Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Niedziela, 4 Grudnia 2011

W ostatnią sobotę odbyła się przedostatnia już odsłona Nocy Filmowych z Fantastyką organizowanych przez Stowarzyszenie TOPORY w rawskim MDKu. Pokaz, jak zwykle niezwykle udany, przyciągnął około 180 rawskich miłośników kina, a sam seans zakończył się około 3 nad ranem. Dziękujemy wszystkim, którym udało się przybyć, a nieobecni mają szansę już niedługo nadrobić swoje zaległości. 10 grudnia czeka nas ostatnia tegoroczna edycja Nocy Filmowych z Fantastyką. Informacje na bieżąco dostępne są na stronie http://www.topory.org i na facebook’wym profilu naszego Stowarzyszenia. Zaglądajcie i bądźcie na bieżąco. Do zobaczenia w grudniu!

Sobota, 3 Grudnia 2011

W dniach 16-17 grudnia w siedzibie naszego Stowarzyszenie tzw. Bunkrze odbędzie się druga edycja turnieju par brydżowych Brydżiada 2011. W tym roku spodziewamy się uczestników z Łodzi, Katowic, Poznania i Warszawy oraz oczywiście Rawy Mazowieckiej. Szczegóły dotyczące organizacji turnieju wkrótce.

Piąta odsłona Nocy Filmowych
Niedziela, 20 Listopada 2011

Stowarzyszenie "Topory" ma zaszczyt zaprosić na kolejną projekcję w ramach Nocy Filmowych z Fantastyką. Tym razem proponujemy, w jesienny, sobotni wieczór, usiąść wygodnie w fotelach rawskiego MDK-u i obejrzeć dwie ciekawe pozycje w filmotece dwóch hollywodzkich gwiazdorów - "Ciekawy Przypadek B. Buttona" z Bradem Pittem w roli głównej, a następnie post-apokaliptyczny klasyk "Jestem Legendą" ze świetnym Willem Smithem. Projekcja odbędzie się sobotę, 26 listopada, tradycyjnie o godzinie 22:30.

Relacja z Płockich Dni Fantastyki
Niedziela, 20 Listopada 2011

Na siódmą edycję PDF wybraliśmy się razem z Piotrem „Tęczą” Tęczyńskim.  Samo dotarcie do Płocka nie było łatwe i obfitowało w przygody, których finałem był chyba najbardziej obskurny dworzec PKP, jaki miałem wątpliwą przyjemność oglądać. Wspomniane przygody sprawiły, że ledwo zdążyłem na pierwszy prowadzony przez siebie punkt programu (prezentacja systemu Monastyr). Na prelekcję przyszło sporo zainteresowanych osób. Część z nich trafiła potem do mnie na sesję w ten najlepszy moim zdaniem polski system.  Chętnych do gry było zresztą więcej niż mogłem przyjąć. Sama sesje była stanowczo za krótka, ponieważ musiałem przerwać ją ze względu na zbliżający się konkurs narracyjny, który prowadziłem z Tęczą. W międzyczasie udało nam się wygrać kalambury prowadzone przez Wiewkę. Nasz konkurs z kolei oceniam, jako średnio udany, uczestnikom za wyjątkiem Natalii(pozdrawiam!) trochę brakowało niezbędnej w takiej zabawie charyzmy. Tyle o moich punktach programu, czas na ocenę całego konwentu.

Wigilia Toporowa
Sobota, 19 Listopada 2011

Serdecznie zapraszamy wszystkich Toporów i naszych przyjaciół na wspólną wigilię, która odbędzie się 17 grudnia(sobota) w naszej siedzibie przy ulicy Słowackiego 23 w Rawie Mazowieckiej(tzw. Bunkier).Początek o godzinie 20. Jak co roku prosimy, aby każdy przyniósł jakąś drobną nawet potrawę. W tym roku tak jak w roku ubiegłym świętujemy bez alkoholu. Do zobaczenia!!!

 

Zdjęcia z Topogrania
Środa, 2 Listopada 2011

Zdjęcia autorstwa Dariusza Ludwickiego można obejrzeć w naszej Galerii.

Środa, 2 Listopada 2011

Relacje z gazet, radia i serwisów internetowych opisujące naszą najnowszą inicjatywę czyli Topogranie do obejrzenia w dziale Topory w mediach.

Strona 70 z 92 [1] [2] [3] ... [34] [35] [36] ... [68] [69] [70] [71] [72] ... [80] [81] [82] ... [90] [91] [92]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl