S.P.E.C.I.A.L for Hunter :)

Tutej Pany Bracia przechodzą od słów do czynów.
Awatar użytkownika
Sekret
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 613
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:46
Lokalizacja: ŁDZ

S.P.E.C.I.A.L for Hunter :)

Post autor: Sekret »

Dobra zakładam ten wątek specjalnie dla Maćka. :) Dwa razy mnie już pytał o możliwość zagrania w Fallout'a, więc chyba coś jest na rzeczy. :)
Pomysł jest taki, że jeśli zbiorą się 3 (minimum) - 5 (maksimum) osób, to możemy rozegrać kilka sesji w tym fantastycznym uniwersum postapo, na którego podstawie powstała m.in. rewelacyjna Neuroshima (nie odwrotnie). Z tego co wiem, na dzień dzisiejszy jest już dwóch chętnych graczy - Hunter i Adrian. Gdyby ktoś z was chciałby się jeszcze w to pobawić, dajcie znać w tym wątku. Myślę, że raz na 2 tyg byłbym w stanie poprowadzić jakąś sesję.
Maćku, więcej nie mogę zrobić. :) Nikogo nie zmuszę do grania, ale napisałem wątek, może ktoś się skusi. Chociażby jako lekka odskocznia od rządzącego (jak zauważyłem) ostatnio w Rawie Earthdawn'a. :)

PS. To nie jest ten Fallout, którego prowadzi Pest.
Podpisy są fajne, więc mam i ja. :P
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: S.P.E.C.I.A.L for Hunter :)

Post autor: Hunter »

Jakiego Fallouta w takim razie prowadzi Pest??
Co najmniej 3 graczy już wiem, że będzie. Jeśli ktoś jest chętny to niech wbija :D
Jakoś pod koniec tygodnia albo na początku przyszłego skontaktuję się z Tobą i w przyszłym tygodniu moglibyśmy zagrać pierwszą sesję.
Awatar użytkownika
Sekret
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 613
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:46
Lokalizacja: ŁDZ

Re: S.P.E.C.I.A.L for Hunter :)

Post autor: Sekret »

Może się troszkę źle wyraziłem, zbyt skrótowo. Jedno i drugie dzieje się w uniwersum wykreowanym w serii gier komputerowych. Jednak Pest, z tego co wiem, prowadzi "swoją wersję Fallout'a" a ja swoją. :) Chodziło mi o to, że jak ktoś grał u Pesta, to nie koniecznie znajdzie to samo u mnie. :D
No to jak są 3 osoby, to gitara. Odzywaj się kiedy chcesz, coś konkretnego na pewno ustalimy. :) Obiecuję.
Podpisy są fajne, więc mam i ja. :P
ODPOWIEDZ