Wybory prezydenckie 2010

O wszechstronności naszej gadać będziem, o polityce i mszach kościelnych takoż.
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Wybory prezydenckie 2010

Post autor: Rijel »

Świetny tekst Rafała Ziemkiewicza o kłamstwach Gazety Wyborczej.

http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2010/05/2 ... %E2%80%9D/

Ilu z Was słyszało o homilii biskupa przemyskiego (ewentualnie kieleckiego) w której rzekomo znalazły się słowa o tym, że samolot powinien spaść 7 kwietnia a nie 10? Mówił o tym sam Reżyser od Lektur.
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Phishy
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 135
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:14

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Phishy »

A chciałam coś napisać o JKM, ale się powstrzymam.

Powiem tak: nie ma w tych wyborach ŻADNEGO kandydata, który by odpowiadał moim przekonaniom. I długo nie będzie.
Liczba graczy. Nie ilość. Na mój ogon! <><
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Kraszan »

Bardzo dobrze siostra napisane tylko powinnaś jeszcze dodać - póki Kraszan nie bedzie kandydował :) .
Obrazek
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Wiś »

Phishy pisze:A chciałam coś napisać o JKM, ale się powstrzymam.
Zapraszamy do merytorycznej dyskusji. ;)
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Wybory prezydenckie 2010

Post autor: Rijel »

Bronisław się nie poddaje, teraz jego sztab chciałby zaangażować w kampanię harcerzy :roll:
http://www.wprost.pl/ar/196341/Harcerze ... orowskiemu
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Phishy
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 135
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:14

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Phishy »

Napiszę tak: o ile podobają mi się ładne hasła o uproszczeniu życia prywatnym przedsiębiorcom (w tym mi), to już takie: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html rzeczy przekreślają pana JKM u mnie na całej linii.
Liczba graczy. Nie ilość. Na mój ogon! <><
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Rijel »

Phishy pisze:Napiszę tak: o ile podobają mi się ładne hasła o uproszczeniu życia prywatnym przedsiębiorcom (w tym mi), to już takie: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html rzeczy przekreślają pana JKM u mnie na całej linii.
Owszem, JKM nie chce, aby kobiety miały prawo głosu, ale jest to półprawda, bowiem nie chce także, by prawo głosu posiadali mężczyźni. Dziękuję za uwagę :) .
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Xarion
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 717
Rejestracja: 18 maja 2008, 18:21
Lokalizacja: Rawa Maz.

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Xarion »

To niech kur...de da prawo głosowania ... Toporom... wygrana w kieszenni :twisted: :twisted: :twisted:
"Ludzie nigdy z takim przekonaniem i z taką radością nie angażują się w czynienie zła jak wówczas, gdy czynią to z pobudek religijnych".
-Blaise Pascal
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: ^sadam »

No to kto ma głosować :D? W sumie, to tak jak jest napisane, chodzi mu o to, że prawo głosu powinni mieć ludzie wykształceni, którzy się znają na rzeczy, a nie nieoczytani ludzie, którzy głosują na tego, na kogo kazali głosować w kościele/radiu/w domu/w pracy. Myślę, że bardzo upraszczając, Korwin zyskał sobie masę głosów ustawą o legalizacji, a stracił tą, o której jest mowa wyżej. Wg. mnie ma ogromne poparcie wśród internetowej społeczności, która rośnie z dnia na dzień. U ludzi, którzy czerpią informacje z sieci, ze sprawdzonych źródeł, a nie, jak to mówi JKM, z "faszystowskiej telewizji" (ten konflikt TVN - TVP mnie rozbraja). Jest też osobą, która patrzy daleko w przyszłość, a nie tylko to "tu i teraz". Kiedyś mu się uda, nie teraz, to na następną kadencję albo za dwie. Szkoda, mimo tego wsparcia które ma, to niestety nie wróżę mu sukcesu :(. Zwolennicy bandy czworga jednak mają przewagę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Mardock »

^sadam pisze:W sumie, to tak jak jest napisane, chodzi mu o to, że prawo głosu powinni mieć ludzie wykształceni, którzy się znają na rzeczy, a nie nieoczytani ludzie, którzy głosują na tego, na kogo kazali głosować w kościele/radiu/w domu/w pracy
Czyli Ty i ja jako jeszcze niewykształceni nie dostali bysmy prawa głosu.

JKM brakuje charyzmy,zaplecza politycznego.Nie uwazam go a dobrego kandydata na fotel prezydenta.Z tekstami o pozbawieniu kobiet praw wyborczych byłby złym reprezentantem kraju i wystawił by nam 'piękne' świadectwo.

Ja zagłosuje na Andrzejka L.bo bedzie prawdziwym reprezentantem naszych rodakow i naszego kraju ;)
O o!
ODPOWIEDZ