Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2009
Sobota, 1 Sierpnia 2009

Informujemy ,że w tym roku w sklepiku Toporiadowym nie będzie można nabyć papierosów. Będzie za to znacznie większy wybór toporiadowych pamiątek: koszulki i czapki dżokejki toporiadowe w dwóch kolorach(czarny i biały) , smycze oraz kubki toporiadowe. Szczegółowy asortyment znajdziecie w dziale Sklepik.

Środa, 29 Lipca 2009

Zwracamy się do wszystkich tworzących jakiekolwiek punkty programu z prośbą o informację jeśli do ich realizacji będą potrzebne Wam jakieś szczególne rzeczy: prąd w namiocie, sprzęt grający, laptop, rzutnik, tablica do pisania markerami, sprzęt nagłaśniający, papier, ołówki, długopisy ... czyli wszystko poza samym namiotem, krzesłami i uczestnikami. Prosimy o kontakt na adres k8@topory.org.

Środa, 29 Lipca 2009

Od dnia dzisiejszego na stronie znajduje się pełna i ostateczna wersja programu Toporiady 2009. Przygotowaliśmy dla Was każdego dnia cztery ścieżki programowe oraz liczne atrakcje znajdujące się poza głównymi ścieżkami jak na przykład Orczy Obóz czy Games Room. Wszystko oczywiście do obejrzenia w dziale Program.

Środa, 29 Lipca 2009

Tegoroczną Toporiadę zaszczycą swoją obecnością kolejni goście: Marcin "Kaczor" Baryłka, Tomasz "Smok" Wolski i Artur "Artut"Machlowski. Ich krótkie biogramy możecie znaleźć w dziale Goście.

Środa, 22 Lipca 2009

Program Toporiady został rozszerzony o kolejne punkty. W sobotę powstała ścieżka programowa związana z systemem Dzikie Pola. Zapraszamy do lektury aktualnej wersji programu.

Poniedziałek, 13 Lipca 2009

W dziale Program zamieściliśmy dziś nową wersję programu tegorocznej Toporiady. Jest ona podzielona na trzy ścieżki: RPG-ową, konkursową i historyczno-literacką. Przypominamy zarówno sesje jak i inne punkty programu można zgłaszać do końca tego tygodnia(19 lipca).

Poniedziałek, 13 Lipca 2009

W dziale Jak dojechać pojawiła się informacja w jakich terminach organizatorzy będą odbierać konwentowiczy z dworca PKP w Tomaszowie Mazowieckim oraz z Inowłodza.

Strona 2 z 4 [1] [2] [3] [4]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
could play a key fashion replica watches role in curbing the concussion problem for not just pro football, but many other sports. Earlier this week, fake uk watches 110 of them were found to have CTE, the disease caused by repeated impact to the head.If you don't like the idea of wearing fake replica handbags a fitness tracker clipped to your.your wrist, designer replica handbags now there's a new option: wear one on your face.Oakley outlet, a division of eyewear giant Luxottica rolex datejust replica with Intel