Dzieci Nocy: Rozdział 1 - Trzej Muszkieterowie

Tutej Pany Bracia przechodzą od słów do czynów.
Awatar użytkownika
Ruda
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 152
Rejestracja: 11 kwie 2009, 13:10
Lokalizacja: Kraków/Rawa

Re: Dzieci Nocy: Rozdział 1 - Trzej Muszkieterowie

Post autor: Ruda »

Mam nadzieję, że jak najszybciej, drogi Dżankosiu.
Awatar użytkownika
savarian
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 288
Rejestracja: 30 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: The BestOwo Skierkowo
Kontakt:

Re: Dzieci Nocy: Rozdział 1 - Trzej Muszkieterowie

Post autor: savarian »

Qrcze... też w to grałem jakiś czas temu. Mistrzował Jankoś. Z graczy byli jeszcze Ryjek, K8 i chyba ktoś jeszcze.
I mnie ten sesja nie urzekła. Grało się fajnie, storrytelingowo i w ogóle poziom dobry., ale nie było to żadne "najlepsze w życiu". Nie wiem czemu, może (o zgrozo) mam podobny tok myślenia jak Sleem i mimo, ze sesji nie znałem to była ona dla mnie przewidywalna, tak jak gdzieś, kiedyś bym już widział coś takiego. Zwyczajnie nie zaskakiwały mnie wydarzenia na sesji. Owszem, nie spodziewałem się jakiegoś bunkru, nie znałem innych, konkretnych szczegółów ze scenariusza ale jego szkielet był strasznie filmowy i łatwo domyślałem się do jakiego końca doprowadzi.
I teraz nie wiem, czy to ja jestem tak zajebio czy Sleem taki słabiak :D :twisted: :?:

BTW: Uważam niemniej, że ten scenariusz jest idealny aby wprowadzać "nowych" garczy w Świat Mroku.
"Na harfach morze gra;
Kłębi się rajów pożoga;
I słońce, mój wróg słońce;
wschodzi wielbiąc Boga!"
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Dzieci Nocy: Rozdział 1 - Trzej Muszkieterowie

Post autor: Jankoś »

Z mojego punktu widzenia ten scenariusz bazuje na emocjach ,na autentycznym przeżywaniu go przez graczy, anie na zaskoczeniu. Wasza ekipa jako jedyna ,której prowadziła nie dała się ponieść tym emocjom. Trudno mi dociekać jaka była tego przyczyna.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Dzieci Nocy: Rozdział 1 - Trzej Muszkieterowie

Post autor: Ślimak »

savarian pisze:I teraz nie wiem, czy to ja jestem tak zajebio czy Sleem taki słabiak :D :twisted: :?:
A świstak siedzi...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
ODPOWIEDZ