Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Toporiada
Czwartek, 21 Czerwca 2012

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że toporiadowe nowinki znajdziecie również na takich serwisach jak : GryFabularne.tv , Enklawa Network , Insimilion, Unreal-Fantasy , natomiast sponsorskiego wsparcia udzielą : Granna , Kuźnia Gier, CD Projekt, Orion – Biuro Turystyki

 

Środa, 20 Czerwca 2012

To już oficjalne. Owiana złą sławą Armia Goblinów, bez której nieocenionej pomocy, byłoby nam od kilku lat bardzo ciężko, uzyskała status oficjalnego współorganizatora konwentu. Gratulujemy, a przede wszystkim dziękujemy!

Środa, 20 Czerwca 2012

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Wielkim Konkursie Obozowym zapraszamy do zgłąszania obozów za pomocą panelu na stronie (przypominamy, że aby zgłosić obóz lub punkt programu najpierw trzeba uzyskać akceptację swojego zgłoszenia na konwent).

Poniedziałek, 18 Czerwca 2012

Otrzymujemy niepokojące wieści, że nasz zautomatyzowany zgłoszeni-o-mat cierpi z powodu bugów. Po pierwsze są to feature'y, a nie bugi i ogólnie works as intended. A tak poważnie to prosimy o kontaktowanie się z administratorem pod adresem hunter@topory.org.

Niedziela, 17 Czerwca 2012

Nasi szacowni goście, na innych konwentach zwani uczestnikami, są dla nas źródłem nieustającej inspiracji. Tym razem Wasze dowcipne uwagi wpisywane w panelu zgłoszeń na konwent zainspirowały nas do ogłoszenia konkursu akredytacyjnego.

Sobota, 16 Czerwca 2012

Z przyjemnością zawiadamiamy, że po rocznej przerwie, Toporiadę znów uświetni swoją obecnością Jacek Komuda. Żywimy nadzieję, że tak jak w poprzednich latach, Jacek będzie nas bawił i zadziwiał autorskimi punktami programu. Więcej informacji o aktywności Jacka na Toporiadzie już wkrótce.

Sobota, 16 Czerwca 2012

Atrakcje Toporiady 2012 to w zamyśle, cykl artykułów prezentujący program konwentu w trakcie jego powstawania. W miarę pojawiania się kolejnych punktów programu, uczestnicy oraz wszyscy ci, którzy się jeszcze wahają czy przyjechać (świat jest pełen dziwaków) będą informowani o tym co ich może czekać w tym roku we Fryszerce.

Strona 13 z 28 [1] [2] [3] ... [6] [7] [8] ... [11] [12] [13] [14] [15] ... [19] [20] [21] ... [26] [27] [28]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
could play a key fashion replica watches role in curbing the concussion problem for not just pro football, but many other sports. Earlier this week, fake uk watches 110 of them were found to have CTE, the disease caused by repeated impact to the head.If you don't like the idea of wearing fake replica handbags a fitness tracker clipped to your.your wrist, designer replica handbags now there's a new option: wear one on your face.Oakley outlet, a division of eyewear giant Luxottica rolex datejust replica with Intel