Pływ RPG by Mag

Tutej Pany Bracia przechodzą od słów do czynów.
Mag
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Pływ RPG by Mag

Post autor: Mag »

Salve!

Mag prowadzi Pływ. Dopracowana sesja odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia w Krakowie, na konwencie Lajconik - wszystkie informacje i wcześniejsze zgłoszenia pod tym linkiem

Zapraszam na testy przygody, które mogą odbyć się w następujących miejscach i terminach:

Poznań - czwartek, 22 marca w godzinach wieczornych (tylko, jeśli ktoś zaproponuje miejsce, ponieważ ja żadnego nie mam) - zgłoszenia do 20 marca w tym temacie lub mailowo mag@ava.waw.pl

Warszawa - czwartek, 29 marca w godzinach popołudniowo-wieczornych, Paradox Cafe lub u mnie - zgłoszenia do 28 marca w tym temacie lub mailowo mag@ava.waw.pl

Łódź - sobota, 31 marca, godz. 14, Łódzki Klub Miłośników Fantastyki Kapituła, ul. Moniuszki 4a, s. 124 - zgłoszenia do 31 marca, najlepiej na forum Kapituły ew. mailowo mag@ava.waw.pl

Ponadto w Warszawie myślę, że jestem w stanie poprowadzić w innym terminie, jeśli zbiorą się gracze.

Szczegóły sesji:
Tytuł sesji: Za Cesarza i Cesarstwo!
System: Pływ RPG

Opis sesji: Legiony już drugi rok oblegają druzyckie warownie w Górach Krwawych. Żadna ze stron nie zamierza ustąpić - impas może przełamać tylko brawurowa akcja cesarskich oddziałów specjalnych!

Liczba miejsc: 4-6

Postacie do wyboru:
1. Zwiadowca, weteran kampanii w Górach Krwawych. który powrócił z rozkazu samego Cesarza, aby ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na korzyść niezwyciężonych legionów. Każdym sposobem.
2. Senator wysłany w Góry Krwawe z misją dyplomatyczną, ma dostać się do druzyckiego władcy i wynegocjować jego kapitulację.
3. Znakomicie wyszkolony żołnierz elitarnej gwardii pretoriańskiej wysłany jako osobista ochrona senatora.
4. Miejscowy wyzwoleniec zwerbowany na przewodnika wyprawy po zdradzieckich terenach Gór Krwawych.
5. Były żołnierz, weteran kampanii w Thar, nie rozstający się ze swoim bojowym młotem. Szuka osobistej zemsty na Druzytach.
6. Legionowy medyk wysłany z oddziałem aby miał baczenie na zdradzieckie druzyckie trucizny.

Choose your way to die :twisted:
http://asg-yesnomaybe.blogspot.com/
-----
- Co robi elf na goblińskim ognisku?
- Piecze się!
ODPOWIEDZ