2
Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Unreal Tournament na turnieju LAN.ARENA v3
Unreal Tournament na turnieju LAN.ARENA v3
Środa, 6 Marca 2013

Już 16 marca od godziny 10 po raz trzeci odbędzie się turniej komputerowy zorganizowany przez Stowarzyszenie "Topory". Na kolejnej edycji LAN.ARENY będziecie mogli zagrać w jedną z najbardziej kultowych gier wszech czasów - Unreal Tournament '99.

Tradycyjnie już 3 osobowe zespoły rywalizować będą w nowoczesnej pracowni komputerowej w Zespole Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 791 450 034 oraz adresem e-mail lan.arena@topory.org. Powinny one zawierać imiona, nazwiska i ksywki zawodników, nazwę drużyny oraz kontaktowy numer telefonu. Koszt wstępu to 5zł od osoby.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez "Topory" oraz sponsorów turnieju, których podamy już niebawem. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej i profilu na facebook'u również w poszukiwaniu szczegółowych informacji dotyczących systemu rozgrywek. Liczba miejsc ograniczona, dla tego polecamy nie zwlekać ze zgłaszaniem drużyn - decyduje kolejność zgłoszeń. Kto zdobędzie "First Blood" na LAN.ARENIE v3? Tego jeszcze nie wiemy, ale z pewnością będzie mieć satysfakcję ;)

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl