Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Wrażenia z Toporiady
Środa, 18 Sierpnia 2010

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i wspólną zabawę!!! To przede wszystkim Wy tworzycie ten konwent. Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami na forum, a także przesyłania filmików i zdjęć.

Środa, 18 Sierpnia 2010

Stowarzyszenie "Topory" przyznało honorowe członkostwo Mikołajowi "Sunshineowi" Kowalskiemu i Michałowi Mochockiemu. Pełna lista honorowych członków w odpowiednim dziale.

Środa, 11 Sierpnia 2010

Informujemy, że w niżej podanych porach samochód Toporiadowy będzie odbierał uczestników konwentu z dworca PKS w Inowłodzu. Jednocześnie zawiadamiamy, że nie będzie w tym roku busa odbierającego uczestników z dworca PKP w Tomaszowie Mazowieckim.

  • Czwartek
    16:15 i 17:40
  • Piątek
    12:35 i 14:00
Filmowa zapowiedź Toporiady!
Wtorek, 10 Sierpnia 2010

Jak zwykle spóźniona! Jak zwykle genialna! Przedstawiamy Wam filmową zapowiedź Toporiady autorstwa Wojciecha "Prozaca" Anuszczyka. Do obejrzenia w dziale filmy.

Niedziela, 8 Sierpnia 2010

Michał Mochocki przedstawia szczegółowe założenia fabularne i mechanikę wielkiego LARPa Dziko-Polowego. Wszystkie informacje znajdziecie w dziale LARP.

Sobota, 7 Sierpnia 2010

Z przyczyn niezależnych od nas program uległ drobnym zmianom, między innymi zniknęła sesja w Kryształ Czasu, w jej miejsce mamy kolejną Neuroshimę. Pojawił się kolejny obóz tematyczny i jeszcze kilka drobiazgów. Wszystkie zmiany w zaktualizowanym dziale program.

Wtorek, 3 Sierpnia 2010

Ponieważ z różnych przyczyn (poczta polska:), brak adresu) zaproszenie na Toporiadę może do kogoś nie dotrzeć publikujemy listę uczestników Toporiady. Jeśli się na niej znajdujesz masz prawo wstępu na konwent, nawet jeśli nie otrzymasz pisemnego zaproszenia. Jeśli natomiast nie ma Cię na tej liście, a otrzymałeś mailowe potwierdzenie od Nas pisz na jankos@topory.org żeby sprawę wyjaśnić.

Strona 89 z 97 [1] [2] [3] ... [44] [45] [46] ... [87] [88] [89] [90] [91] ... [95] [96] [97]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl