Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Łódzkie ulice grozy
Czwartek, 13 Września 2012

Łódzki Klub Miłośników Fantastyki "Kapituła" w ramach Łódzkiego Festiwalu Fantastyki "Kapitularz 2012" zaprasza na grę miejską "Koszmar", która odbędzie się 16.IX.2012 w godzinach od 13 do 16. Gra rozpocznie się w Pasażu Schillera.

"Myślisz, że wiesz wszystko o otaczającym Cię świecie? Uważasz, że sny to tylko odpoczynek dla mózgu, że potwory nie istnieją, a wszystkie horrory to tylko wymysł chorej wyobraźni? - Starzec, który zadał te pytania wygląda jakby miał nie po kolei w głowie, ale nie daje sobie przerwać - Pozwól, że opowiem Ci historię, która zdarzyła się mnie jakieś 30 lat temu. Tak jak i Ty sądziłem, że wszystkie te opowieści to tylko bajki do straszenia dzieci, ale..."

No właśnie, ale co? Co ten szalony człowiek miał na myśli? Może Ty, drogi uczestniku, będziesz w stanie opowiedzieć co tak naprawdę się stało?

Prosimy o zgłaszanie drużyn 3-4 osobowych na adres angelika.szewczyczak@gmail.com. Więcej informacji o grze miejskiej na www.kapitularz.pl/gra-miejska-koszmar.html oraz na naszym profilu www.facebook.com/Kapitularz

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl