Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2011
Środa, 27 Lipca 2011

Informujemy, że w niżej podanych porach samochód Toporiadowy będzie odbierał uczestników konwentu z dworca PKS w Inowłodzu. Jednocześnie zawiadamiamy, że nie będzie w tym roku busa odbierającego uczestników z dworca PKP w Tomaszowie Mazowieckim.

  • Czwartek
    16:15 i 17:40
  • Piątek
    12:35 i 14:00

Wszelkie pytanie związane z dojazdem na Toporiadę prosimy kierować do Piotra "Banana" Banasiśnskiego pod numer  785 773 668 

Środa, 27 Lipca 2011

Przedstawiamy pierwszy singiel z płyty, którą nabyć będzie można na Toporiadzie (czyli już od jutra!!!). 10 wybitnych utworów o... hmm... musicie to sprawdzić to sami ;) Przy okazji pozdrawiamy Sylwka ;)

Środa, 27 Lipca 2011

Zapraszamy do zapoznania się z punktami przygotowanymi przez Obóz Kapłanów w dziale obozy.

Wtorek, 26 Lipca 2011

Gdyby ktoś chciał zgłosić się przed konwentem do którejś z drużyn biorących udział w pucharze nacji podajemy kontakt do wodzów :

Wódz Hobbitów Piotr „Tęcza”  Tęczyński  Timon1989@op.pl

Wódz Krasnoludów Rafał „Kraszan”  Kraska rafalkraska@onet.pl

Wódz Nieumartych Wojciech „Prozac” Anuszczyk   Wojtek.anuszczyk@gmail.com

Wódz Elfów Mateusz „Yagarn” Piwoński  yagarn@gmail.com

Wtorek, 26 Lipca 2011

Ponieważ wiele osób pyta w mailach czy ich opłata za konwent dotarła do Nas poniżej zamieszczamy listę przyjętych wpłat. Jeśli ktoś dokonał wpłaty, a nie ma go na tej liście prosimy o pilny kontakt na jankos@topory.org .
Jednocześnie informujemy, że w tym roku nie będę wysyłane pisemne zaproszenia do uczestników Toporiady.

Poniedziałek, 25 Lipca 2011

Będzie można kupić wiele atrakcyjnych pozycji książkowych - tych starszych i tych nowszych - po niezwykle atrakcyjnych cenach! Księgarnia FAMA to także sklep internetowy: www.FamaGrojec.pl

Poniedziałek, 25 Lipca 2011

Wszystkich chętnych do noclegu w domku na Toporiadzie prosimy o pisanie na maila rijel@o2.pl .Koszt wynajmu łóżka na jedną noc wynosi w tym roku 30zł. Liczba miejsc jest ograniczona więc prosimy o jak najszybsze zgłoszenia.

Będziemy starali się uwzględnić życzenia poszczególnych osób i ekip związane ze wspólnym noclegiem, ale ze względu na bardzo różną wielkość pokojów i domków nie gwarantujemy, że to się uda.

Strona 2 z 6 [1] [2] [3] [4] [5] [6]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
could play a key fashion replica watches role in curbing the concussion problem for not just pro football, but many other sports. Earlier this week, fake uk watches 110 of them were found to have CTE, the disease caused by repeated impact to the head.If you don't like the idea of wearing fake replica handbags a fitness tracker clipped to your.your wrist, designer replica handbags now there's a new option: wear one on your face.Oakley outlet, a division of eyewear giant Luxottica rolex datejust replica with Intel