Kejos Ju Si

O wszechstronności naszej gadać będziem, o polityce i mszach kościelnych takoż.
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Kejos Ju Si

Post autor: Wiś »

A my bylibyśmy pod sceną jako ubogie gruppies :lol: :twisted: .
Katu
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2008, 09:50

Re: Kejos Ju Si

Post autor: Katu »

Hmh... moim skromnym zdaniem ładne brzmienia, choć czasami wstępy potrafią torturować... jestem zdania że na scenie można je przedłużać, ale na płycie nie bardzo. Gitary są baaaardzo metacorowe, a perkusja jest w porządku. Co do basu to dla mnie zawsze jest za cicho... jednak, na koncertach czuje się te brzmienia. No i wokal na końcu. Jest dobry, ale można by nad nim popracować. Mam tu na myśli język, różnica między angielskim, a amerykańskim jest duża. Lepiej operować miękkim amerykańskim niż twardym angielskim. Tutaj miałem przyjemność słuchać jakiejś dziwnej fuzji tych języków :D . A po 2 nie wiem czemu, ale wokal wydaje mi się trochę obcy w tych kawałkach. Linia wokalu pasuje, jednak wygląda to jak by inny plan zajmowała.
Poczytałem troszeczkę no i z bólem stwierdzam że z perkusistami zawsze są problemy... już nie długo też zamieszczę utwory własne więc również się pochwalę...
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Kejos Ju Si

Post autor: Ślimak »

Celowo się nie wypowiadam bo po pierwsze:

-gram w różnych kapelach od roku bodajże '96 i mam niezły ubaw jak oceniają mnie i doradzają mi ludzie, którzy muzyki zaczynali słuchać później niż ja zacząłem na próby chodzić

a po drugie:

-kończę w tym roku filologie angielską i strasznie bawią mnie rady "ekspertów"

Drodzy koledzy, sądzę, że mylnie odebraliście moje intencje. Nie jestem w zespole od pięciu minut i nie potrzebuję poklepywania po plecach, mniej lub bardziej (zazwyczaj mniej) fachowych porad, apriorycznych opinii bazowanych na własnym guście muzycznym itd, itp.

Zostawiłem tu śrunka abyście mogli sobie posłuchać i stwierdzić, że:

a)podoba mi się
b)nie podoba mi się

W zasadzie są to moim zdaniem jedyne sensowne sposoby rozmawiania o muzyce. Reszta to zwykły ślinotok.

Keep on dżyn, dżyn i bez obrazy. :lol:
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
dessmon
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 74
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:05

Re: Kejos Ju Si

Post autor: dessmon »

Ślimak pisze: Drodzy koledzy, sądzę, że mylnie odebraliście moje intencje. Nie jestem w zespole od pięciu minut i nie potrzebuję poklepywania po plecach, mniej lub bardziej (zazwyczaj mniej) fachowych porad, apriorycznych opinii bazowanych na własnym guście muzycznym itd, itp.
ehhh dopiero teraz znalazłem co to znaczy ten "aprioryczny" :)

A co do poklepywania po plecach to nie oczekuj od nas że tego nie będziemy robić bo Cię co niektórzy z nas mniej lub bardziej lubią. Dobrze wiesz że uderzasz swoją muzyka w lwią część tego towarzystwa więc tutaj lubimy się wypowiadać. Hehe bez sensu jakby każdy pisał w poście jedną literkę: a lub b!

A co do Katu to proponuje żeby pierwszym twoim utworem była przeróbka utworu: "Maciek ja tylko żartowałem" pomogę ci przy pierwszej zwrotce:
Maciek ja tylko żartowałem!!
Byłem na haju gdy posta tego pisałem!!
O lingwistyce nic nie wiedziałem!!
Riposty takiej się nie spodziewałem!!
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5231
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Kejos Ju Si

Post autor: Jankoś »

Ja z uporem maniaka. Kiedy koncert!!!??? :D
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
dessmon
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 74
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:05

Re: Kejos Ju Si

Post autor: dessmon »

Nie wiem czy pamiętasz Sleem ale obiecałeś mi twoja wersje Vayamos Companieros :)
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Kejos Ju Si

Post autor: Ślimak »

Jankoś pisze:Ja z uporem maniaka. Kiedy koncert!!!??? :D
Coming soon
Szuja pisze:Nie wiem czy pamiętasz Sleem ale obiecałeś mi twoja wersje Vayamos Companieros
Nic na mnie nie masz! Nie przyznam się! Mówiła, że ma 16 lat!


Przedsmak płyty na last.fm: kliknóńć
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Kejos Ju Si

Post autor: Wiś »

Chce 10% od tej płyty, bo inaczej wpuszcze do neta. :twisted:
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Kejos Ju Si

Post autor: Ślimak »

Drwiciel pisze:Chce 10% od tej płyty, bo inaczej wpuszcze do neta. :twisted:
Ależ proszę wpłać 1000PLN na konto Panteon Productions i licz na ew. zyski
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Kejos Ju Si

Post autor: Ślimak »

Tekst uwolnić muzykę jest mojego autorstwa i odzwierciedla moje poglądy. Oczywiście uważam, że każdy może sobie zasysać naszą muzę z netu, wkrótce zapewne ona się tam pojawi i jak najbardziej ściągajcie sobie na zdrowie. Kto chce kupić płytę i tak kupi.

Więcej darmowych numerów na last.fm po premierze - takie są ustalenia.

Kuba Morawski jeszcze nie podał mi ostatecznej daty premiery.

-------------------

Oficjalna premiera płyty 07.06.2008. prawdopodobnie gdzieś w Rawie... pertraktacje trwają...

Nadchodzące koncerty:

Rawa Mazowiecka na początku czerwca (nie potwierdzone)

Nowe Miasto nad Pilicą - 28.06.2008 Park Nowomiejski godzina 20.00

Głuchów 12.07.2008 - Toporiada 2008 - godzina nieznana

-------------

Na 90% zagramy w Rawie 21 czerwca na tarasie nad zalewem...

--------------

Kolejna część dyskusji z samym sobą:

Płyta od jutra będzie do kupienia w 15 w Rawie.

21 czerwca na 100% gramy koncert nad zalewem. Możliwe, że oprócz nas wystąpi Noise Clinic.

P.S. Niech ktoś napisze cokolwiek, nawet nie na temat bo schizofrenii dostanę :)
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
ODPOWIEDZ