Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Łódzkie ulice grozy
Czwartek, 13 Września 2012

Łódzki Klub Miłośników Fantastyki "Kapituła" w ramach Łódzkiego Festiwalu Fantastyki "Kapitularz 2012" zaprasza na grę miejską "Koszmar", która odbędzie się 16.IX.2012 w godzinach od 13 do 16. Gra rozpocznie się w Pasażu Schillera.

"Myślisz, że wiesz wszystko o otaczającym Cię świecie? Uważasz, że sny to tylko odpoczynek dla mózgu, że potwory nie istnieją, a wszystkie horrory to tylko wymysł chorej wyobraźni? - Starzec, który zadał te pytania wygląda jakby miał nie po kolei w głowie, ale nie daje sobie przerwać - Pozwól, że opowiem Ci historię, która zdarzyła się mnie jakieś 30 lat temu. Tak jak i Ty sądziłem, że wszystkie te opowieści to tylko bajki do straszenia dzieci, ale..."

No właśnie, ale co? Co ten szalony człowiek miał na myśli? Może Ty, drogi uczestniku, będziesz w stanie opowiedzieć co tak naprawdę się stało?

Prosimy o zgłaszanie drużyn 3-4 osobowych na adres angelika.szewczyczak@gmail.com. Więcej informacji o grze miejskiej na www.kapitularz.pl/gra-miejska-koszmar.html oraz na naszym profilu www.facebook.com/Kapitularz

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
protect the watch's luxury replica watches case, crown, and bezel at crushing depths, and inherently lending the watch its nickname.So, in keeping with the traditions of the godfather, we have the fully realized Seiko louis vuitton replica handbags Marinemaster SBDB009 (aka: the "Spring Drive Tuna"); a 600m titanium dive replica watch at the apex of four decades of rolex submariner watch dive watch tradition. Granted.