Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Sobota, 7 Sierpnia 2010

Z przyczyn niezależnych od nas program uległ drobnym zmianom, między innymi zniknęła sesja w Kryształ Czasu, w jej miejsce mamy kolejną Neuroshimę. Pojawił się kolejny obóz tematyczny i jeszcze kilka drobiazgów. Wszystkie zmiany w zaktualizowanym dziale program.

Wtorek, 3 Sierpnia 2010

Ponieważ z różnych przyczyn (poczta polska:), brak adresu) zaproszenie na Toporiadę może do kogoś nie dotrzeć publikujemy listę uczestników Toporiady. Jeśli się na niej znajdujesz masz prawo wstępu na konwent, nawet jeśli nie otrzymasz pisemnego zaproszenia. Jeśli natomiast nie ma Cię na tej liście, a otrzymałeś mailowe potwierdzenie od Nas pisz na jankos@topory.org żeby sprawę wyjaśnić.

Sobota, 31 Lipca 2010

Wszystkich chętnych do noclegu w domku na Toporiadzie prosimy o pisanie na maila slimak@topory.org. Koszt wynajmu łóżka na jedną noc wynosi w tym roku 25zł. Liczba miejsc jest ograniczona więc prosimy o jak najszybsze zgłoszenia.

Będziemy starali się uwzględnić życzenia poszczególnych ekip związane ze wspólnym noclegiem, ale ze względu na bardzo różną wielkość pokojów i domków nie gwarantujemy, że to się uda.

Środa, 28 Lipca 2010

Przypominamy, że 30 lipca (piątek) mija termin zgłaszania swojej obecności na Toporiadzie oraz wnoszenia opłaty akredytacyjnej. Osobom, które spełnią obydwa warunki prześlemy w pierwszych dniach sierpnia zaproszenia uprawniające do wstępu na konwent.

Wtorek, 27 Lipca 2010

W dziale program znajdziecie ostateczną wersję programu Toporiady 2010. Znajdziecie tu cztery równoległe ścieżki programowe: prelekcje, konkursy, punkty obozowe-pokazy i inne. Jak się jednak przekonacie nie traktowaliśmy tych podziałów zbyt sztywno. Oprócz ścieżek programowych, jak co roku mamy dla Was mnóstwo sesji prowadzonych przez znakomitych MG: autorów systemów, zwycięzców Pucharu Mistrza Mistrzów czy "Złotych Toporów". Ponadto atrakcje przygotowane przez obozy tematyczne, Games Room i oczywiście koncerty: utworów Jacka Kaczmarskiego i piosenki żeglarskiej.

Wtorek, 27 Lipca 2010

Tegoroczną Toporiadę ubarwią liczne obozy tematyczne. Zaczęło się dwa lata temu od Orków, rok później dołączył obóz post-apokaliptyczny, teraz mamy aż siedem obozów. Obok wspomnianych wcześniej Elfi, Piracki, Braci Herbowej Ziemi Rawskiej, Cthulhu i Goblinów. Warto zapoznać się z ich zapowiedziami, a przede wszystkim atrakcjami jakie przygotowały ponieważ niektóre z nich nie mogły być uwzględnione w siatce programowej.

Wtorek, 27 Lipca 2010

Zapraszamy do zapoznania się z biogramami gości Toporiady 2010 w dziale goście. W tym roku są to: Jacek Komuda, Michał Mochocki, Marcin Baryłka, Tomasz Wolski i Artur Machlowski.

Strona 95 z 103 [1] [2] [3] ... [47] [48] [49] ... [93] [94] [95] [96] [97] ... [101] [102] [103]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl