Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2009
Poniedziałek, 6 Lipca 2009

Przybycie na nasz konwent potwierdzili pierwsi goście: Jacek Komuda, Witold Jabłoński i Michał Mochocki. Ich krótkie biogramy pojawią się wkrótce w dziale Goście. Niedługo będziemy informować o kolejnych osobowościach fandomu, które uświetnią Toporiadę!

Sobota, 27 Czerwca 2009

Na stronie pojawiła się wstępna wersja programu. Oferta programowa, a zwłaszcza sesyjna będzie systematycznie rozszerzana! Zachęcamy do zgłaszania swoich punktów programu.

Wtorek, 19 Maja 2009

Na stronie pojawił się nowy dział: "Jak dojechać", w którym zamieściliśmy mapkę oraz informacje, które pomogą Wam w dotarciu na nasz konwent.

Niedziela, 17 Maja 2009

Opłata za konwent w tym roku wynosi 35zł, przewiduje się 10zł zniżki w zamian za przygotowanie choć jednego z punktów programu (zniżka nie dotyczy zarówno zwyczajnych jak i honorowych członków stowarzyszenia). Wpłat proszę dokonywać do końca lipca na konto nr 80 1140 2004 0000 3602 4429 4293. (Konto przeznaczone wyłącznie na opłatę konwentową). Więcej informacji w dziale: Opłata

Niedziela, 17 Maja 2009

Jury konkursu Złote Topory już wybrane! Uwaga, Uwaga, oto i ono:
Hubert "Jankoś" Jankowski
Łukasz "Xarion" Kaczmarek
Andrzej "Jankes" Jankowski
Konrad "Rijel" Kacprzak
Lidia "Mafefka" Kuzyniak
Mateusz "Craven" Wielgosz
Małgorzata "Wiedźma" Kuczyńska (Armia Goblinów)

Więcej informacji na temat konkursu w dziale: Złote Topory

Niedziela, 17 Maja 2009

Miejsce lokalizacji Toporiady 2009 zostało przez Nas namierzone, a mianowicie jest to ośrodek harcerski we Fryszerce 4km od Inowłodza, 34km od Rawy Mazowieckiej.
Coś więcej?

Miejsce malownicze, urokliwe i na konwent pasujące niezwykle. Jako że Toporiada przybiera coraz to większy format to i ośrodek jest odpowiednio duży.

Co mamy do dyspozycji?

Ogrom miejsca na namioty, a dla bardziej wymagających są miejsca w domkach (20 zł noc) gdzie jest prąd i ciepła woda, łazienka, żeby nasi biwakowicze nie czuli się poszkodowani jest też łaźnia ogólnie dostępna.

Więcej informacji oraz zdjęcia w dziale: Lokalizacja

Poniedziałek, 9 Marca 2009

Skład Komitetu Organizacyjnego:
- Rafał "Kraszan" Kraska - koordynator
- Hubert "Jankoś" Jankowski - koordynator
- Joanna "Aćka" Kruczyk - organizator
- Katarzyna "Bączek" Jastrzębska - organizator
- Piotr „Sąsiad” Witczak - organizator
- Andrzej "Jankes" Jankowski - organizator
- Konrad "k8" Kaczmarek - organizator
- Maciej "Ślimak" Winnicki - organizator
- Wojciech "Prozac" Anuszczyk - organizator

Szczegółowych informacji na temat, np. kto będzie zajmował się daną sekcją i jakie będą jej zadania, można odszukać na naszej stronie w dziale "Toporiada 2009" w sekcji Organizatorzy

Strona 3 z 4 [1] [2] [3] [4]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
could play a key fashion replica watches role in curbing the concussion problem for not just pro football, but many other sports. Earlier this week, fake uk watches 110 of them were found to have CTE, the disease caused by repeated impact to the head.If you don't like the idea of wearing fake replica handbags a fitness tracker clipped to your.your wrist, designer replica handbags now there's a new option: wear one on your face.Oakley outlet, a division of eyewear giant Luxottica rolex datejust replica with Intel