Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Piątek, 5 Sierpnia 2011

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" serdecznie dziękuję za wsparcie sponsorom konwentu Toporiada 2011. W tym roku pomogły nam następujące firmy i instytucje: wydawnictwo Fabryka Słów, wydawnictwo Kuźnia Gier, sklep REBEL, wydawnictwo Galmadrin, księgarnia Fama, instytut wydawniczy Erica, portal Ancient Scroll oraz właściciel firmy Luca Trans pan Łukasz Kotaniec, właściciel firmy Support pan Piotr Kotaniec i właściciel firmy Budrem pan Henryk Woźniak. Dziękujemy również naszym patronom medialnym, portalom: Poltergeist, Tawerna RPG, Bestiariusz, Paradoks, Spokon, Efantastyka, Pod Grzechoczącymi Kośćmi, Zielona Wieża, czasopismu Science Fiction: Fantasy i Horror, a przede wszystkim patronowi głównemu czyli Valkirii.

Specjalne podziękowania dla Armii Goblinów za to, że w trakcie konwentu z uczestników zmienili się w organizatorów!!!

Poniedziałek, 1 Sierpnia 2011

Szóstą edycję konkursu "Złote Topory" wygrali: w kategorii Najlepszy Mistrz Gry - Szymon "neishin" Szweda, w kategorii Najlepszy Gracz - Konrad „K8” Kaczmarek ,w kategorii najlepszy początkujący gracz Katarzyna"Tyche" Kłosowska i w kategorii najlepszy obóz tematyczny Obóz Kapłanów zorganizowany przez Armię Goblinów.Pełna lista tegorocznych laureatów w dziale Złote Topory.

Środa, 27 Lipca 2011

Informujemy, że w niżej podanych porach samochód Toporiadowy będzie odbierał uczestników konwentu z dworca PKS w Inowłodzu. Jednocześnie zawiadamiamy, że nie będzie w tym roku busa odbierającego uczestników z dworca PKP w Tomaszowie Mazowieckim.

  • Czwartek
    16:15 i 17:40
  • Piątek
    12:35 i 14:00

Wszelkie pytanie związane z dojazdem na Toporiadę prosimy kierować do Piotra "Banana" Banasiśnskiego pod numer  785 773 668 

Środa, 27 Lipca 2011

Przedstawiamy pierwszy singiel z płyty, którą nabyć będzie można na Toporiadzie (czyli już od jutra!!!). 10 wybitnych utworów o... hmm... musicie to sprawdzić to sami ;) Przy okazji pozdrawiamy Sylwka ;)

Środa, 27 Lipca 2011

Zapraszamy do zapoznania się z punktami przygotowanymi przez Obóz Kapłanów w dziale obozy.

Wtorek, 26 Lipca 2011

Gdyby ktoś chciał zgłosić się przed konwentem do którejś z drużyn biorących udział w pucharze nacji podajemy kontakt do wodzów :

Wódz Hobbitów Piotr „Tęcza”  Tęczyński  Timon1989@op.pl

Wódz Krasnoludów Rafał „Kraszan”  Kraska rafalkraska@onet.pl

Wódz Nieumartych Wojciech „Prozac” Anuszczyk   Wojtek.anuszczyk@gmail.com

Wódz Elfów Mateusz „Yagarn” Piwoński  yagarn@gmail.com

Wtorek, 26 Lipca 2011

Ponieważ wiele osób pyta w mailach czy ich opłata za konwent dotarła do Nas poniżej zamieszczamy listę przyjętych wpłat. Jeśli ktoś dokonał wpłaty, a nie ma go na tej liście prosimy o pilny kontakt na jankos@topory.org .
Jednocześnie informujemy, że w tym roku nie będę wysyłane pisemne zaproszenia do uczestników Toporiady.

Strona 83 z 102 [1] [2] [3] ... [41] [42] [43] ... [81] [82] [83] [84] [85] ... [91] [92] [93] ... [100] [101] [102]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl