Karta Zaklęć & Karta Magicznego Artefaktu by Muffin

Imperium Therańskiego upadku początki.
Awatar użytkownika
Muffin
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 28
Rejestracja: 16 sty 2019, 13:13
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Karta Zaklęć & Karta Magicznego Artefaktu by Muffin

Post autor: Muffin »

Uszanowanko!

Grając naszą kampanię w Earthdawna zdałem sobie sprawę, że nasi magowie, przez brak miejsca na zaklęcia nie mogą korzystać z kart stworzonych przez HotShota. Stworzyłem dla takich postaci prościutki suplement w postaci karty zaklęć mieszczący 20 czarów. Jest mniej miejsca na zaklęcia przez to, że dałem więcej przestrzeni na efekt oraz nazwę. Plik w wersji Edytowalnej dla worda i drukowalnej PDF możecie pobrać poniżej.

Ponad to sam dla siebie w sumie, przetłumaczyłem kartę dla magicznych artefaktów (No, stworzyłem ją od zera inspirując się i zmieniając co nieco dla wygody). Można tam opisać jego tajniki, wymaganą wiedzę, lub czyny, jego modyfikatory itd. Je również załączam poniżej w takich samych dwóch formatach.

Dodam również czcionki, których użyłem (To te same co dał HotShot u siebie). Potrzebne wam będą do wersji edytowalnych w Wordzie!

Jeśli będzie coś do zmiany, lub poprawy to dawajcie znać. Będę te pliki ulepszał zgodnie z waszymi sugestiami :D

Pisząc to zorientowałem się, że mogę wrzucić maksymalnie trzy pliki, a do wrzucenia mam sześć, więc podaję wam link do dysku Google, w którym możecie pobrać te rzeczy!


https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
Tak Pani... ~ Powiedział Xino do Królowej, kiedy miał nic nie mówić.
ODPOWIEDZ