w Rawie Mazowieckiej.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Bananidło
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 702
Rejestracja: 16 maja 2008, 15:38
Kontakt:

Re: Koncerty :)

Post autor: Bananidło »

Cytując za stroną rawskiego MDKu:
5.03.2010 – w ramach obchodów 200. rocznicy urodzin F.Chopina zapraszamy na koncert fortepianowy w wykonaniu ANNY FEDOROVEJ – pianistki z Kijowa

sala widowiskowa, godzina 18:00, wstęp wolny
Czy może na takiej imprezie zabraknąć "rawskich intelektualistów"? ;)
Kto gra w RPG, żyje podwójnie
Sąsiad
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 731
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:58
Lokalizacja: Tatar-a-Karak

Re: Koncerty :)

Post autor: Sąsiad »

Bananidło pisze:Czy może na takiej imprezie zabraknąć "rawskich intelektualistów"? ;)
Mój "rawski intelektualizm" nie jest władny wniknąć w swoistą atonalność i dźwiękowy rozstrój sprzętu, którym MDK dysponuje. Byłem raz na takim iwencie i wyszedłem w połowie. Pierwszy raz w życiu. A nie posiadam słuchu absolutnego, mój brat zaświadczy. Chociaż... może to dlatego? ;)

W każdym razie odradzam wszystkim, dla których estetyka odbioru to coś więcej niż leksykalny termin. Mnie zabraknie.
"Kiedyś obudzicie się ze zdziwieniem, że dymają was z każdej strony na zmiany. Raz dobre, raz lepsze".
Awatar użytkownika
Bananidło
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 702
Rejestracja: 16 maja 2008, 15:38
Kontakt:

Re: Koncerty :)

Post autor: Bananidło »

[Panie Boże, spraw abym nie stał się zgorzkniałym malkontentem, gdy zbliżać się będę wiekiem do trzydziestki, abym ciągle potrafił wtedy cieszyć się z organizacji imprez dla mieszkańców w moim małym miasteczku i bym dostrzegał w nich nie tylko wady, przeciwnie do Piotr W. Amen. :D ]
Kto gra w RPG, żyje podwójnie
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Koncerty :)

Post autor: Prozac »

Czytanie naszego forum to czasem dobra i niegłupia komedia. Banan zarządził :-)
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
ODPOWIEDZ